Ünal Aysal Spor Servisi'nde! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Spor Servisi'nde!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ünal Aysal Spor Servisi'nde!

"Çok iyi oyuncularınız olması değil, sporcuların kendi arasında bir birlik sağlaması takımın başarısını sağlıyor."

"Necati harici hiç kimseyi adam akıllı tanımıyordum. Ama en çok hayranlığımı kazanan oyuncu Elmander oldu."

"Sezon stresli bir sezondu, böyle olması gerekmiyordu ama.. Galatasaray'ın alakası yoktu evet bende açıklama yaptım hatta bununla ilgili. Fakat Aziz Yıldırım süreç içinde direkt Galatasaray'ı suçlayıcı ifadelere girdi. Biz de mecburen konunun içine çekildik."

"Yönetim kurulu kararıyla kupanın TT Arena'da verilmesini reddettik. Federasyon da bunu kabul etti."

"Türk sporunda ciddi bir reform yapılma zamanı geldi. Bu federasyonun göreve gelmesi ile beraber kuralsız bir futbol yönetimi ortaya çıktı. Sağlıklı bir ortamda değiliz. Demek ki bu federasyonumuz görevlerini icra ettiler. Bu kararların UEFA'dan dönmesi kaçınılmaz. Görevlerini yerine getirdiklerine göre istifa edip gitmeleri gerekiyor. Gitmezlerse de Haziran ayında tüm kulüpler sağ duyularını kullanarak bu federasyonu gönderebilirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt