Ünal Aysal Onu mu İşaret Etti ? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Onu mu İşaret Etti ?

Cevap: Ünal Aysal Onu mu İşaret Etti ?

Ben o açıklamalarını bulamıyorum. Yok iri yapılı beyaz tenli bilmem ne. Nerde demiş. Lig tv nin bütün videolarına baktım yok :S

Başkan çok açık verdi.Devre arası Pavlyuchenko veya ona yakın kalitede ünlü bir adam alamazsa tefe koyarlar başkanı :)

Pavluchenko iyi futbolcu ama bize daha farklı özellikleri olan biri gerek bence.Arsenaldeki vatandaşı çok uygun olur aslında.

:q:q:q BULDUM SEVGILI BOURNESEVERLER :q:q:q

dad-damon.jpg

Forumu şiddetle kınıyorum. Transfer döneminde, saçma sapan bir karının ''Drogba ve Aysal Londra'da SOFRA Restaurant'ta yemekteler'' duyumunu ciddiye alıp, Sofra Restaurant'a telefon yağdıran GSCimbom boys, Başkanımızın ağzından çıkan ''6 yaşında çocuğu var'' duyumunu dikkate almamıştır. Yazıklar olsun

reis cok ayip ettin sacma sapan bir kari dedigin kisi benim en yakin arkadaslarimdan birinin teyzesi olur

Forumu şiddetle kınıyorum. Transfer döneminde, saçma sapan bir karının ''Drogba ve Aysal Londra'da SOFRA Restaurant'ta yemekteler'' duyumunu ciddiye alıp, Sofra Restaurant'a telefon yağdıran GSCimbom boys, Başkanımızın ağzından çıkan ''6 yaşında çocuğu var'' duyumunu dikkate almamıştır. Yazıklar olsun

Nasıl almamış Rıza araştırıldı 2 futbolcu var 6 yaşında kızı olan biri Pavli diğeri Tevez :)

biz sana teessüf ederiz.:)

Üst Alt