Ünal Aysal Onu mu İşaret Etti ? - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Onu mu İşaret Etti ?

Cevap: Ünal Aysal Onu mu İşaret Etti ?

İri yapılı, forvet, beyaz, yakışıklı..

Oklar Berbatov'u gösteriyor, uyandırayım :asd:

Riera terk :asd:

Berbatov3_1140434.jpg

Muhalefet olacaksınki sende bende doğruyu bulmaya çalışalım. Ama ne demek istediğimi anlamamışsın güzel kardeşim. Kewell evet iyidir bende severim ama Rosicky 10 numaradır. Ben mevkii ye atıfta bulundum ;) Rierayı mevkiisinden ötürü değil acele ve yanlış transfer olduğunu düşündüğüm için örnek verdim.

:) Mesaj alınmıştır abi.

Roman Pavlyuchenko : Artık bazı şeyler değişmeli. Euro 2012'yi kaçırmamak için düzenli olarak oynamam gerekiyor ve şu an benim için böyle bir tehlike var. Milli takıma, geçmişte yaptıklarınızdan dolayı seçilmezsiniz. 30 yaşındayım ve bu benim son büyük turnuvam olabilir.

Sezon sonunda Tottenham ile olan sözleşmem bitiyor ancak kulübün bunu 1 yıl uzatma opsiyonu var ki; bu da isteğim dışında olan bir şey.

Kulübüm, Ocak ayında beni satma fikrine yanaşır mı bilmiyorum ancak ciddi bir teklif gelmesi halinde bu kesinlikle değerlendirilir. Şu an transfer pazarımdaki değerimin ne olduğunu bilmiyorum."

Keske Berbatov olsa.....Adam gecen senenin Premier League gol krali.....Burda her turlu cosar

Üst Alt