Ünder: "Pino bir daha Galatasaray forması giyemeyecek" - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünder: "Pino bir daha Galatasaray forması giyemeyecek"

Cevap: Ünder: "Pino bir daha Galatasaray forması giyemeyecek"

Şimdi Cuneyt Tanman konuştu LigTvde beyler ben size diyim yabancıların daha çoğu gider yerlilerin hepsi kalır öyle konuştu Tanman , neyseki Yeni yönetim tek umudum umurım onlar doğru şeyler yapar....

Ben de dinledim Cüneyt Tanman'ı.Oyuncu izleme,tarama konusunda ellerinin heryere ulaşabileceğini söyledi.Mesela Cüneyt hoca geçenlerde Vasco de Gama ile bir Brezilya 3.lig takımının maçını izleyip çok ilginç bir oyuncu keşfetmiş.Ellerinde şuan her mevki için en az 10 tane defalarca canlı izlenmiş,raporlanmış oyuncu portföyü olduğunu söyledi.

Koca G.Saray kimlere kaldı hey Allahım...Sen git evinde oturan adama G.Saray gibi takımını emanet et, o da kalksın aklı sıra disiplin sağlıcak diye elindeki 2-3 düzgün adamdan birini kadro dışı yapsın!!! Vizyonumuz yerlerde sürünüyor, küçüldükçe küçülüyoruz maalesef...."Bülent Hoca M.Sarp' ı kaptan yap bu hafta, gider ayak bunuda görelim!!

bereket seçim geldide yönetimde değişecek teknik ekipte değişecek bir anlık sinirle pino kadro dısı demiştir ertesı gun düzeltir pinonun gönlünü alırlar dedım ama cüneyt tanmanda sacmaladı.bizim BAM'ın mafya filan olup teknik adamları yönetimi tehtid ettiğinden süphelenmeye basladım.Ve işin en kötü yanı kim gelırse gelsın daha kötüsü oluyor ben bunu anlayamıyorum cüneyt tanmaz adnan sezgini ,bülent ünderde hagiyi geçiçek galiba

Ben de dinledim Cüneyt Tanman'ı.Oyuncu izleme,tarama konusunda ellerinin heryere ulaşabileceğini söyledi.Mesela Cüneyt hoca geçenlerde Vasco de Gama ile bir Brezilya 3.lig takımının maçını izleyip çok ilginç bir oyuncu keşfetmiş.Ellerinde şuan her mevki için en az 10 tane defalarca canlı izlenmiş,raporlanmış oyuncu portföyü olduğunu söyledi.

bana türklerden bahsetsin,ne yapayım allahın brezilyalısını yabancı sınırlamasının olduğu yerde..gitsin alt liglerden türk bulsun,dışarda gurbetçi kovalasın..

Cüneyt Tanman: "Pino Antalya maçına gelmek istememişti. Arkadaşlarına saygısı olmayan adamları ayırmamız lazım."

Bence bu bir strateji. Yabancilar iyice salladi Galatasaray´i, bu iyice belli oldu artik. Teknik ekip düsme olasiligini ciddiye almis olacak ki, yerlileri biraz hirslandirma yolunu sectiler. Bakin biz Teknik ekip olarak taraftari karsimiza aldik ama sizin yaninizdayiz mesaji verdiler bence. 1-2 galibiyeti Türklerin hirsiyla alabileceklerini düsünüyorlar. Düsmemek icin yanlis bir strateji degil aslinda :)

Gönderdiğimiz elano brezilya 1. liginde oynuyor. bıraksın 3. lig filan hikayelerini.kalite lazım takıma..

Adnan Polat'ta dünya kupasının bitmesini bekliyoruz deyip duruyordu transfer için.

Bu laflara karnımız tok

HABABAM bu takımı kurtarır.. Bknz : Ündergillerin :türk futbolcusu fetişizmi ..

-Pino kötü tercih yaptı, az mücadele etti diye takımdan uzaklaştırılıyor.

Bu demecin yan etkilerine bakalım;

Siz Anadolu Kulüplerinden birinde oynayan flaş topçularından biri olsanız olsanız (Ör.: Antep 'in golcüsü Cenk Tosun, Trabzon 'lu Selçuk İnan), bu demecin ardından, ilk hatanızda kariyerinizin sekteye uğrayacağını bilseniz, Galatasaray 'a gelir misiniz?

Seneye bu teknik heyet olmayacak ki demeyin. Futbolcu psikolojisini düşünün.

Sence verirmi?

Bizde sanslar kimlere veriliyor biliyorsun.

verdi arkadasim

adam antalyaya gitmek istememis

bu macta oynatti adam hala sacmaliyor

ben hic kizmiyorum

yeter be futbolcularin bu vurdum duymazligi

basina soylemeseydi keske

ama oda bana cok dert degil

bilelim ne oldugunu

hic kizmiyorum ben

neill bu takimda 3 ksiiye firca atti

biri yeteneksiz ufuk

biri yeteneksiz aykut

digeri bu densiz

bence turnusol kagidi gibi:)

verdi arkadasim

adam antalyaya gitmek istememis

bu macta oynatti adam hala sacmaliyor

ben hic kizmiyorum

yeter be futbolcularin bu vurdum duymazligi

basina soylemeseydi keske

ama oda bana cok dert degil

bilelim ne oldugunu

hic kizmiyorum ben

neill bu takimda 3 ksiiye firca atti

biri yeteneksiz ufuk

biri yeteneksiz aykut

digeri bu densiz

bence turnusol kagidi gibi:)

suçlu belli diyosun yani

ne demek abicim o herkesin konustugu pozisyondan iki pozisyon once takim arkadslarindan ne papara yedi gormedinizmi?

dedigim gibi adam takimi kafasinda bitirmisse gidecek bunun cozumu yok

ne yani her kotu duruma dustugumuzde bunlarlami ugrasacagiz?

yeteneksizler gidecek tamamda

bunlarda gidecek

-Pino kötü tercih yaptı, az mücadele etti diye takımdan uzaklaştırılıyor.

Bu demecin yan etkilerine bakalım;

Siz Anadolu Kulüplerinden birinde oynayan flaş topçularından biri olsanız olsanız (Ör.: Antep 'in golcüsü Cenk Tosun, Trabzon 'lu Selçuk İnan), bu demecin ardından, ilk hatanızda kariyerinizin sekteye uğrayacağını bilseniz, Galatasaray 'a gelir misiniz?

Seneye bu teknik heyet olmayacak ki demeyin. Futbolcu psikolojisini düşünün.

Bende ayni teoriden yana bir seyler yazdim yabanci basinda bir seylerden bahsedilse yabanci transferlerimizde cikmaza girecek.Gercekten marka degerimizin icine edilen bir aciklamadir bu.

Şu pozisyonda yabancı oyunculardan çok mücadele etmelerini beklemek ne kadar mantıklı ? Senede 3 teknik direktör değiştiriyor takım.

Üst Alt