Usame Bin Ladin Öldü ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Usame Bin Ladin Öldü !

Cevap: Usame Bin Ladin Öldü !

Yahu arkadaşlar, neden tartısıyorsunuz anlamıyorum.

Ne dini, örfü, ananeyi Arap'tan ve ne de medeniyeti , kültürü, bilgeliği Batı'dan öğrenecek değiliz.

Çok şükür ki kendimizi görmemiz yeterli!

Ama görmeye göz gerek!

Bazı softa zihniyetlerin batıya karşı kin ve nefretlerini okudukça terör eylemlerinin 'parapisikolojik bahane deccali taktikler' olduğuna hiç inanasım gelmiyor. Sadece düşüncenin eyleme dökümü olabilir. Biz hiç bir zaman arap şövenistlerin yanında olmamalıyız. Bizim askerimiz şu anda Libyada, Afganistandadır, daha önce Somalideydi. Devletimiz safını çoktan belli etmiş. Düzeltilebilecek kusurları ile beraber Batı, demokrasi ve özgürlük. Aykırı düşünmek, farklı safta olmak kime hizmet eder?...

senin demokrasisinden insan haklarından modernliğinden bahsettiğin adamlar halkı korumak adı altında geldiği müslüman ülkelerde zavallı kadınlara tecavüz edip hatıra fotoğrafı çektiriyorlar.

Olay yine amacından saptı, konuyu farklı yerlere çekmeden LADİN hakkında konuşacaksanız buyurun, yoksa diğer mesajlara müdahale söz konusu olacak.

Bazı softa zihniyetlerin batıya karşı kin ve nefretlerini okudukça terör eylemlerinin 'parapisikolojik bahane deccali taktikler' olduğuna hiç inanasım gelmiyor. Sadece düşüncenin eyleme dökümü olabilir. Biz hiç bir zaman arap şövenistlerin yanında olmamalıyız. Bizim askerimiz şu anda Libyada, Afganistandadır, daha önce Somalideydi. Devletimiz safını çoktan belli etmiş. Düzeltilebilecek kusurları ile beraber Batı, demokrasi ve özgürlük. Aykırı düşünmek, farklı safta olmak kime hizmet eder?...

Öncelikle deccali parapiskolojik bahane olarak görmek için inançsız olmak gerekir sonuçta tüm dinleri araştırır ve onların peygamberlerinin söylediklerini incelersek tüm dinler deccalin varlığından bahseder.. (küçük bir açıklama )

Batı tipi demokrasiyi şöyle bir açıklayalım, bati tipi demokrasi çıkarı doğrultusunda kaddafiye pariste çadır açtırır, romada kardeşim dedirtir ,londrada kucaklanır ama ne zamanki işleri biter ardından sanki bunlar hiç olmamamış gibi terorist ilan edip demokrasi ve özgürlük bahanesiyle daha önce övülen ülkeler işgal edilir.. o demokrasidir ki başkalarına insan hakları dersi verirken geçmişinde cezayirde keşmirde libyada milyonlarca masum insanı gözünü kırpmadan öldürür, o batı tipi demokrasi ebu gureybte mahkumları işkenceden geçirir kadınlara tecavüz edirtir,ya bendensin yada bana düşman bugün haçlı seferi ilan ettirir..Gelişmişliğin ancak batıya uymakla onu kabul etmekle olacağını düşünenler , devletin icazet üzerine kurulduğunun heyulası bugünlük bir olay olmadığını ve bunun tanzimattan beri sonuç vermediğini bilmelidir. bu yüzden insanımızın bugün yediden yetmişe tüm olaylarda avrupa ezilmişliği onlara karşı bir mahcubiyet yaşaması sözde aydınların geçmişten bugüne avrupayı bir idol haline getirmesidir,topkumumuzda batı medeniyeti diyince belirli bir kesim tarafından algılanan GİYİM KUŞAM ALKOL TÜKETME gibi davranışların temelide batı hayranlığının bazı kesimlerdeki tevazürüdür ve maalesef bu toplumumuzun kanayan en büyük yaralarındandır ..

Bu arada ABD tukaka diye Ladin'i kahraman ilan etmeye falan da gerek yok. Ladin de tukaka.

ABD Sovyetleri yesil kusak ile sinirlandirmaya calisti. Sonra da dinci orgutler patlama yapti su anda.

Ladin icin neler gecerliyse Hamas icin de benzer tezler var. Filistin Kurtulus Orgutu'nun etkinligini azatlmak icin bilerek Israil tarafindan desteklendigi falan soyleniyor ilk cikis noktasinda.

Bin Ladinler olmez ABD'de dusman bitmez.

Ama Selen'in dediği gibi,birisi geliyor birisi gidiyor.

