Ve PES 2010 Sahnede! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve PES 2010 Sahnede!

Cevap: Ve PES 2010 Sahnede!

Demo olarak bilgisayarda PES 2010'u ve Fifa 2010 u oynadim.

Gecmis yillarda "fifaci genc" modunda takilirdim cogu zaman taa ki PES 3 un demosunu oynayana kadar.

Ea Sports PC leri uvey evlat goruyor son yillarda.Nba Live'i bile cikartmamalari en guzel gostergesi iken artik Fifa da da biraz oynanabilirligi arttirip,kadrolari yenileyerek piyasaya suruyorlardi.

Konami ise son 2 yildir PES ile "next-gen" grafikleri ile PC kullanicilarinin karsisina cikiyor.

Eskiden bir geyik vardi "Fifa daki telif hakki alinmis takimlar gibi PES de de olsa o zaman kimse Fifa oynamaz" diye.Iste PES son 2 yildir bu konudada atilimin en onemlisini yapti ve oyunu hakikatten bayagi bir ust seviyeye getirdi.

Sonuc itibari ile PS3 de iki oyun kiyaslanabilir belki ama PC de rekabetin galibi simdiden PES 2010 oldu.Ama manidar olan sanki Fifa'nin boyle bir rekabeti kaale almiyor olusu.

Dün pes10 deneyimini dün yaşadık arkadaşlarla.:)

Oyunda grafikler vs. özellikler çok iyi olmuş.

Yalnız gol atmak zorlaştırılmış gibi geldi bize. Gerçi aradan biraz zaman geçsin maçlar yine 7+ olmaya başlar.:)

o düşen demo oyunun olmasın..

Demo 7 gb mi oluyomus?

Ben suan hala indiriyorum.. part 16 dayim.. 24 part..

Hem oyunu hazirlayan ve sunan razor1911.. Bu sahis ayni sekilde fifa 10 u da sunmustu..

Ve illaki oyuncehenneminde olacak diye bisey yokki..

Oyunu turksoccer.com dan aldim..

Büyük konusmiyim belki bende yanlis yapiyorumdur.. Belki gerçekten fakedir ..

Bittikten sonra sizi bilgilendiririm..

Demo 7 gb mi oluyomus?

Ben suan hala indiriyorum.. part 16 dayim.. 24 part..

Hem oyunu hazirlayan ve sunan razor1911.. Bu sahis ayni sekilde fifa 10 u da sunmustu..

Ve illaki oyuncehenneminde olacak diye bisey yokki..

Oyunu turksoccer.com dan aldim..

Büyük konusmiyim belki bende yanlis yapiyorumdur.. Belki gerçekten fakedir ..

Bittikten sonra sizi bilgilendiririm..

fake indirme boşuna

PES 2010 Internete PC icin düsmüstür fake deyildir. Bosuna tartismaya gerek yok.

Suanki versiyon Ingilizcedir.

Sonunda çıktı. Akşam eve gider gitmez 2 saat içinde indirir oyunun keyfine bakarım.

Özellikle GS mizi çok merak ediyorum. Deli güçlü olmuşsuzdur eminim ki.

Üst Alt