Ve Mahkemeye Gidildi; Davalar Açıldı.... - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve Mahkemeye Gidildi; Davalar Açıldı....

Cevap: Ve Mahkemeye Gidildi; Davalar Açıldı....

Yok bu ayrı bir konu.Reyting amaçlı bir haber yapmış haberi kim çıkarmışsa.

Bu haber, bugünkü Fanatik gazetesinde çıkan haberin doğru olduğunu gösteriyor. Adnan Polat' ın çevresindeki onu destekleyen bir grup, Adnan Polat'ın bilgisi dahilinde olayı mahkemeye taşıyorlar. Olası bir ters durumda mahkemeye gidenler arasında Adnan Polat olmadığı için sanki o işin içinde yok gibi görünecek, böylece elini hiç bu işlere bulaştırmadan istediğini elde etmiş olacak. Seçim kararını açıklayacak olması kimseyi aldatmasın, neticede arka planda 10 gün içersinde bu işler organize edildi...Yazıklar olsun bizi içerden vuranlara!!! G.Saray düşmanları içimizde arkadaşlar...

Bu haber, bugünkü Fanatik gazetesinde çıkan haberin doğru olduğunu gösteriyor. Adnan Polat' ın çevresindeki onu destekleyen bir grup, Adnan Polat'ın bilgisi dahilinde olayı mahkemeye taşıyorlar. Olası bir ters durumda mahkemeye gidenler arasında Adnan Polat olmadığı için sanki o işin içinde yok gibi görünecek, böylece elini hiç bu işlere bulaştırmadan istediğini elde etmiş olacak. Seçim kararını açıklayacak olması kimseyi aldatmasın, neticede arka planda 10 gün içersinde bu işler organize edildi...Yazıklar olsun bizi içerden vuranlara!!! G.Saray düşmanları içimizde arkadaşlar...

Bunu bende bir-iki mesaj yukarıda söylemiştim ama,Adnan Polat'ın amacı seçimlerde aday olabilmek bunun için bu kadar uzattı bu konuyu.

Forumlarda Adnan Polat' a öfke yağıyor...G.Saray' ı mahkeme kapılarına götüren bir başkanımız var artık..Ne mutlu!!

"Uc tane davayi actirdiktan sonra gostermelik secim kararini tabi ki alirlar. Bu yonetim bir ilki daha gerceklestirip Galatasaray'in kulubu mahkemeye verdiren ilk yonetimi unvanini da kazanmistir."

" Galatasaray'ın kanseri Adnan Polat "

"Şeref,haysiyet onur gibi kelimeler Polat için ne anlam ifade ediyor acaba...

Adam gibi çekip gitmek çok mu zor?

Ne ayıbı var ki bu kadar çekiniyor koltuğu bırakmaktan acaba?"

"Sözde yarın çıkıp seçim tarihi açıklayacak bir de.

Adnan Polat tiyatro oynuyor... Nefretin de ötesine hissettirecek kendisine. "

Herkes herşeyin farkında, yazıklar olsun...Meğer biz kulübu kimlere emanet etmişiz, eğer Mali Genel Kurulun iptali sözkonusu olursa Adnan Polat sokağa çıkamaz....

İşte içi yanan bir G.Saraylının yorumu;

Durumun farkında değilsiniz herhalde..Adnan polat'ın yine bir ayak oyunu ile karşı karşıyayız..Ekranlar karşısında okey erken seçim diyor..Kapalı kapılar ardında başta o sarışın bayan olmak üzere yandaşlarına dava açtırıyor..Sonra çıkıp "ben açmadım,kongre üyeleri açmış diyecek" ve aklı sıra bizle dalga geçecek..Ne olmuş canım altı üstü bir dava demeyin..Eğer seçimli kongre'nin yürütmesini durdurulması kararı aldırırlarsa işte ozaman tam bir kaos yaşanır..Ne diyelim? HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ ADNAN BEY !! SEN KATIKSIZ BİR FENERLİSİN!!!

3 üye mahkemede!!

G.Saray'da bundan sonraki hukuk mücadelesi için ilk adım atıldı

Başkan mahkemeye gitmese de bazı Genel Kurul üyeleri 'ibra edilmeme'ye usul itirazında bulundu.

Mahkeme kongreyi iptal etmese bile Polat en az 6 ay koltukta oturur. İptal ederse iş uzar..

