Ünal Aysal ve Koreli SK Group'tan 1 Milyar Euro'luk Ortaklık! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal ve Koreli SK Group'tan 1 Milyar Euro'luk Ortaklık!

Kimse şahsi paralarını almasın demiyor. Sözde kendileri para koyuyormuş gibi yapıp kulübü borçlandırıp gitmesinler. Bak Demirören saçma sapan harcadı sözde kendi cebinden sonra kulübe fatura çıkardı.

Tamam dogru da bunu kim yapmis su ana dek ?

eger bu olacaksa herkese olmali . Mesela hayrovic denmesin deniyor , nasil denmez ?

bu adam gelip kotu oynadigi icin elestirilmedi ki , geldi ve zamaninda taksiti yatirilmayinca cekti gitti

ve bir de geri kalan maasini da istedi ,neyse ki uyusmazlik kurulu baska takima imza attigi icin o konuda haksiz buldu ama 2 ay icin 4-5 milyon bonservis buhar oldu

ribery vakasidir resmen yani , grosskreuzt vakasidir aynen

yani profesyonellere isi teslim ediyorum diyen adam ve yonetimi yapti bunu

cikarip verir mi aysal ve yanindaki o donemki yonetim bu parayi

o da vermez dursun da vermez polat da canaydin da vermedi .

Tamam dogru da bunu kim yapmis su ana dek ?

eger bu olacaksa herkese olmali . Mesela hayrovic denmesin deniyor , nasil denmez ?

bu adam gelip kotu oynadigi icin elestirilmedi ki , geldi ve zamaninda taksiti yatirilmayinca cekti gitti

ve bir de geri kalan maasini da istedi ,neyse ki uyusmazlik kurulu baska takima imza attigi icin o konuda haksiz buldu ama 2 ay icin 4-5 milyon bonservis buhar oldu

ribery vakasidir resmen yani , grosskreuzt vakasidir aynen

yani profesyonellere isi teslim ediyorum diyen adam ve yonetimi yapti bunu

cikarip verir mi aysal ve yanindaki o donemki yonetim bu parayi

o da vermez dursun da vermez polat da canaydin da vermedi .

Oh ne güzel.Taraftarlar maddi kaynak sağlasın işbilmez yönetimler çarçur etsin.Sonra yine taraftar koşsun bir şeyler alsın o da çarçur edilsin.Sonra müşterisin kardeşim alma,gitme maçlara mal bu işin keyfine bak vs.Taraftar ürün almasın maça gitmesin decoder almasın desteğini çeksin,sıradan bir lise/kolej takımından hiçbir farkı kalmaz Galatasaray'ın.

Terim hocam sayesinde. Baskette dahil!!!

Fatih Terim und Jose Mourinho: The Special Ones - Sport Fussball Champions League

Aci gercek...

"Mourinho hat Fatih Terim sehr gern. Er hat mir viel über ihn erzählt", sagt Wesley Sneijder. Pikant: Sowohl der Niederländer, als auch Didier Drogba holten sich vor ihren winterlichen Transfers Rat bei Mourinho ein. Sneijder hatte Alternativen wie Liverpool oder Tottenham, Drogba den AC Milan. Beide Male sagte Mourinho: "Geh' zu Galatasaray." Die Spieler gehorchten. Drogba bestätigt: "Er schwärmte von der Stadt, vom Klub, aber vor allem vom Trainer. Es ist alles eingetreten."

Iki oyuncu da transferde Mourinho´ya danisti, ve Mourinho´da israrla Galatasaray´a gidin dedi. Drogba teyyit ediyor bunu diyor ki. "Mourinho sehire ve kulübe hayrandi, ama özellik ile de Teknik Direktör´e, ve söyledigi herseyi burada buldum."

Terim´siz tabi hayjrovic geldi, o da iyi.

Fatih Terim und Jose Mourinho: The Special Ones - Sport Fussball Champions League

Aci gercek...

"Mourinho hat Fatih Terim sehr gern. Er hat mir viel über ihn erzählt", sagt Wesley Sneijder. Pikant: Sowohl der Niederländer, als auch Didier Drogba holten sich vor ihren winterlichen Transfers Rat bei Mourinho ein. Sneijder hatte Alternativen wie Liverpool oder Tottenham, Drogba den AC Milan. Beide Male sagte Mourinho: "Geh' zu Galatasaray." Die Spieler gehorchten. Drogba bestätigt: "Er schwärmte von der Stadt, vom Klub, aber vor allem vom Trainer. Es ist alles eingetreten."

Iki oyuncu da transferde Mourinho´ya danisti, ve Mourinho´da israrla Galatasaray´a gidin dedi. Drogba teyyit ediyor bunu diyor ki. "Mourinho sehire ve kulübe hayrandi, ama özellik ile de Teknik Direktör´e, ve söyledigi herseyi burada buldum."

Seni vizyoncu tayfaya transfer etmeye çalışıyorlar.Bu oyuna gelme Adem.

Lisecilerin basi Inan Kirac´dir, bu adamin kim oldugunu tam olarak dirak edemeyenler var. Koc Holding´in beyni bu adam. Karisi Türkiye´nin en zengin 6-7 insanlari arasinda, kizinin serveti neredeyse Ünal Aysal´in serveti kadar.

Bu adamlara da yigici deniliyor sonuc olarak ?

Bunun meselesi de para calmak degil... Kendi prestijini yükseltmek adina, Galatasaray´da etrafindaki insanlara makam dagitmaktan geciyor bu olay. Dagittigin adamlarin, yemelerine göz yummandan geciyor.

Aci gercek...

Mancini ile YigIT ve Sercan geldi haklisin

tenor.gif

Üst Alt