Ünal Aysal'ın yönetim listesi şekilleniyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal'ın yönetim listesi şekilleniyor

Cevap: Ünal Aysal'ın yönetim listesi şekilleniyor

Liste umrumda degil, yeterki futbol profesyonellere birakilsin. Bulent Tulun gibilerine degil. Futbol bilgisi ust duzey olan kisilere.

İşin yönlendirmesini yapıyordu,istese bir çok aleyhimizde olan haberlere engel olabilirdi.Hepsi kendi menfaatlerine kullandı Galatasaray ismini.

iyi o zaman şöyle diyeyim sana ışın çelebi bilerek yapmadı diyorsun ben sanmıyorum öyle bi gücü olduğunu ama şu yönetimde medyanın üzerimize gelmesini engelliyecek kim var ? bi ışın çelebi bile yok bence

Türkiye'nin en büyük reklam ajanslarından birinin sahibi olan,ortalarda görülmesede medya gücünü elinde tutan, Onlarca ekibi ile BÜYÜK AJANS işleri yapan GALATASARAY YÖNETİCİSİ YİĞİT ŞARDAN.

Alıntı.

Türkiye'nin en büyük reklam ajanslarından birinin sahibi olan,ortalarda görülmesede medya gücünü elinde tutan, Onlarca ekibi ile BÜYÜK AJANS işleri yapan GALATASARAY YÖNETİCİSİ YİĞİT ŞARDAN.

Alıntı.

şirketlerle kanallar arasında bağlantı kuran bi şirket anladığım kadarıyla ama sen ısrarla soruma cevap vermiyorsun yiğit şardan'ın gücü vardır kullanmamışta olabilir ama bu yönetimde medyaya tavır alacak kim var onu soruyorum bu kadar açık bi soru halen yiğit şardan'ın gücünün peşinden gidiyoz :)

şirketlerle kanallar arasında bağlantı kuran bi şirket anladığım kadarıyla ama sen ısrarla soruma cevap vermiyorsun yiğit şardan'ın gücü vardır kullanmamışta olabilir ama bu yönetimde medyaya tavır alacak kim var onu soruyorum bu kadar açık bi soru halen yiğit şardan'ın gücünün peşinden gidiyoz :)

Sen reklamı başka kanala başka gazeteye vermekle tehtid edersen bal gibide engellersin.

Geretsmi geliyor?

:f50:
Emoticons.gif
:yoji:
dancin.gif

Sen reklamı başka kanala başka gazeteye vermekle tehtid edersen bal gibide engellersin.

bunun gücün yiğit şardan'da olduğunu sanmıyorum şirketler karar verir diye tahmin ediyorum şirket sahibi kanal d ye verelim derse yiğit şardan ne diyecek kendisi bireysel olarak reklam verse olur dediğin şuanda tv kanalları telefon operatörlerinden geçiniyor resmen ama halen soruma cevap alamadım diyorumki yiğit şardan'ın öyle bi gücü vardı kullanmadı bu yönetimde o güç kimde var kullanacak yada kullanmıyacak ? kii bize artık kullanacka adam lazım.

Üst Alt