# Veysel Sarı - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hic sucu yok. Adamın kapasitesi bu kadar, ne bekliyordunuz ki ? Tek suc bu yeteneksizleri takıma dolduranlardır.

TT Arena'da Veysel'ı ıslıklamakta adamlık değildir. En basta ıslıklanması gereken Ünal Aysal'dır, İnan Kıraç'tır, Lise Lobisidir... Bu takımın tüm kanını emdiler.

Futbolcu ıslıklamak konusunda forumda daha önce çok sert eleştiriler yaptım.Ama bu çocugu ıslıklamak takımımıza yapılacak en büyük iyiliklerden biri olacaktır.Kendisi dünyanın en şanslı insanlarından.Futbolcu olması,bu işten para kazanıyor olması gerçekten çok üzücü.

Ersun Yanal istiyormus.Faik Cetiner Sporturk'te dedi.Yillik ucreti fazla degildi.Trabzon daha fazla para verirse gitmek isteyebilir.

Ya allah askina gereksiz topculara para savurmayalim. Yine kaziklanacagiz.

Ben Türkiye'den hicbir oyuncuyu bonservisiyle transfer etmem sahsen. Alirsam da 1 milyon euro en üst sinir olurdu ama öyle akil almaz transferler yapildi ki, gidip Sener'i de aliriz. Sener de tutmaz gönderilir, sonra yine baska biri gelir. Kac yildir ayni hikaye. :red::red::red:

Ben Türkiye'den hicbir oyuncuyu bonservisiyle transfer etmem sahsen. Alirsam da 1 milyon euro en üst sinir olurdu ama öyle akil almaz transferler yapildi ki, gidip Sener'i de aliriz. Sener de tutmaz gönderilir, sonra yine baska biri gelir. Kac yildir ayni hikaye. :red::red::red:

Bende bunu son zamanlarda dile getirdim burada. Süperligden ne yerli ne de yabanci futbolcu alinmaz, alinsa bile o kadar para ödemek enayilikten baska birsey degil. Git altyapidan birini oynat daha mantikli olur. Akli olan bir insan bu ligde bir futbolcuya 2 Milyondan fazla bonservis ödemez.

Ama görüyorsun biz Yasine 2,5 veriyoruz. Ve geldiginde herkes biliyordu bu herifin hic bir halta yaramayacagini. Liste uzayip gider yani.

Yahu ne 1-2 milyonu , eğer Ersun istiyorsa bonservis olmadan bile göndereceksin...

Adama vereceğim maaş 3.5 milyon euro anında kurtuluyorsun bundan...1 milyon euro kazanmak için 3.5 milyon eurodan olmamak lazım derhal gönderin...

Veysel'e TL cinsinden oduyoruz parayi.Bonservis olarak da fazla para vermedik.Kazik yedigimiz soylenemez

2.700 milyon tl artı maç başı 30.000 tl...Bir de ek olarak puan şartları var onda da 420.000 tl ek ödeme alıyor...Dolayısı ile senede 10 maça çıksa bizden aldığı para 3.5 milyon tl'ye ulaşıyor...Sokağa atılan para...Böyle böyle çöpleri biriktirince durum daha da vahim oluyor...

2.700 milyon tl artı maç başı 30.000 tl...Bir de ek olarak puan şartları var onda da 420.000 tl ek ödeme alıyor...Dolayısı ile senede 10 maça çıksa bizden aldığı para 3.5 milyon tl'ye ulaşıyor...Sokağa atılan para...Böyle böyle çöpleri biriktirince durum daha da vahim oluyor...

Takimdaki diger yerlilere verilen paraya bakilinca hicbir sey degil.

Üst Alt