Ünal Aysal'ın yönetim listesi şekilleniyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal'ın yönetim listesi şekilleniyor

Cevap: Ünal Aysal'ın yönetim listesi şekilleniyor

Yeni'saray' şekilleniyor

Galatasaray'da olağanüstü kongreye yaklaşık bir ay kala adaylar yönetim listelerini şekillendirmeye devam ediyor.

Adaylığını resmen açıklayan Ünal Aysal'ın, listesine 10 ismi kattığı ve uzun süren uğraşlardan sonra Ali Dürüst'ü de ikna ettiği öğrenildi.

Daha önce Ünal Aysal'ın yanında olması beklenen ancak yaşanan ikinci başkanlık krizinin ardından seçime girmekten vazgeçen Ali Dürüst, uzun görüşmeler ve başkan yardımcılığı sözünün ardından ikna edildi.

Bu arada Ali Dürüst'ün Adnan Polat'la da bir görüşme yaptığı ve Polat'ın, "Alp Yalman'ın da içinde bulunacağı bir organizasyonla seçime katıl" teklifine olumsuz yanıt verdiği bildirildi.

Endonezya'da tatilde bulunan Başkan Adayı Ünal Aysal'ın yakın arkadaşlarına "ne yapıp edip, Ali Dürüst'ü ikna edin" ifadelerini kullandığı ve Ali Dürüst'ün listede olduğu haberini telefonla öğrendiği belirtildi.

Ünal Aysal'ın listesinde ikinci başkanlık için Hayri Kozak ismi netlik kazanırken, Ali Dürüst'ün başkan yardımcısı olacağı öğrenildi.

Ünal Aysal'ın listesinde şu isimler bulunuyor.

ÜNAL AYSAL

ALİ DÜRÜST

ADNAN ÖZTÜRK

HAYRİ KOZAK

AKA GÜNDÜZ ÖZDEMİR

ALİ GÜRSOY

ORHAN YÜZEN

ALİ KİREMİTÇİOĞLU

CELAL ERKUT

REFİK ARKAN

ABDURRAHİM ALBAYRAK

CELAL GÜRCAN

MURAT CANAYDIN

SEDAT DOĞAN

Ligtv.com.tr - VideoHaber -

Listede ismine pek aşina olmadığımız fakat kariyerleri başarılı yöneticiler mevcut.

Ali Kiremitçioğlu (Reklam ve Pazarlama), Celal Erkut (Hukuk Profesörü) , Aka Gündüz Özdemir (Koç Holding Dayanıklı Tük. Grup CEO) ve Orhan Yüzen (iş adamı) son derece nitelikli ve donanımlı isimler. Ali Gürsoy ve Abdurrahim Albayrak' ın dinamizmi futbol şubesi için önemli bir değer. Sedat Doğan ve Murat Canaydın aileden gelen kimlikleri ile manevi bir rolde üstleneceklerdir. Ali Dürüst, Adnan Öztürk ve Hayri Kozak gibi ağır toplarında içinde yeraldığı bu ekip son derece güzel işler yapabilir.

albayrak

arikan

durust

out

ustunel

tulun

in

Serdar sen daha Refik Arkan ve ali Dürüst´ün ne ise yarayacagini bilmeden out demissin :) Üstünel, Tulun in demissin :) Tulun zaten b ekibin icinde, sadece yönetici degil. Ünal Aysal´in danismaniymis zaten, öyle duydum. O da maasli bir eleman olacak kulüpte. Üstünel de Aysal´la beraber hareket etmek istemiyor anladigim kadariyla. Istifa ettigi halde hala Polat abisiyle yemekler yiyor, onun adina calismalar yapiyor. Yakistiramadim ona. Cok seviyordun da niye istifa ettin kardesim o zaman?

bunun gücün yiğit şardan'da olduğunu sanmıyorum şirketler karar verir diye tahmin ediyorum şirket sahibi kanal d ye verelim derse yiğit şardan ne diyecek kendisi bireysel olarak reklam verse olur dediğin şuanda tv kanalları telefon operatörlerinden geçiniyor resmen ama halen soruma cevap alamadım diyorumki yiğit şardan'ın öyle bi gücü vardı kullanmadı bu yönetimde o güç kimde var kullanacak yada kullanmıyacak ? kii bize artık kullanacka adam lazım.

Bende diyorumki tek isim Yiğit Şardan'dı oda kullanmadı maalesef.Onun haricindede kullanacak isim yoktu.

Adam en büyük ajanslardan birinin patronu,reklam servis ediyor,haddinden fazla para kazandırıyor medyaya.

ben öyle bi gücünün olduğuna inanmıyorum sevdiğimden demiyorum öyle bi gücü varda kullanmadıysa kendisi bilir demek istediğim şu benim sadece bu yönetime medyaya lafını geçirecek adam lazım şardan'ın gücü varda kullanmadıya hani gücünü kullanacak adam lazım bu isimlerin hiçbiri uygun değil.

