Vazgeçemediğimiz Yiyecekler ve İçecekler - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vazgeçemediğimiz Yiyecekler ve İçecekler

Cevap: Vazgeçemediğimiz yiyecekler, içecekler

Etli ekmeği bugün Konya 'nın en iyi yerlerinden birinde yedim beyler ayıptır söylemesi. 5 senedir Konya 'yı sevmemin en önemli nedeni. Lahmacunla falan alakası yok. Urfa 'da da yaşadım. Etli ekmek çok daha güzel, biraz gevrek.

Bozbas, dolma, patlican dolmasi, balkabagi corbasi, tavuk, balik, icecek olarak duses, cay, kahve... :)

konya-etli-ekmek.jpg

Buymus. Yapan malzemeden calmis iyice. :eek:

Cok fark yok gibi. Biraz mayd var, etler kiyma gibi degil daha irice. Hamuru lahmaca oranla daha kalin gibi. Test yiyisi yapmak gerek bir
Kıymalı değil zaten kuşbaşılı o reyiz:D

Nohut-pilav,mercimekli bulgur pilavı,ıspanaklı börek,bol domates soslu makarna,simit,nutella

İskender, yaprak döner, adana, kuzu şiş, kuzu çevirme, kokoreç, karışık pide, pastırma, çiğ köfte, mantı.

Bamya sevmeyen arkadaşlara diyorum : Çok büyük bir zevkten mahrum kalıyorsunuz :D

Zeytintağlı Sarma - Bamya - Pilav - Pırasa - İskender - Urfa Kebap :ask: - Mantı

aklıma bunlar geliyor şimdilik :D

2301877792_f270d1fde3.jpg

Hollandada yeni trend cok lezzetli aldigin yere gore tabi

adana-urfa-lahmacun-hertürlü burger.nescafesizde olmaz tabi.

Koymayın şöyle resimler bir çoğunu yiyemiyorum o dediklerinizin :D bünyem biraz uzun ve iri olduğu için su içsem yarıyor arkadaş. Ömür boyu fast fooddan uzak kalmam gerekiyor :D

Üst Alt