Ünal Aysal'ın yönetim listesi şekilleniyor - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal'ın yönetim listesi şekilleniyor

Cevap: Ünal Aysal'ın yönetim listesi şekilleniyor

Yalan!!!!!!

b-571440-aaaa.gif

Süper bi liste :tiphat:

Yalnız bu insanların hepsi zengin egoları yüksek insanlar inşallah aralarında tartışma çıkmaz , çıksa bile çok uzatmazlar , böyle arkalarından iş çevirmeye başlarlarsa bizim için çok kötu olur .

Dürüst koltuk sevdalısı olsaydı kendisi aday olurdu herhalde, başkasının listesine girmezdi. Biraz mantık lütfen. Senelerdir her seçim dönemi Ali Dürüst'e teklif yapılır ve adam aday olmak istemedi bugüne kadar. Listedeki herkesin aynı görüşte olması mümkün değil, yönetim tarzıyla ilgili farklı görüşleri olabilir, bunda bir yanlış yok. Ali Dürüst şu anda Galatasaray'da başkan yardımcılığını en iyi yapacak adamdır. Ayrıca geleceğin başkanı olarak görüyorum kendisini, bir iki dönem sonra Ünal Aysal bırakırsa aday da olabilir.

PS: Ali Dürüst dediğini adam ikinci başkanlık pazarlığı yapmayacak kadar da onurlu bir adamdır, Telegol izlemekten algılarınız değişmiş sanırım.

destek bulsa girerdi girmedigine gore vaar bi hesabi

aysal mi durustmu? oda biliyor cevabini

Süper bi liste :tiphat:

Yalnız bu insanların hepsi zengin egoları yüksek insanlar inşallah aralarında tartışma çıkmaz , çıksa bile çok uzatmazlar , böyle arkalarından iş çevirmeye başlarlarsa bizim için çok kötu olur .

kozak olmasa girerler birbirlerine

listede unal aysalla adnan ozturki cikarirsan cope atarmisin atmazmisin?

ben atarim

kurumsallik tepeden aasgi degil asagidan yukari gider

diger turlu kurumsallik kisilere bagimli olurki olayin genlerine aykiri zaten

sen klurumsalliktan etkilenmesini ilk olarak istedigin takimin basina albayrak gibi bir adamin el atmasina izin verirsen

bende bu kararinla sabaha kadar dalga gecerim

yazik

belliki aysalida secim entikalarina alet ediyorlar

adam zorla duruste unvan vermek zorunda kaldi

bu is olmazdida allahtan kozak var

Ben güclü bir liste oldugunu düsünüyorum acikcasi. Uzun zamandan beri ilk defa güclü isimlerden kurulu bir liste. Önemli olan uyum icinde calismalari. Basarili olacaklarini düsünüyorum ben.

helvaci gibi

bu klubun ilk onceligi sportif basaridir diyen baska biri cikacakmi diye bekliyorum

destek bulsa girerdi girmedigine gore vaar bi hesabi

aysal mi durustmu? oda biliyor cevabini

Serdar, Ahmet Çakar gibi şeytanın avukatlığını yapma sen de, gözünü seveyim. :)

Listenin ağır topları iyidir. Hayri Kozak, Ali Dürüst ve Adnan Öztürk.

Diğerleri de alanlarında başarılı olmuş yöneticiler, reklamcılar, pazarlamacılar, hukukçular vs. Murat Canaydın ve Ali Gürsoy'un oy için listeye alındıkları açık, yedek üye olurlar herhalde. Refik Arkan da tecrübeli bir yönetici. Celal Erkut Souness döneminin eski ikinci başkanı. Yılların idare hukuku profesörü (Galatasaray Üniversitesi'nde) ve yöneticisi. Aka Gündüz Özdemir Koç grubunun üst düzey yöneticilerinden, Arçelik genel müdürlüğü yapmış bir adam. Yüksek ihtimal İnan Kıraç'ın tavsiyesiyle girmiştir listeye. Yani her taraftan bir adam var listede, ki bu da listenin birleştirici olduğunu gösteriyor. Bu listenin 3000 oyu geçerek rekor kırması muhtemel.

Serdar, Ahmet Çakar gibi şeytanın avukatlığını yapma sen de, gözünü seveyim. :)

Listenin ağır topları iyidir. Hayri Kozak, Ali Dürüst ve Adnan Öztürk.

Diğerleri de alanlarında başarılı olmuş yöneticiler, reklamcılar, pazarlamacılar, hukukçular vs. Murat Canaydın ve Ali Gürsoy'un oy için listeye alındıkları açık, yedek üye olurlar herhalde. Refik Arkan da tecrübeli bir yönetici. Celal Erkut Souness döneminin eski ikinci başkanı. Yılların idare hukuku profesörü (Galatasaray Üniversitesi'nde) ve yöneticisi. Aka Gündüz Özdemir Koç grubunun üst düzey yöneticilerinden, Arçelik genel müdürlüğü yapmış bir adam. Yüksek ihtimal İnan Kıraç'ın tavsiyesiyle girmiştir listeye. Yani her taraftan bir adam var listede, ki bu da listenin birleştirici olduğunu gösteriyor. Bu listenin 3000 oyu geçerek rekor kırması muhtemel.

beni uzen secim entrikalari

sonra basa bela olur bunlar soyleyeyim

yeni ismler olacakti yeni

temiz sayfa

basin eski sayfalari desemeyecekti

bak simdi

ilk sorunda

durust aysala bas kaldiracak

kaldirmasa bile

Liste fazla güçlü, umarım hepsi kendisi için değil de Galatasaray için çalışır. Hakan Üstünberk de bu yönetimde olur umarım.

