Ünal Aysal ve Koreli SK Group'tan 1 Milyar Euro'luk Ortaklık! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal ve Koreli SK Group'tan 1 Milyar Euro'luk Ortaklık!

Adamlar neden sahsi paralarini almasinlar ? Ben de bu dusunceyi anlamiyorum ,elbette alacak

mancini 4 m euro aliyordu bizden ama hava alaninda tax free deskte sira bekliyordu

gecen tugay icin de benzer elestiriler yapildi ,almasa ne olur filan gibi

neden almasin insanlar kisisel paralarini ?

Allah daha çok versin, bizi neden ilgilendirdiğini tam olarak çözemedim ya neyse :D

Aysal'ın bilfiil komisyonculuk yaptığını iddia eden görmedim henüz; iş bilmezliği sebebiyle çevresinin yediği iddia edilir genelde.

Aysal'dan daha zengin Galatasaraylılar var, mesele zengin olmaksa onlara da yoğunlaşabiliriz, bu da bir fikirdir.
Batırdı diyorsun yani dogru mu anladım ?

Enka'nın sahibi, Karamehmet, sütaş'ın sahibi vs baya adam var yani :D

Ha tabi alayı gidici olduklarını anladığı anda Galatasaray'a kredi çektirip içerideki paralarını alelacele alıyorlar, ne s...me yarıyorsa zenginlikleri... Bizim gibi fakirlerin çenesinin yorulması haricinde tabi.

Fener'de niye böyle olaylar olmuyor ilginç.Ferit Şahenk bir telefonla 10 milyon Euro basıp Sow'u alıyor arkasını da kurcalamıyor.Ülker'i arıyor direk basıyor 90 milyon Doları falan.

Adamlar neden sahsi paralarini almasinlar ? Ben de bu dusunceyi anlamiyorum ,elbette alacak

mancini 4 m euro aliyordu bizden ama hava alaninda tax free deskte sira bekliyordu

gecen tugay icin de benzer elestiriler yapildi ,almasa ne olur filan gibi

neden almasin insanlar kisisel paralarini ?

Kimse şahsi paralarını almasın demiyor. Sözde kendileri para koyuyormuş gibi yapıp kulübü borçlandırıp gitmesinler. Bak Demirören saçma sapan harcadı sözde kendi cebinden sonra kulübe fatura çıkardı.

Üst Alt