Ve PES 2010 Sahnede! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ve PES 2010 Sahnede!

Cevap: Ve PES 2010 Sahnede!

Valla ha ikide bir babam ps3 alicak xbox alicak, Burak Ilhan Sozgen ve kizarkadasi gibi her yerde karsimiza cikior. :eek:

3.68lik ripi çıkmış isteyen pm atsın . . Ben 1-2 gün daha bekliyeceğim Team JPN daha az boyutlu ripi çıkarır . .

Oyun güzel, fakat FIFA 10 her zaman tercihimdir.

FIFA 10 futbol oyunlarında son noktadır bu sezon PES 2010 çıktığındada anladık.

Nitekim sanırsam dünyada genel ortalama puan (en iyi sitelerin puanlarının ortalaması) FIFA 10'un 9+ iken, PES 2010 7+ felandı.

Ama tabii yüzler (hele Galatasaray'dakiler !), kramponlara göre kramponların özellikleri (bazılarında hızlanma iyiyken, diğerinde topa vurma felan) gibi şeyler daha da iyi FIFA'ya göre. Grafiklerdede ciddi değişimler söz konusu...

Oyun güzel, fakat FIFA 10 her zaman tercihimdir.

FIFA 10 futbol oyunlarında son noktadır bu sezon PES 2010 çıktığındada anladık.

Nitekim sanırsam dünyada genel ortalama puan (en iyi sitelerin puanlarının ortalaması) FIFA 10'un 9+ iken, PES 2010 7+ felandı.

Şimdi buraya gelip Fifa10 daha güzel demenin anlamı ne ?

Onuda geçtim Pes 10 PCde fifaya kaç basar orası meçhul. Ama Ps3 için diyorsan hiç oynamadım bilmiyorum fikrimde yok ps3 de fifa nasıl pes3 nasıl ama ps2 de yine pes fark atar fifaya

Renktaşlar Bugün Kızılay Konurdaki Limon Bazaar'a PES 2010 Bilgisayar gelmiş ve anında kapıp evime geldim :) Oyun mükemmel gerçekten,Grafikler fulleyince daha hoş gözüküyo ancak ben Avrupa Ligini Bulamadım Menülerde vesaire.Biri bana yardımcı olabilirmi? İsterseniz SS'de koyabilirim..

Renktaşlar Bugün Kızılay Konurdaki Limon Bazaar'a PES 2010 Bilgisayar gelmiş ve anında kapıp evime geldim :) Oyun mükemmel gerçekten,Grafikler fulleyince daha hoş gözüküyo ancak ben Avrupa Ligini Bulamadım Menülerde vesaire.Biri bana yardımcı olabilirmi? İsterseniz SS'de koyabilirim..

Hocam bana tarif edebilir misin o Cafe'yi bende Ankarada'yım da.

Üst Alt