Usame Bin Ladin Öldü ! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Usame Bin Ladin Öldü !

Cevap: Usame Bin Ladin Öldü !

Bin Laden çoktan beri öldu, seçimler yaklasiyor ondan simdi yenice öldürdük numarasi yapiyorlar. Ve tesadufe bak 'denize atmislar' :Z3:

Obama bir NWO kuklasidir, baska birsey degil

acaba öldürülmesinde kullanılan silahı yada teknolojiyi gizlemek için de bunu yapmış olabilirlermi ? tepki çekmemek için mesela ?

Eskileri yenilemesinin amcı ne olaki abd.nin?

Bölgedeki forsunu,askeri üslerinin varlığını sürdürebilmek.

ABD ordusu kadar dünya üzerine dağılmış bir ordu var mı hiç?

Şöyle söyleyim,en son 2009 kaynaklı bir haber buldum,Türkiye'de ABD politikalarını destekleyenler %14'lük bir kesimmiş.Bu oran genel olarak Orta Doğu ülkelerinde böyle.ABD'nin hiçbir müdahelesi olmadan bu liderlerin devrilip yerlerine yenilerin seçildiği düşünülürse ABD birden bire Ortadoğu üstündeki egemenliğini kaybetmeyecek mi?İsrail orada yalnız kalmayacak mı?

Bu yüzden yeniliyorlar,halka da biz size yardımcı olduk bilincini aşılıyorlar.

Basit bir söylem ama ne zaman petrol biter,o zaman buralar kaosa düşer.

Ingiltere'de villa satin alip su anda kizlarla fingirdememesi Sovyetlerin Afganistan'a saldirdiginda ABD'den cok fazla yardim aldiklari gercegini degistirir mi? Ajan ya da piyon degillerdir fakat hepsinin guclenmesinde ABD'nin dolayli katkisi cok buyuktur. Ki ajan piyon falan olmalarina da gerek yok dusman yaratma rolunu cok iyi ustlendiler. Zamaninda Sovyetlere karsi cikar birlikteligi sonra dondu tersini buldu.

Dolayli olarak cogu piyon zaten. Direk bag olmasina gerek yok. Yapilanlar edilenler nedeniyle dunya siyasetinden piyon gorevi goruyorlar.

Bu olay özelinde konuşmuyorum ama silah üreticileri bu ülkeler olduğu için onlarla iş birliği yapmak zorunda zaten bir harekete girişecek olan grup. Zaman zaman da ikili oynamak. Çıkarları kime uyarsa onun yanında durur, bu arada da amacına ulaşmaya çalışır. Piyon değil pazar yapar daha çok. ABD vermezse Rusya'ya gider vs.

Ingiltere'de villa satin alip su anda kizlarla fingirdememesi Sovyetlerin Afganistan'a saldirdiginda ABD'den cok fazla yardim aldiklari gercegini degistirir mi? Ajan ya da piyon degillerdir fakat hepsinin guclenmesinde ABD'nin dolayli katkisi cok buyuktur. Ki ajan piyon falan olmalarina da gerek yok dusman yaratma rolunu cok iyi ustlendiler. Zamaninda Sovyetlere karsi cikar birlikteligi sonra dondu tersini buldu.

Dolayli olarak cogu piyon zaten. Direk bag olmasina gerek yok. Yapilanlar edilenler nedeniyle dunya siyasetinden piyon gorevi goruyorlar.

Amarikan başkanını zenginlikde 100 kere donundan çıkaracak adam niye yardım alsınki?:D

Amarikan başkanını zenginlikde 100 kere donundan çıkaracak adam niye yardım alsınki?:D

Alınma ama,gerçekten 31 yaşında mısın?

Yardım demek sadece para değil burada.Diplomatik yardım da var,yaptıkları şeylerin uluslararası anlaşmalara göre hak gösterilmesi gerekiyor mesela,böyle bir yardım da olabilir vs. vs.

Bu olay özelinde konuşmuyorum ama silah üreticileri bu ülkeler olduğu için onlarla iş birliği yapmak zorunda zaten bir harekete girişecek olan grup. Zaman zaman da ikili oynamak. Çıkarları kime uyarsa onun yanında durur, bu arada da amacına ulaşmaya çalışır. Piyon değil pazar yapar daha çok. ABD vermezse Rusya'ya gider vs.

ABD'nin ya da Batinin hatta Rusya'nin ikili oynadigi kesin birsey zaten cogu devlet ikili oynuyor. Sonucta kim kimin cikarlarina dolayli da olsa hizmet ediyor. Piyon derken direk bag olmasina gerek yok. Iste ustten emir verip sen sunu yap sen bunu yap demesine gerek yok. Ipler kimin elinde sorun burda.

