Vazgeçemediğimiz Yiyecekler ve İçecekler - Sayfa 150 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vazgeçemediğimiz Yiyecekler ve İçecekler

Mention gelmedi rastgele gördüm valla, arada bir mentionlayıp cevap vermiyorsam bil ki mention gelmemiştir. Bu mühim infoyu verdikten sonra esas konuya geçecek olursam; geçmişteki söylemlerim tamamen geyikti, yemek konusunda önyargım yoktur hiç hatay dürüm'ü de severim, fotoğrafını attığın şeyi de severim.

Yine de patates kızartması olmayaydı iyiydi ama :D

Şimdi ben hangi söylediğinize inanacağım? Önceden söylediklerinize mi yoksa önceden söylediklerinizin geyik olduğunu söylemenize mi inanacağım? İnancın olsun ki inancımı kaybettim.

Patates kızartması dondurulmuş değil; taze patates ;)

Şimdi ben hangi söylediğinize inanacağım? Önceden söylediklerinize mi yoksa önceden söylediklerinizin geyik olduğunu söylemenize mi inanacağım? İnancın olsun ki inancımı kaybettim.

Patates kızartması dondurulmuş değil; taze patates ;)

Matruşka gibi adamım sürprizlerle doluyum. :D

Ayıptır söylemesi bende hünkar beğendi yedim az önce, tamamen kendi yapımım.

Afiyet şeker olsun abi. Siz yapıp siz yediyseniz sıkıntı yoktur :asd:

Ayrıca lütfen hemen saldırıya geçmeyin ama ben patlıcandan nefret ederim. Midem bulanır.
Bende nefret ederim.
Türlüde biraktigi o acı tad :(

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Afiyet şeker olsun abi. Siz yapıp siz yediyseniz sıkıntı yoktur :asd:

Ayrıca lütfen hemen saldırıya geçmeyin ama ben patlıcandan nefret ederim. Midem bulanır.
Bende nefret ederim.
Türlüde biraktigi o acı tad :(

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yıllardır yemiyor olmama rağmen Tadı damağıma geldi; midem bulandı

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hala şunu denememiş olmanız beni derin bir üzüntüye sokmaktadır @Mehmet Arslaner abi. İnsan zehir olsa gider tadına bakar. Yolunuz hiç mi Kızılay’a düşmüyor? Sen yerinde ben olsam ve bana böyle ısrar edilse Hatay’a, bunun merkezine gider orada yerdim. @Erman Türker abimize söylesem bir dakika durmaz akşam yemeği yemiş olsa bile kalkar, gider, yer!

Ekli dosyayı görüntüle 20688

Oooğğğooohhh !!! Tamam dürümcüyüz dedik, dürüm candır dedik, hele birde katığını çiğden pişmiş sıcak sıcak yuvarlarsan yemelere kıyamaz ve doyamazsın dedik ama....

Tok insanın gözüne sokulup, aklına düşürülür mü böyle bişey yav.
Neyse yeme fırsatı olanlara afiyet olsun diyelim ve, kapatalım bu başlığı hemen..

Hala şunu denememiş olmanız beni derin bir üzüntüye sokmaktadır @Mehmet Arslaner abi. İnsan zehir olsa gider tadına bakar. Yolunuz hiç mi Kızılay’a düşmüyor? Sen yerinde ben olsam ve bana böyle ısrar edilse Hatay’a, bunun merkezine gider orada yerdim. @Erman Türker abimize söylesem bir dakika durmaz akşam yemeği yemiş olsa bile kalkar, gider, yer!

Ekli dosyayı görüntüle 20688

Oooğğğooohhh !!! Tamam dürümcüyüz dedik, dürüm candır dedik, hele birde katığını çiğden pişmiş sıcak sıcak yuvarlarsan yemelere kıyamaz ve doyamazsın dedik ama....

Tok insanın gözüne sokulup, aklına düşürülür mü böyle bişey yav.
Neyse yeme fırsatı olanlara afiyet olsun diyelim ve, kapatalım bu başlığı hemen..

Rica ederim Tamer bey KeBo’dan sıradan bir dürümmüş gibi bahsetmeyiniz. O dürüm değil; KeBo!

Rica ederim Tamer bey KeBo’dan sıradan bir dürümmüş gibi bahsetmeyiniz. O dürüm değil; KeBo!

W7d0dq.jpg

Mustafa bey benim kitabımda lavaşı içinde bişeylerle yuvarlayınca adı dürümdür.
Dürümü düren KeBo nun da adı sağolsun, namı ileri yürüsün. Ama bi zahmet dürümü bana bıraksın da yürüsün ...

W7d0dq.jpg

Mustafa bey benim kitabımda lavaşı içinde bişeylerle yuvarlayınca adı dürümdür.
Dürümü düren KeBo nun da adı sağolsun, namı ileri yürüsün. Ama bi zahmet dürümü bana bıraksın da yürüsün ...

Tamer Bey kitap gibisiniz efendim. Bugün sizlerden bayağı şey öğrendim :hat:

Tamer Bey kitap gibisiniz efendim. Bugün sizlerden bayağı şey öğrendim :hat:

Tamer bey kim yav kiminle konuşuyorsun sen ? Tövbe estf içim ürperdi şerefsizim.

Hahahahaha. Abi sana da bildirim geldi değil mi :asd: abi çok karmaşık şu iç içe girmiş Mesajlar yüzünden sohbetin başından sonuna kim kimi alıntıladıysa ona bildirim gidiyor. Bugün Benim de başıma gelmişti

Hahahahaha. Abi sana da bildirim geldi değil mi :asd: abi çok karmaşık şu iç içe girmiş Mesajlar yüzünden sohbetin başından sonuna kim kimi alıntıladıysa ona bildirim gidiyor. Bugün Benim de başıma gelmişti

Tamam da Tamer kim onu çözemedim, arada Yusuf yazmış sadece sen kime Tamer diyorsun ? :D Yusuf'un gerçek adı Tamer miymiş ?

Yukarıda @Tamer Tuna renktaşımızın postu olacak. Benden alıntı yapmıştı. Yok mu? Umarım vardır. Şu an benim içimi bir ürperti sardı.

Üst Alt