# Ünal Aysal - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ünal Aysal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Ünal Aysal

Ünal Aysal'ın aday olur mu hala anlamış değilim ben bir kere dinledim mali idari genel kurulda onda da adayım izlenimi edinemedim ben, hep yarım ağızla konuştu gençler olsun vs... şimdiden başkanmış havası veriliyor basında da forumda da bence Adnan Polat'ı küçümsemeyin tekrar aday olursa seçilebilir. 1 ay süresi var.

ah ah Ralf Rangnick gibi bir hocayi ne zaman Galatasarayimizin basinda görecegiz, en cok begendigim hoca. Tam bir Proje adami, yeni bir baslangic arayan takimlar icin bicilmis kaftan. Bilimi kullanan nadir hocalardan. 22 yasinda A Lisans antrenörlük kursunu tamamlamis birisi, Stuttgart Üniversitesinde Beden Egitimi ve Ingilizce hocaligi okumus biri, yani müthis bilgili. 2 defa bir takimi amatör küme'den 1.Lig'e cikardi, hemde Almanya gibi Üst düzey futbolun oynandigi bir ülkede. Ayrica kendisi hemserim sayilir :), bizim köye 10 km uzaklikta kaliyor(du)

Bir gün Galatasarayimizin basinda görmek dilegiyle Sevgiler Ralf "Ralle" Rangnick...

Karar ver Murat, Ünal Aysal mı? Hayri Kozak mı? :D

Hayri Kozag`in yönetimde bulunmasini isterdim ama ne yazik ki kendisinin böyle bir düsüncesi yok sanirim. Bir kac gün evvel gelirse sadece baskan olarak gelecegini söylemisti.

Bu dönem de baskan adayi olacagini pek sanmiyorum.

Ama disarda kalan Hayri Kozak gibi isimlere her zaman ihtiyac vardir. Son derece ciddi ve Galatasara`a yakisan bir durusu var, birgün umarim adayligini koyar.

3-4 Baskan adayinin cikmasi Ünal Aysal´a yarar diye düsünüyorum acikcasi ben. Digerleri gibi oylar bölünür demiyorum. Ünal Aysal´cilar disindaki grubun oylari bölünecek diye düsünüyorum.

Le Guen isimi daha çok söylenmeye başladı Ünal Aysal ile birlikte. Eğer gelirse çok iyi işler yapacağından eminim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt