Ünal Aysal Onu mu İşaret Etti ? - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Onu mu İşaret Etti ?

Cevap: Ünal Aysal Onu mu İşaret Etti ?

Abi güzellik görecelide, bir erkekten bahsederken çok itici geliyor. Hiçbir erkek güzel değildir kanımca. Şöyle güzel dedinmi Rosie Huntington Whiteley gibi birşey olacakki tribünleri tek başına doldursun.

güzellik göreceli Rıza bence Tevez daha yakışıklı :)

şaka bir yana Tevez mi Pavli mi Tevez'i seçerim :)

ünal reyis kızmasında: yahu evde kalmış kıza damat mı alıyoruz.

iri-beyaz-yakışıklı falan filan :)

evde kalmış kıza

iri-zenciiiiii-çirkin bir yaratık gerek :) muhabbete bak.

dünya yıldızı olarak bize gösterilen adam bu mudur yahu.

kısa ve öz yorum size:

drogba 34 yaşında- raul kaç yaşında? biri chelsea de torred gelinceye kadar banko oyuncusuydu- raul schalkede geçen sende şpl çeyrek final oynattı takımını?

kanat oyuncun yoksa istersen rooney al, takım olamadıktan sonra neye yarar yıldız?

drogba yaşlı- r10 gelse koşmaz deniliyorda. riera-kazım çokmu koşuyor yahu.

fatih terim gibi bir isim varken yatmak kolaym bu takımda....

yeterrrrrrrrrrr artık yahu galatasarayda 2 yıldız büyük isim görelimmm, bir güzel gol- bir frikik filan. bıktım artık kazmaları izlemekten.

şu takıma hagi izledim ya allaha şükür. 10 senedir bi tane yıldız oyuncu gördümü bu takım. futbolda başarı olurken takımı zevkle izlemek istiyorum arkadaşşş.....

Bu kadar tartışmaya ne gerek vardı daha dün sabah saat 10'da ortada birşey yokken transfer önerilerine yazmıştım

Podolski'nin gelmesi şimdilik zor girişim var ama olumsuz... Siz Arshavin,Pavluychenko,C.Pizarro,İ.Olic,Drogba gibi isimleri aklınızın bir köşeşine yazın.. Ayrıca alınacak oyuncu 2012'de sözleşmesi bitecek oyuncular... İngiltere ligi izlemek keyif veriyor bu arada...

Bu kadar tartışmaya ne gerek vardı daha dün sabah saat 10'da ortada birşey yokken transfer önerilerine yazmıştım

Podolski'nin gelmesi şimdilik zor girişim var ama olumsuz... Siz Arshavin,Pavluychenko,C.Pizarro,İ.Olic,Drogba gibi isimleri aklınızın bir köşeşine yazın.. Ayrıca alınacak oyuncu 2012'de sözleşmesi bitecek oyuncular... İngiltere ligi izlemek keyif veriyor bu arada...

reis konuştu dağılınnnnnnnnnnn :)

herhalde tartısacaz..... pavlu almak- elmanderden farkı olmayan bir oyuncu yanına getirmektir. ne yaptıkı ne yapacak bekliyoruzki???? pavlu alıp elmanderi yedek yapacaksa fatih terimin aklından şüphe ederim.

allah aşkına elmander-baros-pavlu sıralaması yaparım... bu 3 ünün yapacağını drogba iyi bir çalışma ile rahat yapar. kanatlara koy bakalım bir de r10 ofansif güç ne oluyor...

ünal reyis dikkatli olan. kariyeri yerine karakteri göz önüne alacaksa futbolcu bulamaz. drogbanın neyini gördükki bugune kadar.

hayali değil gerçek takım şu olmalıdır. defansif olarak iyi durumdayız ofansif olarak kötüyüz. riera-kazım gibi takımda faydası olmayan-koşmayan adamlar yerine r10-drogba olsa en azından duran toptan-iki ara pası yaparda pozisyona giereriiz..

--------------muslera------------------

--sabri-------ujfa---------g.zan----------h.balta-------

---------------melo---------selçuk------engin-----

---sercan-------------------------------------r10------

----------------------drogba----------

veya

---engin--------selçuk---------melo--------r10-------

------------elmander---------drogba--------

merak etmeyin elmander in pas ve ayağında top tutma-koşması drogbanın daha iyi olmasını sağlar...

unutmadan...

engin-melo-selçuktan ofansif olarak büyük şeyler beklemeyin. onalrın görevi orta sahanın direnci artırmak pas trafiğini sağlamaktır. pozisyona sokacaklar kazım-reira olması gerekirken ne oldu???

kazım-riera hiç bir zaman ilerde etikili olamadı-top tutamadı-pas atamadılar...

r10-drogba-elmander(baros zaman zaman) bu üçlü top tutacak-şut çekecek-duvar pası yapacak neylerini anlatayım süperler işte. engin-melo-selçukta belki ozaman ofansif oalrak katkıda bulunurlar.

unutmayın

emre-suat-okan görevleri orta sahayı ayakta tutup. hagi bırakmaları arif-hakanın ofansif olarak verimli olmaları.

tabiiii 96-2000 arasını hatırlamayan çok arkadaş var burda...

ofansif adamın top tutmaz ise-pozisyonu kendi yaratmaz ise orta sahanın bir etkisi olmaz.

