Ünder: "Pino bir daha Galatasaray forması giyemeyecek" - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünder: "Pino bir daha Galatasaray forması giyemeyecek"

Cevap: Ünder: "Pino bir daha Galatasaray forması giyemeyecek"

O zaman böyle yapacaktı.

Madem Pino Antalyaya gitmek istemiyor. O hafta kadro dışı bırakılacaktı.

Bana ne kızıyorsun :D

Ben Cüneyt Tanman'a güvenirim açıkçası. Öyle yönetimin oyunlarına alet olacak, yalan söyleyecek adam değil. Bu açıklamaları Adnan Polat, Adnan Sezgin falan yapsa güvenmem ama dediğim gibi Cüneyt Tanman'a güveniyorum.

O zaman böyle yapacaktı.

Madem Pino Antalyaya gitmek istemiyor. O hafta kadro dışı bırakılacaktı. Çıkıp basının önünde yenilginin ve geçmiş 3 senenin faturasını sadece Pinoya kesmesine gerek yoktu.

o zaman kizardim iste adami ilk laubaliliginde kapi disari ederlerse

Benim derdim Pino değil. Pino iyi topçudur , kötü topçudurda değil. O kadar lesh ve kadro dışı bırakılmasını gereken oyuncular varken her gelenin bir tane yabancı futbolcu harcaması canımı sıkıyor.

Bu takımda en az 10 11 kişi kadro dışı bırakılması lazım.

pino zaten bu takımın topcusu degilde. nazamandır beri söylüyorum en fazla yedek olur diye ama pino ilah yapıdlı burda. bukadar bencil bir adam görmedim ben. böyle heriften bize yarar gelmez. ama bizim antrenör sezon sonu kalcakmıki. bidaha forma giyemeyecek diyor. niye cem sultanı sokmuyorsun mesela. laf olsun diye yedekte tutuyorsunuz. sanki artık kaybedecek bişeyimiz varmış gibi hala bu cocuklar oynamıyor..

Bana ne kızıyorsun :D

Ben Cüneyt Tanman'a güvenirim açıkçası. Öyle yönetimin oyunlarına alet olacak, yalan söyleyecek adam değil. Bu açıklamaları Adnan Polat, Adnan Sezgin falan yapsa güvenmem ama dediğim gibi Cüneyt Tanman'a güveniyorum.

Yok yahu kızmıyorum. :D

Konuşuyoruz işte :D

Pino Yedek oynar bu takımın topçusu .. HABABAM kare Asını bozmamak lazım değilmi ?

Pino Yedek oynar bu takımın topçusu .. HABABAM kare Asını bozmamak lazım değilmi ?

bulunduklari bolgelere bakarsan bu takimda herkese habaaBAM olmus biz de onlara takildik sadece.yani taraftar da bi kart pankart acsada hepimiz BAM iz diye cuk oturur.

Pino,culio,stancu,neill,baros,kewell,zapata hepsini yollasınlar. Hepsi umursamaz,hepsi ruhsuz.

Adamı en formda zamanında kulübeye hapseder , dalga geçer gibi son 8 dakikada oyuna alırsan kimsede heves kalmaz Bülent Bey ...

Üst Alt