Bende diyorumki tek isim Yiğit Şardan'dı oda kullanmadı maalesef.Onun haricindede kullanacak isim yoktu.

ben polat yönetimi için demiyom agaa bu ünal aysal yönetim listesindeki adamlar için söylüyorum hiçbiri medyaya lafını geçiremez bu isimlern onu demek istiyorum :)

Serdar sen daha Refik Arkan ve ali Dürüst´ün ne ise yarayacagini bilmeden out demissin :) Üstünel, Tulun in demissin :) Tulun zaten b ekibin icinde, sadece yönetici degil. Ünal Aysal´in danismaniymis zaten, öyle duydum. O da maasli bir eleman olacak kulüpte. Üstünel de Aysal´la beraber hareket etmek istemiyor anladigim kadariyla. Istifa ettigi halde hala Polat abisiyle yemekler yiyor, onun adina calismalar yapiyor. Yakistiramadim ona. Cok seviyordun da niye istifa ettin kardesim o zaman?

ben 2. baskanlik pazarligi yapan adami silerim

tulunu falanda sevmem

albayrak gibi saklabanlarla hic isim olmaz

kurumsallasma falan geciniz bu kadroyla

Adnan Polat yönetiminde sevdigim 1 kisi vardi o da Isin Celebi´ydi. Polat gibi korkak degildi en azindan. Polat GSGM genel müdüründen basin toplantisinda o bicim ayar yerken, Isin Celebi ayaga firlayip ona haddini bildirmisti. Ben Polat kadar korkak bir Baskan hic görmedim mesela. Baba parasi out, Ünal Aysal in :)

ben 2. baskanlik pazarligi yapan adami silerim

tulunu falanda sevmem

albayrak gibi saklabanlarla hic isim olmaz

kurumsallasma falan geciniz bu kadroyla

Yine karistiriyorsun. Profesyonel yapi olusturacagiz derken, yöneticilerin hepsi profesyonel olacak demedi ki Aysal veya Öztürk. Profesyonellere maas baglayacagiz, onlar da calisacak dediler. Yöneticiler ayri. Bu konunun disinda yani. Misal Peter Kenyon, Thomas Kurth ve Estebe Calzada. Bunlar profesyonel. Yöneticilikle alakasi yok bu projenin.

Ama isimler konusunda hakli olabilirsin. Yönetici olmasa da Tulun´a pek sicak bakmiyorum. Ali Dürüst Adnan Öztürk´ü küstürecekse ona da karsiyim. Abdurrahim Albayrak´in da futbolculara moral vermekten baska bir ise yarayacagini düsünmüyorum. Ha arada sirada parasiyla yardimci olabilir bize sadece. O konularda haklisin. Ama vardir bi bildikleri herhalde. Beklemek lazim. B listeden güclü bir liste olusacagini sanmiyorum.

Yine karistiriyorsun. Profesyonel yapi olusturacagiz derken, yöneticilerin hepsi profesyonel olacak demedi ki Aysal veya Öztürk. Profesyonellere maas baglayacagiz, onlar da calisacak dediler. Yöneticiler ayri. Bu konunun disinda yani. Misal Peter Kenyon, Thomas Kurth ve Estebe Calzada. Bunlar profesyonel. Yöneticilikle alakasi yok bu projenin.

Ama isimler konusunda hakli olabilirsin. Yönetici olmasa da Tulun´a pek sicak bakmiyorum. Ali Dürüst Adnan Öztürk´ü küstürecekse ona da karsiyim. Abdurrahim Albayrak´in da futbolculara moral vermekten baska bir ise yarayacagini düsünmüyorum. Ha arada sirada parasiyla yardimci olabilir bize sadece. O konularda haklisin. Ama vardir bi bildikleri herhalde. Beklemek lazim. B listeden güclü bir liste olusacagini sanmiyorum.

listede unal aysalla adnan ozturki cikarirsan cope atarmisin atmazmisin?

ben atarim

kurumsallik tepeden aasgi degil asagidan yukari gider

diger turlu kurumsallik kisilere bagimli olurki olayin genlerine aykiri zaten

sen klurumsalliktan etkilenmesini ilk olarak istedigin takimin basina albayrak gibi bir adamin el atmasina izin verirsen

bende bu kararinla sabaha kadar dalga gecerim

yazik

belliki aysalida secim entikalarina alet ediyorlar

adam zorla duruste unvan vermek zorunda kaldi

bu is olmazdida allahtan kozak var

Dürüst koltuk sevdalısı olsaydı kendisi aday olurdu herhalde, başkasının listesine girmezdi. Biraz mantık lütfen. Senelerdir her seçim dönemi Ali Dürüst'e teklif yapılır ve adam aday olmak istemedi bugüne kadar. Listedeki herkesin aynı görüşte olması mümkün değil, yönetim tarzıyla ilgili farklı görüşleri olabilir, bunda bir yanlış yok. Ali Dürüst şu anda Galatasaray'da başkan yardımcılığını en iyi yapacak adamdır. Ayrıca geleceğin başkanı olarak görüyorum kendisini, bir iki dönem sonra Ünal Aysal bırakırsa aday da olabilir.

PS: Ali Dürüst dediğini adam ikinci başkanlık pazarlığı yapmayacak kadar da onurlu bir adamdır, Telegol izlemekten algılarınız değişmiş sanırım.

Üst Alt