Murat günaydın umarım iyisindir.. Tartışmayın derken isim olarak dedim... Tabiki istemeyenler olacaktır tabiki Elmander varken ne gerek var diyenler olacaktır... O konuda bir şey demiyorum... Oyun kurucu olarak Rosicky gündemde ama tartışılır sakatlık problemi varken gelirse ne yapacağı... Şu an yüzde 100 biten birşey yok ama olasılığı yüksek oyuncular.. Kranjar sezon başında Bülent Tuluna teklif edildi onay görmedi şu an onay görürmü bu FT bilir... Kranjar istenirse gelir...

Rosicky i Gelecek Tüm golcülere tercih ederim. İllede o mevkide birine ihtiyacımız var. Sakat filan ondan iyisi R10 gidip onu alsınlar. Transfer yapmış olmak için transfer yapmasınlar. Bknz. Riera.

Murat günaydın umarım iyisindir.. Tartışmayın derken isim olarak dedim... Tabiki istemeyenler olacaktır tabiki Elmander varken ne gerek var diyenler olacaktır... O konuda bir şey demiyorum... Oyun kurucu olarak Rosicky gündemde ama tartışılır sakatlık problemi varken gelirse ne yapacağı... Şu an yüzde 100 biten birşey yok ama olasılığı yüksek oyuncular.. Kranjar sezon başında Bülent Tuluna teklif edildi onay görmedi şu an onay görürmü bu FT bilir... Kranjar istenirse gelir...

İstatistikleri pek iyi değil,ama iyi yakalamışsın Hayri. :D

Googleda iğrenç bir çeviri yapmaktansa biri özetleyebilirmi.3. paragrafa dikkatinizi cekmeyi dilerim....

6 yaşında bir çocuğu varmış. :D

Rosicky i Gelecek Tüm golcülere tercih ederim. İllede o mevkide birine ihtiyacımız var. Sakat filan ondan iyisi R10 gidip onu alsınlar. Transfer yapmış olmak için transfer yapmasınlar. Bknz. Riera.

Abi yorumuna muhalif olmak istemem ama kronik sakatlığı olan Kewell bile Rosicky'den daha istikrarlı bence.

Muhalefet olacaksınki sende bende doğruyu bulmaya çalışalım. Ama ne demek istediğimi anlamamışsın güzel kardeşim. Kewell evet iyidir bende severim ama Rosicky 10 numaradır. Ben mevkii ye atıfta bulundum ;) Rierayı mevkiisinden ötürü değil acele ve yanlış transfer olduğunu düşündüğüm için örnek verdim.

Abi yorumuna muhalif olmak istemem ama kronik sakatlığı olan Kewell bile Rosicky'den daha istikrarlı bence.

İri yapılı, forvet, beyaz, yakışıklı..

Oklar Berbatov'u gösteriyor, uyandırayım :asd:

Aynı beni tarif ediyor lan :mad: yalnız ben mahalle takımındayım o premier lig birşey farkedermi acaba?

Başkası değilde Fatih Terimle gelmesini isterim başarıların...Ama bunca tercih hatasını takımın kaldırabileceğinden ciddi şekilde şüphe duymaya başladım...

Başka mevkilerde düşünmeye bile tahammül edemediğim Sabri nin olduğu yere iki yabancı sağbek almak nasıl bir mantıktır?...Allahtan Ujfalusi stoperde iyi oynuyor...

Takımda akıcı bir kanat ihtiyacı bu kadar belirginken Riera mı olmalıydı tercih edilen futbolcu?...

Orta sahada ayakta kalan tek futbolcu olan Culio niçin apar topar gönderilir?,onun oynadığı mevkide Eboue daha mı iyi işler yapıyor ya da yapacak?.Elinde 7 yabancı var,Arda gitmemiş olsa bile Culio kalsa kötü mü olurdu?...

Transfer sezonundan beri Fatih Hoca forvet transferinden bahsettiğine göre doğru galiba forvet için transfer girişimi.Takımın mevcut oyun yapısı içinde Elmander yerine Drogba nın oynaması pek bir şey değiştirmezdi.Baros gönderilse bile ben önceliğin forvet oyuncusu olmaması gerektiğini düşünüyorum.Elmander fazlasıyla yeterli,Sercan var,Kazım da forvet için kanatta olduğundan daha iyi bir alternatiftir.

Bu takımın en az bir tane gerçek kanat oyuncusuna ihtiyacı var öncelikli olarak...Engin henüz form tutmamış,yarım porsiyonluk haliyle yokluğunda aranıyorsa orta sahada da zaaf var demektir,Melo-Selçuk un oynamadığı maçlarda olacak ki düşünmek bile iç karartıcı!...Solbek-stoperde sıkıntı var vs...Direkt ''Kalite'' 1-2 kanat ve 1-2 orta saha oyuncusu alınmadan yapılacak forvet transferi ''Ayran-Kürk'' hikayesini düşündürür...

Üst Alt