GEÇTİĞİMİZ pazar günü yapılan Olağan Mali Genel Kurul'da üyeler, Polat yönetimini idari açıdan ibra etmemişti. Tüzük gereği başkan Adnan Polat ve yönetim kurulu üyeleri bir dönem seçilme haklarını kaybetmişlerdi. Yönetim yine tüzük gereği bir ay içerisinde seçim kararı almak zorundaydı. Ancak Polat'a haksızlık yapıldığını düşünen ve G.Saray'ın içinde bulunduğu durumu beğenmeyen Genel Kurul üyeleri 'Mali Kongre'nin iptali' istemiyle mahkemeye başvurdu. Münferit olarak dava açan üyeler 'İdari İbrasızlığı' iptal ettirmek için bu yolu seçerken yeni bir süreç de başlamış oldu. Peki bu davalar hukuki süreçte nasıl işler?

YILAN HİKAYESİNE DÖNDÜ MALİ KONGRE

Genel Kurul'a divan başkanlığı yapan Türker Aslan'ın, usule uygun oylama yaptırmadığı gerekçesiyle açılan bu davalar üç ila altı ay arasında sürebiliyor. Mahkeme öncelikle dava açan üyenin Kongre'de olduğuna kanaat getirdikten sonra tutanakları incelemeye alıyor. Oylama sırasında Genel Kurul üyeleri dışarı çıkartılıp içeri alındığı için oylamanın usulüne uygun yapılmadığına kanaat getirilirse, Genel Kurul'un iptal edilmesi ve yeniden yapılması gerekiyor. Eğer oylamanın şekli tutanaklara tam olarak geçmediyse kamera kayıtlarından karar çıkartılıyor.

Şimdi düzenlenecek basın toplantısının içeriği ne olacak kimse bilmiyor. Bu arada kulüpten dava açan üyelerin isimlerini almak için çok uğraştım ama maalesef bu isimlerin verilmemesi için büyük çaba sarf ediliyor. Ama yakında öğrenip sizlerle de bunu paylaşacağım.

Acil 'SEÇiM'i acıkladı G.Saray'ın dünkü olağanüstü toplantısında 'seçime gitme' kararı alındı. Yönetim adına açıklama yapan Aşkın, "Seçim" sözünü ağzından kaçırdı Galatasaray'da yönetim kurulu, inadından vazgeçti ve Genel Kurul'un işaret ettiği kararları alma yoluna gitti. Bu değerlendirme sonunda 'seçime gitme' kararı ön plana çıktı. Başkan Adnan Polat da üyelerin bu tavsiyelerini dikkate aldı ve seçim takvimini çarşamba günü açıklamaya karar verdi.

Harun Muslu

Başkan 'ın son 1 yılda gördüğümz icraatlarından sonra şaşırtmadı.

Yarın mahkeme kararını bekleecez derlerse TABİİ Kİ hiç şaşırtıcı olmaz.

Ünal Aysal´in adayligini aciklamamasi bu yüzden olabilir mi? Bence evet

Mahkeme nasil Galatasaray'in ic tüzügüne karisabiliyor anlamis degilim. bu oylama hep böyle yapiliyormus zaten.

O yüzden uzatip durdu zaten bu secim olayini. Dürüst bir adam böyle oyunlarin icinde olmazdi, ibra edilmedim ve secim su tarihte olacak der. Ama 10 gün bütün planlari yapti ve birden davalar acildi. Güya benim haberim yok diyecek. Ben böyle bir hain görmedim ya. Istediginiz cezayi verin raziyim. Adnan Polat büyük bir haindir

Yarın bakalım neler olacak..İllaki bu konuyu soran olacaktır..Polat kesin soruda almaz..

Ne yaptik da Allah bize böyle bir ceza verdi ya? Nedir bizim bu adamdan cektigimiz. Ya rezil rüsva ettin bizi, simdi de elimizi kolumuzu baglayip inanilmaz zarar veriyorsun. Amacin ne senin? Galatasaray´i tamamen yok etmek mi?

bence polatın neden bukadar zaman beklediği yavaş yavaş ortaya çıkıyor.inşallah yanılırım

Adnan Polatin tek derdi bir kac hafta daha baskan kalmak ve Külübü dahada fazla hortumlamak baska hic bir derdi yok bu adamin, yeni stad olmasaydi coktan istifa bile etmisti.

bende telegol ve düddürü dünyalarına açıldı sandıydım davaları,başlığı görünce..

bişi yok seçim ya öyle ya böyle olacak..

hala mı bu haber tartışılıyor???

bir zahmet haberde geçen davanın açılış tarihine bir bakar mısınız???

Üst Alt