İyide selen abd bunu usame yada selen yada ali için yapmadı ki biliyorsun sovyetler birliği komistti ve A.B.D kominizme düşmandı bu yüzden kominizmi çökertebilecek hertürlü oluşuma destek oldu A.B.D.. kaldı ki rusyaya karşı afganistanı kurtarma mücadelesinde dışardan destek almanın neresi yanlış ? bizde kurtuluş savaşında italyanlardan silah almadık mı ? şimdi bu bizim için nasıl bir kıstas oluşturur ? ABD hiç bir yerde güçlenmedi kanımca.. bugün abd kim tarafından seviliyor ? toplumların bir çoğu abd den nefret ediyor bir kez sadece bir kez tökezlese işi biter abd nin....evet zamanında abd sovyetleri yıkmak için afganistana yardım etti en azından göz yumdu diyelim ondan sonra neoconlar ve filistin davası israile cihad edilmesi ve abd nin israilin hamisi durumundaki pozisyonu aralarında yeni bir savaşın başlamasına neden oldu..

Yahu hem abd,den köşe bucak kaçıyor hem kaçarken bi ara görünüp anlaşmamı imzalıyorlar bir arada.:eek:

İyide selen abd bunu usame yada selen yada ali için yapmadı ki biliyorsun sovyetler birliği komistti ve A.B.D kominizme düşmandı bu yüzden kominizmi çökertebilecek hertürlü oluşuma destek oldu A.B.D.. kaldı ki rusyaya karşı afganistanı kurtarma mücadelesinde dışardan destek almanın neresi yanlış ? bizde kurtuluş savaşında italyanlardan silah almadık mı ? şimdi bu bizim için nasıl bir kıstas oluşturur ? ABD hiç bir yerde güçlenmedi kanımca.. bugün abd kim tarafından seviliyor ? toplumların bir çoğu abd den nefret ediyor bir kez sadece bir kez tökezlese işi biter abd nin....evet zamanında abd sovyetleri yıkmak için afganistana yardım etti en azından göz yumdu diyelim ondan sonra neoconlar ve filistin davası israile cihad edilmesi ve abd nin israilin hamisi durumundaki pozisyonu aralarında yeni bir savaşın başlamasına neden oldu..

Tamam ayni seyleri diyoruz. Dusmanimin dusmani dostumdur mantigi sonra geri tepti ve bolgede guc olarak ortaya cikmalarinda ABD'nin payi buyuk. ABD'nin yesil kusak projesi bazen dolayli bazen de direk olarak bu orgutleri ya da kisileri besledi.

Bin Ladin'i sallayın o adam için söylemedim ben zaten.

Sadece herşeyi planlayabilirlermiş, her lideri seçebilir her hareketi kontrol edebilirlermiş gibi bir hava yaratılıyor.

Sonra şöyle şeyler ortaya çıkıyor:

mustafa'y1 türklere lider yapal1m m1 - ek_i sözlük

Yani bunun sonu yok, adamları gözümüzde büyütmekten başka bir işe yaramaz. Ha zaten böyleyse konuşmaya gerek yok, herşey planlanmış biz de öyle yaşayıp gidiyoruz...

Tamam ayni seyleri diyoruz. Dusmanimin dusmani dostumdur mantigi sonra geri tepti ve bolgede guc olarak ortaya cikmalarinda ABD'nin payi buyuk. ABD'nin yesil kusak projesi bazen dolayli bazen de direk olarak bu orgutleri ya da kisileri besledi.

Bir noktada haklısın geri teptiği doğru ama güç olarak ortaya çıkmasın da temel etki dünya müslümanlarının zulüm altında olması ve bu zülümün insanları isyana teşvik edip el kaide saflarına katılmalarıda gösterilebilir.. bakınız bugün afganistanda amerika savaşı kazanmadı KAZANAMADI baağa saplandıklarını yeni bir vietnam olduğunu kendileri söylüyor.. kabil dışında başlarını dışarıya çıkaramıyor abd liler..kontrol ettikleri kabil dışında afganistan TAMAMEN talibanın kontrolünde..

SINE BUYUKA - TWITTER

10 yil sonra yuzbinlercesi masum 1 milyona yakin oluden ve savasa akan milyarlarca dolardan sonra G.W. Bush'un bugune yorumu: "tarihi zafer"

Hadi lan ordan

Bin Ladin'i sallayın o adam için söylemedim ben zaten.

Sadece herşeyi planlayabilirlermiş, her lideri seçebilir her hareketi kontrol edebilirlermiş gibi bir hava yaratılıyor.

Sonra şöyle şeyler ortaya çıkıyor:

mustafa'y1 türklere lider yapal1m m1 - ek_i sözlük

Yani bunun sonu yok, adamları gözümüzde büyütmekten başka bir işe yaramaz. Ha zaten böyleyse konuşmaya gerek yok, herşey planlanmış biz de öyle yaşayıp gidiyoruz...

Burda anlasiriz. Ben de ABD'nin herseyi planladigina ozellikle son donemde Ortadogu'da olan olaylari onlarin kiskirttigina inanmiyorum. Halktan belirli bir tepki geldi ki dogal artik internetler var iphonelar var distaki dunyaya cok yakinlar vs. vs. Temel dinamik halkin istekleri orda. ABD ve Bati tabiki de bunu kullanmak istiyor. Fakat kullanmak istemesi bu yeni durumdan cikar saglamak istemesi herseyi ABD'nin yaptirdigi bir izlenim uyandiriyor insanlarda. Fakat ozunde ayri seyler.

Üst Alt