Kulüp öyle bir bataktaki, ne zaman düzlüğe çıkar, kimse tahmin edemiyor. Denenmemişleri getirirsen ömrü uzun olmaz, bütün bunlardan geriye dönüş de olmaz.

Bence de liste güçlü (Onur'la aynı fikirdeyim). Herkes görevini bilir, Ünal Aysal da ileride çizgisinden sapmazsa bataktan çıkarız.

Koltuk sevdalısı demek.

Bakın beyler, Ali Dürüst koltuk sevdalısı olsaydı eger baskanlık icin aday olur ve o secimde rakiplerini ezerek gecerdi. Fikirlerinizi yazıyorsanız biraz mantık yürüterek yazın.

Birde Aysal yönetiminin pasifliginden bahsedilmis. Yahu en az 20'li yaslarda olan taraftar 10-12 sene evvelini bu kadar mı cabuk unuttu? Gerek Faruk baskan gereksede Ali Dürüst cıkıp konustugunda ortalık inlerdi. Bu iki isim bir zamanlar öyle seyler yaptı ki, kimse agzını acıp gık diyemedi. Faruk baskan bırakıp gitti Ali Dürüst yine baskan olmadı ve yönetime girdi. Hani koltuk sevdalısıydı ya.

Icraattan biraz bahsedersek, herseyden evvel sunu bilin ki bu adam Galatasaray formasının degerinin farkında olan ve bu dogrultuda "bilincli" olarak hareket eden biridir.

-Taffarel gittikten sonra gidip Fransa'da yılın kalecisi secilmis Mondragonu bizzat kendi transfer etti bu takıma.

-Laubali futbolcuları sevmez.

-Bir oyuncu Galatasaraya rest cekiyorsa kapı orada der Galatasarayı asla ezdirmez. -Polat gibi "transferleri bir tek hocalara yaptırıyorum" deyip arkadan oynamaz.

-Oyuncu transferlerine karsır, karısır derken teknik patronla tartısır ama asla gidip Florya'da pusu kurmaz, oraya Adnan Sezgin gibi bir casus koymaz.

-Basa kimi getirmisse Florya onun himayesi altındadır.

Insanlar Galatasarayı modernlestirmeye calıstıkca Galatasaray geriledi. Galatasaray gücünü daimi olarak spor dallarında kazandıgı basarılardan almıstır. Onu o kadara alıp bunu bu kadara satıp bu kadar kar ettimlere girdigin an Fenerbahcelesirsin. Polatın Galatasarayı getirmek istedigi yer iste tam olarak buydu. Ali Dürüst bunun gibi sacmalıklara karsıdır, buna izin vermez. Kısaca eski nesil taraftarın aradıgı liderdir.

Koltuk sevdalısı demek.

Bakın beyler, Ali Dürüst koltuk sevdalısı olsaydı eger baskanlık icin aday olur ve o secimde rakiplerini ezerek gecerdi. Fikirlerinizi yazıyorsanız biraz mantık yürüterek yazın.

Birde Aysal yönetiminin pasifliginden bahsedilmis. Yahu en az 20'li yaslarda olan taraftar 10-12 sene evvelini bu kadar mı cabuk unuttu? Gerek Faruk baskan gereksede Ali Dürüst cıkıp konustugunda ortalık inlerdi. Bu iki isim bir zamanlar öyle seyler yaptı ki, kimse agzını acıp gık diyemedi. Faruk baskan bırakıp gitti Ali Dürüst yine baskan olmadı ve yönetime girdi. Hani koltuk sevdalısıydı ya.

Icraattan biraz bahsedersek, herseyden evvel sunu bilin ki bu adam Galatasaray formasının degerinin farkında olan ve bu dogrultuda "bilincli" olarak hareket eden biridir.

-Taffarel gittikten sonra gidip Fransa'da yılın kalecisi secilmis Mondragonu bizzat kendi transfer etti bu takıma.

-Laubali futbolcuları sevmez.

-Bir oyuncu Galatasaraya rest cekiyorsa kapı orada der Galatasarayı asla ezdirmez. -Polat gibi "transferleri bir tek hocalara yaptırıyorum" deyip arkadan oynamaz.

-Oyuncu transferlerine karsır, karısır derken teknik patronla tartısır ama asla gidip Florya'da pusu kurmaz, oraya Adnan Sezgin gibi bir casus koymaz.

-Basa kimi getirmisse Florya onun himayesi altındadır.

Insanlar Galatasarayı modernlestirmeye calıstıkca Galatasaray geriledi. Galatasaray gücünü daimi olarak spor dallarında kazandıgı basarılardan almıstır. Onu o kadara alıp bunu bu kadara satıp bu kadar kar ettimlere girdigin an Fenerbahcelesirsin. Polatın Galatasarayı getirmek istedigi yer iste tam olarak buydu. Ali Dürüst bunun gibi sacmalıklara karsıdır, buna izin vermez. Kısaca eski nesil taraftarın aradıgı liderdir.

hagi icin gosterdigin agresifligin aynisi iste bu:)

sonu ayni olur simdiden soyleyeyim

Üst Alt