# Veli Kavlak - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Veli Kavlak

Cevap: # Veli Kavlak

Ayrıca kanatlardan ziyade daha çok orta sahada çift yönlü oynuyor.

veli.jpg

iyi topçuya benziyo ama msarp barış gibi adamlardan sonra çalım atan 2 yönlü oynayan pas veren adam bizi zorlar biz izleyemeyiz böyle adamları :D

Ben Belcika'da oturuyorum.Bu oyuncuyu yakindan taniyorum,Bize ilaç gibi gelir cok disiplinli bir cocuk bir o kadarda yetenekli. Avusturya yakin

Siz mi ayırt ediyorsunuz iyi oyuncu ile kötü oyuncuyu ? Adam alışık olmadığı mevkide koca sezon oynadı. Ayrıca tek iyi oynadığı maç da kupa maçı değil. Karlı havada bir Antep maçı vardır bir Gençler maçı vardır bunun gibi çok maç var. Sezon sonuna doğru performansında azalma olabilir ancak bu çocuk bizde kalmak istiyordu ve kendini gösterebilmek için belki de bencillikler yaptı. Bu adam 19 yaşında cska ile şampiyonlar liginde oynadı.Bu yaşta bu kadar tecrübeli türk oyuncuyu 3.5 milyon euroya kusura bakmayın da alamazsınız. a

Ayrıca sizin yaptığınız tabire göre iyi oyuncu ile kötü oyuncuyu Rijkaard da Hiddink de ayırt edemiyor ki biri milli takıma çağırıyor diğeri de sürekli oynatıyor. Boş konuşmayalım lütfen.

Nedir şu milli takım takıntısı? servet,alpay,orhan,cihan,balta,özat, ve bunlar gibi onlarcası milli takımda oynadı. Milli takıma çağrılınca iyi futbolcu mu olunuyor? Yoksa bu durum, ülkedeki yenetek kısırlığına, fundemental eksikliğine mi işaret ediyor? Bide sürekli şu yaklaşım tarzı var: " bak orda rijkaard var, hiddink var sen daha mı iyi bileceksin?"

1- rijkaard bu adamı yokluktan oynatıyor. GS'nin düzgün solbeki veya sol açığı mı var? Arda bu ağırlıkla,hantalıkla bile sol açık oynuyorken caneri mi koymayacak kadroya. adam gibi oyuncular olsun takımda o zaman girebiliyor mu ilk 11'e.

2-hiddink kim? daha dün geldi? caneri kaçkere seyretti? izledi? malesef ben o eziyeti(caneri izlemek) bütün sezon boyunca çekmek zorunda kaldım. orhan ve cihanla büyüyen bir nesilin caneri hoş karşılamaları normal. hala ruh diye avazınız çıktığı kadar bağırın. Bu takımda eksik olan ruh değil . "Teknik kabiliyet" yok bu takımda. 2 metre yanıan pas atamayan adam çok bu takımda. Topu 1 metre süremeyen adam dolu. Boşboşken orta açamayan adam sürüyle. Duran topları ve kornerleri düzgün kulanmayan adamlarla dolu.

Not: "ayrıca sen ne bilirsin ki? rijkaard ve hiddink varken sen ne konuşuyorsun? onlardan daha mı iyi bileceksin" diye kurulan cümleler futbolun doğasına aykırı. Futbolu anlamak için teknik adam olmaya gerek yok. Günümüzde herkes futbolu izliyor ,herkes futbolcular hakkın fikir sahibi. Yani futbolu bilmek kimsenin tekelinde değil. Gerçek olan bir şey varki yenetek varsa kendini belli eder. Tartışma yaratmaz. Kimse arda veya emre çolakın yeteneksiz olduğunu tartışıyor mu? hayır. ama caner yaptığı her hareketle beni futboldan tiksindiriyor.

Not2: Caneri rijkkaard istiyomuş? kim diyor bunu? rijkaardın böyle bir açıklamasını duydun mu? Arkadaş bi takımın caner için 3,5 milyon vermesi futbol cehaletidir.(Nokta).

