Ünal Aysal ve Fatih Terim Tekrar Gelse Kabul Eder misiniz? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal ve Fatih Terim Tekrar Gelse Kabul Eder misiniz?

Ünal Aysal + Fatih Terim Tekrar Gelse Kabul eder misiniz?

• Destekleriz

Kullanılan: 42 56.8%
  • Yol Alın Deriz

Kullanılan: 32 43.2%

• Kullanılan toplam oy
    74
Arkadaş özelinde söylemiyorum ağabey ama Türk insanında ülke olarak borderline kişilik bozukluğu denen hastalık mevcut. Sen bilirsin ağabey ama bilmeyenler için borderline kişiliğin en önemli özelliği bir kişiyi vezir ilan ederken bir başka kişiyi rezil ilan ederler, hayatlarında griye yer yoktur. Bir kişi ya beyaz ya da siyahtır.
Baktığımız zaman Aysal ile ilgili eleştiri yapınca Terimci, Terim ile ilgili eleştiri yapınca da Aysalcı olmak gerekiyor. Her ikisinin de sevdiğiniz veya sevmediğiniz özellikleri olamaz gibi davranılıyor.
Galatasaray dünyanın en büyük kulüplerinden biridir ne Aysal a ne de Terim e ne biliyim ne Sürene ne de Lucescuya muhtaçtır bence. Galatasaray her dönem yeni Aysal larını yeni Süren lerini yeni Terimlerini yeni Lucescularını çıkaracak güçtedir. Buna inanırsak başarılı olabiliriz her kötü sonuçta eskiye özlem duyarsak bunun kşmseye faydası olmaz kanaatindeyim.

3-5 Hırbo çıkardı Terimci Aysalcı Parator Botokslu gibi yakıştırmaları ,tartışmayın onun için ne seviyeli bir cevap alırsınız nede derdinizi anlatabilirsiniz, çıkar biri kucaga otutturur babası yaşında adamı millette peşinden gider, içi dolu tartışmalara öncülük eden üyelerde kalmadı zaten ,geyik yapın komedya bölümü var tavsiye ederim :happy0025:

Sanırım birşey yazmaya gerek yok.

23540311.jpg

Yahu Terim' i eleştirip, ayrışma döneminde Aysal' dan yana tavır aldığımı söylüyorum; Terim başlığına girersen Adem' le en uzun tartışmalara kimin girdiğini görürsün; bir de anasına mı küfretseydim?...

Diyorum ya ezbere ''Terimci'' diye suçlamaktan başka sözünüz yok...Uzatmayalım, böyle sağır dialoglarında yokum ben...(Bu son cümlem bir üstteki mesajın sahibi için de geçerli)...

Asıl sen ezbere konuşuyorsun. Genelleme yapıyorsun. Ben kimseye hiçbir zaman "Terimci" diye birşey söylemem, söylemedimde. "Terimci" diyebilmem için, safını tuttuğunun adam olması gerekir.
Terimde olmadığına göre öyle bir kelime kullanmama ihtiyacım yok. Ünal Aysal bu kulübün tarihindeki kupa sayısı olarak şuana kadarki en başarılı başkanıdır. Öyle yada böyle, gerçek bu, kimse tarafındanda egale edilmediği sürece değiştirelemez.
1+1 = 2

Asıl sen ezbere konuşuyorsun. Genelleme yapıyorsun. Ben kimseye hiçbir zaman "Terimci" diye birşey söylemem, söylemedimde. "Terimci" diyebilmem için, safını tuttuğunun adam olması gerekir.
Terimde olmadığına göre öyle bir kelime kullanmama ihtiyacım yok. Ünal Aysal bu kulübün tarihindeki kupa sayısı olarak şuana kadarki en başarılı başkanıdır. Öyle yada böyle, gerçek bu, kimse tarafındanda egale edilmediği sürece değiştirelemez.
1+1 = 2

Faruk Süren?

Galatasaray Spor Kulübü , Futbol Kulübü değil.
Kupalar denilince spor kulübü olarak tüm kupalardan bahsediyorum.
Ünal bey göreve geldiğinde "Ünal Aysal: Ezik ve başımız yere bakar durumdaydık" demişti.
Şuan bu duruma tekrar düştük.
4. yıldız etkinliği sönük geçen, daha sponsoru belli olmayan bir kulüp.

Son düzenleme:
Bize Bielsa gibi hoca lazım, takımdaki çöplerin koşmaktan dilleri damağına yapışsın ;kendileri kulüpten kaçsınlar :D

Galatasaray Spor Kulübü , Futbol Kulübü değil.
Kupalar denilince spor kulübü olarak tüm kupalardan bahsediyorum.
Ünal bey göreve geldiğinde "Ünal Aysal: Ezik ve başımız yere bakar durumdaydık" demişti.
Şuan bu duruma tekrar düştük.
4. yıldız etkinliği sönük geçen, daha sponsoru belli olmayan bir kulüp.

Diğer branşlardakini de topla tamam,geçebilir mi Faruk Süren'i?Bayanlar basketbolda,kürekte falan 1996-2000 döneminde de bayağı kupalarımız var.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Galatasaray_başkanları_listesi

Faruk Süren:31 kupa
Ünal Aysal:20 kupa

Biri 5 yıl,diğeri de 3,5 yıl başkanlık yapmış.Amacım iki başkanı kıyaslamak değil ama Faruk Süren'i unutman pek doğru bir şey değil.

İmparatordan sonra dusunulecek kisi bielsaydi..sistemi mancinintarzi hocaya cevirmek buyuk hataydi..hele hele alman ekolu deyip prandelli faciaydi..imparator gelse bu senede sampiyonuz hos uzaktan yonetince de sampiyon oluyoruz hahah

Diğer branşlardakini de topla tamam,geçebilir mi Faruk Süren'i?Bayanlar basketbolda,kürekte falan 1996-2000 döneminde de bayağı kupalarımız var.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Galatasaray_başkanları_listesi

Faruk Süren:31 kupa
Ünal Aysal:20 kupa

Biri 5 yıl,diğeri de 3,5 yıl başkanlık yapmış.Amacım iki başkanı kıyaslamak değil ama Faruk Süren'i unutman pek doğru bir şey değil.

Naylon Faturacıları ben unuturum, sen unutmazsın. O senin bileceğin iş.

Birde amatör branslari sayip da basari mi kiyasliyorsunuz ? :D Hadi futbolu gectim de, amatör branslarinda kazandigin kupalar israftir... Aziz Yildirim 427 kupa görmüs Baskanlik döneminde. Muhtemelen ancak 5-6 tanesi futboldan. Yani diger kupalarin 1% prestiji bile yok.

Amatör branslarinda bir Basketbol önemli olabilir... Ama nedir arkadas, hem erkek takimina, hem kiz takimina yildizlar. Voleybolda yildizlar. Millet nereye para sacacagini sasirmis bu ülkede...

Zeki bir adam gelse de Futbol ve Basketbol disindaki branslarin bütcesini 95% indirse, sadece alt yapiya yönelse. Basketbol´da GS kulübünden ayrilip, Galatasaray markasi altinda kendi bütcesini kendisi olusturan bir takim haline gelse.

Üst Alt