Mısır,Libya,Tunus,Fas,Suriye ve birçok ülkede artık ABD'nin zulmünden bıkmış diktatörler teker teker devriliyor mesela NATO alenen isyancılara silah ve mühimmat yardımı yapıyor Libya'da.Buradaki işler bittikten sonra demokrasi boşluğundan dolayı belki de orta vadede yeni diktatörler türeyecek,yine Amerikan yanlısı.Amerika'da dünyaya demokrasi dağıtmış olacak,herşey toz pembe.Zamanında Ukrayna ve Gürcistan için neler deniyordu şimdi neler deniyor.Yazık.

Bu arada ABD tukaka diye Ladin'i kahraman ilan etmeye falan da gerek yok. Ladin de tukaka.

ABD Sovyetleri yesil kusak ile sinirlandirmaya calisti. Sonra da dinci orgutler patlama yapti su anda.

Ladin icin neler gecerliyse Hamas icin de benzer tezler var. Filistin Kurtulus Orgutu'nun etkinligini azatlmak icin bilerek Israil tarafindan desteklendigi falan soyleniyor ilk cikis noktasinda.

her itiraz eden örgüt birey için ajan piyon dersek zaten herşeyi olduğu gibi kabullenelim :)

Öncelikle ladinin dünyanın sayılı zengin ailelerinden olduğunu şuanda isteseydi ingiltere bir takım satın alıp 15 yıldızlı bir otelde kızlarla fingireyecek durumda olabilitesinide koyup sonra ajan piyon demeliyiz..

Ben ladine şunu demenize anlayabilirim.. inanmışlığı benim inanmışlığımla aynı değil.. illa bizim gibi değil diye ajan hain ilan etmeye gerek yok değilmi;)

Ama Selen'in dediği gibi,birisi geliyor birisi gidiyor.

Mısır,Libya,Tunus,Fas,Suriye ve birçok ülkede artık ABD'nin zulmünden bıkmış diktatörler teker teker devriliyor mesela NATO alenen isyancılara silah ve mühimmat yardımı yapıyor Libya'da.Buradaki işler bittikten sonra demokrasi boşluğundan dolayı belki de orta vadede yeni diktatörler türeyecek,yine Amerikan yanlısı.Amerika'da dünyaya demokrasi dağıtmış olacak,herşey toz pembe.Zamanında Ukrayna ve Gürcistan için neler deniyordu şimdi neler deniyor.Yazık.

Eskileri yenilemesinin amacı ne olaki abd,nin?

İnsanların özgür iradesini bu kadar küçümsemeyelim. Herşeyi planlayamazlar yahu bu kadar mükemmel sistematik bir şekilde işletemezler... Öyle olsa bile inanmak istemiyorum.

Bundan yola çıkarsak saddam ve ahmet kaya,da ölmemiş olabilir.

Ahmet Kaya'nın en azından mezarı var,ilerde çok büyük tartışma olursa açılıp DNA testi yapılır.

Ama bu iki adamın mezarı yok,akibetleri belirsiz.Gerekçe doğru,bu iki adamın mezarını olursa ilerde bunlar bir türbe,dini dayanak noktası haline dönüşebilir.Ancak basın temsilcileri bu adamı teşhis etmeden böyle birşey yapmak soru işaretleri doğurur akıllarda.Özellikle zamanında Amerika'nın yardım ettiği birisi.

her itiraz eden örgüt birey için ajan piyon dersek zaten herşeyi olduğu gibi kabullenelim :)

Öncelikle ladinin dünyanın sayılı zengin ailelerinden olduğunu şuanda isteseydi ingiltere bir takım satın alıp 15 yıldızlı bir otelde kızlarla fingireyecek durumda olabilitesinide koyup sonra ajan piyon demeliyiz..

Ben ladine şunu demenize anlayabilirim.. inanmışlığı benim inanmışlığımla aynı değil.. illa bizim gibi değil diye ajan hain ilan etmeye gerek yok değilmi;)

:tiphat:

Bin Laden çoktan beri öldu, seçimler yaklasiyor ondan simdi yenice öldürdük numarasi yapiyorlar. Ve tesadufe bak 'denize atmislar' :Z3:

Obama bir NWO kuklasidir, baska birsey degil

Ingiltere'de villa satin alip su anda kizlarla fingirdememesi Sovyetlerin Afganistan'a saldirdiginda ABD'den cok fazla yardim aldiklari gercegini degistirir mi? Ajan ya da piyon degillerdir fakat hepsinin guclenmesinde ABD'nin dolayli katkisi cok buyuktur. Ki ajan piyon falan olmalarina da gerek yok dusman yaratma rolunu cok iyi ustlendiler. Zamaninda Sovyetlere karsi cikar birlikteligi sonra dondu tersini buldu.

Dolayli olarak cogu piyon zaten. Direk bag olmasina gerek yok. Yapilanlar edilenler nedeniyle dunya siyasetinden piyon gorevi goruyorlar.

Üst Alt