Nedir şu milli takım takıntısı? servet,alpay,orhan,cihan,balta,özat, ve bunlar gibi onlarcası milli takımda oynadı. Milli takıma çağrılınca iyi futbolcu mu olunuyor? Yoksa bu durum, ülkedeki yenetek kısırlığına, fundemental eksikliğine mi işaret ediyor? Bide sürekli şu yaklaşım tarzı var: " bak orda rijkaard var, hiddink var sen daha mı iyi bileceksin?"

1- rijkaard bu adamı yokluktan oynatıyor. GS'nin düzgün solbeki veya sol açığı mı var? Arda bu ağırlıkla,hantalıkla bile sol açık oynuyorken caneri mi koymayacak kadroya. adam gibi oyuncular olsun takımda o zaman girebiliyor mu ilk 11'e.

2-hiddink kim? daha dün geldi? caneri kaçkere seyretti? izledi? malesef ben o eziyeti(caneri izlemek) bütün sezon boyunca çekmek zorunda kaldım. orhan ve cihanla büyüyen bir nesilin caneri hoş karşılamaları normal. hala ruh diye avazınız çıktığı kadar bağırın. Bu takımda eksik olan ruh değil . "Teknik kabiliyet" yok bu takımda. 2 metre yanıan pas atamayan adam çok bu takımda. Topu 1 metre süremeyen adam dolu. Boşboşken orta açamayan adam sürüyle. Duran topları ve kornerleri düzgün kulanmayan adamlarla dolu.

Not: "ayrıca sen ne bilirsin ki? rijkaard ve hiddink varken sen ne konuşuyorsun? onlardan daha mı iyi bileceksin" diye kurulan cümleler futbolun doğasına aykırı. Futbolu anlamak için teknik adam olmaya gerek yok. Günümüzde herkes futbolu izliyor ,herkes futbolcular hakkın fikir sahibi. Yani futbolu bilmek kimsenin tekelinde değil. Gerçek olan bir şey varki yenetek varsa kendini belli eder. Tartışma yaratmaz. Kimse arda veya emre çolakın yeteneksiz olduğunu tartışıyor mu? hayır. ama caner yaptığı her hareketle beni futboldan tiksindiriyor.

Not2: Caneri rijkkaard istiyomuş? kim diyor bunu? rijkaardın böyle bir açıklamasını duydun mu? Arkadaş bi takımın caner için 3,5 milyon vermesi futbol cehaletidir.(Nokta).

Caner'i Orhanla Cihanlamı kıyaslıyorsun ? Yuh ya artık yazık gerçekten. Asıl iki metre top süremeyen adamlar Orhanla Cihandır. Caner'e 18 yaşında 5 milyon euro verdiler yahu. Caner'in kötü oynadığı dönem sol bek oynadığı dönemdir ve son zamanlardır. Çünkü kendisini bir şekilde göstermek istiyordu. Çok fazla konuşmayacağım bu tip şeylerin cevabını sahada futbolcular verir. Birkaç yıl sonra göreceğiz Caner Orhanla Cihanın olduğu yerlerde mi olacak yoksa başka yerlerde mi. Bu laflarınızı unutmayın ve o zaman yine düşünün.

Canerin oynadigi en iyi mac ilk yaridaki G.Antep maciydi,buzda dans maciydi resmen,CSKA dan alismis adam bu hava ve zeminde oynamaya,ama sunu unutmayalim ki,burasi istanbul,burasi türkiye yilda en fazla 2 tane öyle mac denk gelir.Sonus itibari ile canerden bir nane olmaz,hali gibi bir sahada,baski olmayan bir durumda bile orta yapamayan adamdan hic birsey beklemiyorum.

ya ark lar içimden kötü bi ses bunlar yalan diyo.. turkspor.net de bu isimlerden bahsedilmedi hatta manisalı yiğitlerden bahseilmişti..scoutgs yi de ilk kez okuyorum bi kaç gündür ne kadar güvenilir bilmiyorum..geçmiş transfer dönemlerinde nasıldı o site bilgisi olan ?

Üst Alt