# Ünal Aysal - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ünal Aysal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Ünal Aysal

Bahri Havadır;

Dün akşam Ünal Aysal,Adnan Öztürk,Ali Dürüst,Abdurrahim Albayrak gibi isimler biraraya gelmişler bu akşam da tekrar biraraya gelip seçim stratejilerini,mali tabloyu,futbol takımında yapılması düşünülen yeniden yapılanmayı masaya yatırıp değerlendirmişler.Haftaya Pazartesi yada Salı gibi seçim stratejilerini sonuca bağlayıp kamuoyu ile paylaşacaklarmış..

uyarı o kişiyi mesaj yoluyla uyarmak demektir ! kalkmış bana forum kültüründen bahsediyor.. konuyu birleştirerk böyle bi uyarı veriyorsa bu uyarı değil yaptırım olur. Bana söyleseydi genel bi konu açabilirdim. Benim konumu yorum gibi alıp kendi konusunu açıyorsa benim bu forumda işim bitmiştir.

uyarı o kişiyi mesaj yoluyla uyarmak demektir ! kalkmış bana forum kültüründen bahsediyor.. konuyu birleştirerk böyle bi uyarı veriyorsa bu uyarı değil yaptırım olur. Bana söyleseydi genel bi konu açabilirdim. Benim konumu yorum gibi alıp kendi konusunu açıyorsa benim bu forumda işim bitmiştir.

Fazla gergin yorumlar yapıyorsun. Konuların birleştirilmesi bir yaptırım ya da uyarı değildir. Kalabalıklığı engelleyip haberlerin tek başlık altında toplanmasını sağlar. Konuyu açan başka biri de olsa durum değişmezdi yani.

Durumu bilmeden, kendi varsayımlarınla bu tip konuşman doğru değil açıkçası.

Böyle ufak tefek mevzular yüzünden, ''forumda işim bitmiştir'' diyen kişilerin, yolu açık olsun! Her forumda, konu birleştirme olayı vardır. Açıklama da yapılmış zaten..

Lusecu'yu falan beklemeyin. O sadece bir hayal.

Belli olmaz. Abdurrahim Albayrak (AA) ikna edebilir. Önüne koyacağı şeylere bağlı. Eğer vaatler güzel olursa neden olmasın. Ayrıca Aysal'ın Avrupa'da sözü geçen bir adam olduğu söyleniyor. Sadece AA kanalından değil, başka kanaldan da bağlantılar konulabilir.

İmkansız diyen arkadaşlarda katılırım. Adam CL çeyrek finalınden çıkıpta avrupada olmayan takıma gelir mi?

Umarım gelir. Ama bence İmparator gelecek

Belli olmaz. Abdurrahim Albayrak (AA) ikna edebilir. Önüne koyacağı şeylere bağlı. Eğer vaatler güzel olursa neden olmasın. Ayrıca Aysal'ın Avrupa'da sözü geçen bir adam olduğu söyleniyor. Sadece AA kanalından değil, başka kanaldan da bağlantılar konulabilir.

İmkansız diyen arkadaşlarda katılırım. Adam CL çeyrek finalınden çıkıpta avrupada olmayan takıma gelir mi?

Umarım gelir. Ama bence İmparator gelecek

Akhmetov denen herif Luce'yi hayatta birakmaz bence. Hemde bu kadar basarili bir grafik yakalamisken hic ihtimal bile vermiyorum Luce'nin bize gelmesine.

Banada büyük ihtimal Terim gelecek gibi geliyor. Umarim en dogru tercih yapilir.

Zaten gerginiz. Daha da germe. Agresiflik yapma. Sinirlerimizi alt üst etme. Yazdıkça daha da sinirleniyorum. Hadi eyvallah

Lucescu bize gelmesi Ünal Aysala rağmen zor.

Çünkü Shaktarı bırakmaz.Orada bir sistem ve hayat kurmuş durumda.

Çıkan adaylardan Eric Gerets bana daha mantıklı geliyor.

Gerets'in Lyon'u reddettiği söyleniyor,bize gelebileceğini düşünmek biraz zor.Fas milli takımında iyi para kazanıyor. :eek:

Niye zor olsun ki? Ünal reis isterse shaktarla birlikte getirir. Para var care var. :)

Sen Shaktar başkanını tanımıyorsun galiba? :D

alıntı;

Shaktar başkanı Rinat Ahmetov

''2010 yılında da bir gelenek bozulmadı ve Kazan Tatarı kökenli, Donetskli işadamı Rinat Ahmetov 23,5 milyar $’lık serveti ile Ukrayna’nın en zengini oldu. Ahmetov aynı zamanda, Doğu Avrupa’nın ve Rusya dahil BDT ülkelerinin en varlıklı işadamlarının sıralandığı en zenginler listesinin de en tepesinde yer alıyor. 44 yaşındaki işadamı, Ukrayna Parlamentosu’nda iktidardaki Bölgeler Partisi’nden milletvekili.''

Sen Shaktar başkanını tanımıyorsun galiba? :D

alıntı;

Shaktar başkanı Rinat Ahmetov

''2010 yılında da bir gelenek bozulmadı ve Kazan Tatarı kökenli, Donetskli işadamı Rinat Ahmetov 23,5 milyar $’lık serveti ile Ukrayna’nın en zengini oldu. Ahmetov aynı zamanda, Doğu Avrupa’nın ve Rusya dahil BDT ülkelerinin en varlıklı işadamlarının sıralandığı en zenginler listesinin de en tepesinde yer alıyor. 44 yaşındaki işadamı, Ukrayna Parlamentosu’nda iktidardaki Bölgeler Partisi’nden milletvekili.''

Ünal Aysal'ın mal varlığı ne kadar?Bunun 20'de 1'i falan herhalde. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt