Vazgeçemediğimiz Yiyecekler ve İçecekler - Sayfa 159 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vazgeçemediğimiz Yiyecekler ve İçecekler

Türkiye ye geldiğimden beri ne buluyorsam yiyorum.

Bugün yine Adana vardı.

sent via GSC
35381e08d776d76d31ebea727d84c75e.jpg

Mentionda sıkıntı var. Bana da gelmiyor.

Karışık abi. Peynir, kekik, domates, mısır, zeytin, mantar, yeşilbiber vardı.
İlginç bir yaklaşım olmuş o halde. Meksika pizzası sipariş edip jalepeno turşusu yollasalar hak verecektim çünkü bazı işletmeler ayrı yollayabiliyor, malum herkes acı sevmiyor bir de jalepenonun tadı pişme esnasında diğer malzemelere geçip hafif ekşi bir tat verebiliyor.

tatları çoh eyi hele ki sıcak günlerde
mesele sıcak günlerde serinlemekse faydalı veya daha az zararlı altenatifler dururken bunlara yönelmenin sebebini anlamam hiç.

Bunlarda şeker veya şekersiz deseler bile içinde insülin üretimini tetikleyerek kandaki glukozu düşürerek içmeye devam etmeyi arzulandıracak katkı maddeleri mevcuttur. YoksaBu maliyetler nüfusun binde sıfır virgül kaçının arasıra tüketmesiyle karşılanacak maliyetler değil. Amaç serinletmek değil, içtikçe içmeyi isteyen bir döngü yaratmak..

Bakınız: meşhur gazlı ve şekerli içeceklere başlayınca duramama etkisi...

İlginç bir yaklaşım olmuş o halde. Meksika pizzası sipariş edip jalepeno turşusu yollasalar hak verecektim çünkü bazı işletmeler ayrı yollayabiliyor, malum herkes acı sevmiyor bir de jalepenonun tadı pişme esnasında diğer malzemelere geçip hafif ekşi bir tat verebiliyor.

Jalepeno? Abi fırsat geçti mi hiç vakit kaybetmiyor ve beni eziyorsun!!!

mesele sıcak günlerde serinlemekse faydalı veya daha az zararlı altenatifler dururken bunlara yönelmenin sebebini anlamam hiç.

Bunlarda şeker veya şekersiz deseler bile içinde insülin üretimini tetikleyerek kandaki glukozu düşürerek içmeye devam etmeyi arzulandıracak katkı maddeleri mevcuttur. YoksaBu maliyetler nüfusun binde sıfır virgül kaçının arasıra tüketmesiyle karşılanacak maliyetler değil. Amaç serinletmek değil, içtikçe içmeyi isteyen bir döngü yaratmak..

Bakınız: meşhur gazlı ve şekerli içeceklere başlayınca duramama etkisi...
Ev yapımı üzüm suyuna devam mı emmoğlu ?

Öğle yemeğinde ketçaplı döner yedim de doymadım. Bir üstlük niyetine pizza söyledim. Çok da pizza seven bir insan değilim. Zaten yediğim hamurlardan dolayı dana gibi yayılmış durumdayım. İki gün yemek yemem sanırım.

Allah bilir bu MK Burrito falan da yememiştir sayın Altan Günaydın.

Bilmiyorum abi. Biz babagannuş biliriz. İyice ezilmiş babagannuştan başkasını tanımayız. Eyvallah Ferit abi :hat:

Üst Alt