Ve Hagi yeniden Galatasaray'da!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
news_manset_resim_k0_SonDakika.jpgFrank Rijkaard'la yollarını ayıran Galatasaray , teknik direktörünü buldu. Sarı kırmızılılar eski teknik direktörü ve efsanevi hocası Hagi'yi takımının başına getirdi.
 
Cevap: Bir telefonla hemen gelirimHagi gelse bu zihniyet sezon sonu onu da gönderir, aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık... En iyisi Fatih Terim gelsin ya başarılı olur, olmadı bunların topunu da beraberinde götürür.
 
Cevap: # Gheorghe HagiHagi gelsede birşey fark etmeyecek. Bu sene şampiyonlukta gitti, takımın forsuda gitti.
 
Cevap: # Gheorghe Hagihagiyi tdirektör olarak görmek güzel olur ama hep aynı şeyleri denemenin de anlamı yok.takımı tugaya emanet edelim sezon sonuna kadar.kanlarımız uyuşursa onunla devam edelim ( ki görünen bu) sezon sonu olmazsa zaten eski görevine devam eder o da.
 
Cevap: # Gheorghe Hagihakan ve terim adam gibi adamlardir dedim haksiz cikmadim

hagi sende buyuk adamsin

bu baskan buradayken alet olmayin pis hesaplarina
 
Cevap: # Gheorghe Hagihaginin gelmesi hiç bir şeyi değiştirmez,yönetim terimi getirecek basireti gösteremiyorsa haginin gelmesi ancak günü kurtarma hareketleridir.

Alınacak kötü sonuçlar hagiyi taraftar gözünde bitireceği gibi haginin kariyerinide bitirebilir,kısaca yazık olur haginin gelmesi.
 
Cevap: # Gheorghe HagiTakimi toplar en ufak bir suphem yok .rakiplerlede cok rahat bas ederde,iki adnanla nasil kapisacak orasi soru isareti.
 
Cevap: # Gheorghe HagiGelme Hagi, lütfen gelme. Seni de harcayacaklar, seni de arkandan bicaklayacaklar. Yönetim, medya hatta bir kesim satilmis taraftar bile. Hepsi ayni, sakin gelme.
 
Cevap: # Gheorghe HagiTek seçenek durumundayız sanırım.Bu şartlar altında gelmesinden ve Turk Telekom Arena 'ya onun önderliğinde bir takımla çıkacak olmaktan memnun olacağım.
 
Cevap: # Gheorghe HagiTek seçenek durumundayız sanırım.Bu şartlar altında gelmesinden ve Turk Telekom Arena 'ya onun önderliğinde bir takımla çıkacak olmaktan memnun olacağım.

Ben de.

Geçmişte takımımızda yaptıkları ilerisi için umut etmemiz için yeterli.

Mete Alparslan abimizin yazılarına bakabilirler icraatları için.
 
Cevap: # Gheorghe HagiTek seçenek durumundayız sanırım.Bu şartlar altında gelmesinden ve Turk Telekom Arena 'ya onun önderliğinde bir takımla çıkacak olmaktan memnun olacağım.gelip alet olmasin diye yalvariyorum ben

GS i bu sezon rezil olmaktan kurtarmak demek onumuzdeki sezonlarda elimizde hic birsey olmamamsi demektir benim gozumdeayni son dakika TD suz sampiyon olmamiz gibi

bize zerre yarari olmayacak birseyHagi reis ona guvenen bir yonetim oldugunda gelmelidir, aslanligini gostermelidir

bu kendini bilmezlerin altinda bir kahramanimizi daha kaybedecegiz

kahramansiz taraftar babasiz anasiz cocuk gibidir

o yolda ilerliyoruzhakani yediler hagiyi yediler bulenti yediler kalliyi yediler zamaninda lucescuyu geretsi sounessi yedilerye ye bitmiyor

bir tane hagimiz kaldi herkesin tek bir yurekle destekledigi

istemiyorum gelmesin gerekirse bu sene avrupa kupalarina gidemeyelim
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt