Video İstekleri - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video İstekleri

Cevap: Video İstekleri

Lig tvdeki Fatih Terim , Aykut Godoman , Şenol hocanın tekrarını nerden izleyebilirim yardım edicek varmı ?

Dün oynanan şampiyonluk maçının tamamını izleyebileceğim bir link var mı arkadaşlar heyecandan izleyemedim maçı maalesef :)

Bir sezon videosu fena olmaz

Malzeme bol

Hafiften duygusal bir parça

Sonlara doğru hızlanabilir

merhaba ben süper final maçını full izlemek istiyorum arıyorum ama bulamıyorum fb 0 gs 0 süper final maçı lütfen yardımcı olabilirseniz sevinirim indirmek içinde olur internetten izlemek içinde olur internetten indirmek için olursa çok daha iyi olur :) yardımlarınızı bekliyorum :)

ultraslan kayseri

ArkadaŞlar merhaba

yaklaŞik 400 kİŞİnİn ÇaliŞtiĞi İŞyerİmde her sene yapilan ve bu sene bİzİm yapmamiz gereken Şampİyonluk kutlamasi İÇİn bana acİl olarak bİr vİdeo lazim. Yardimci olacak varmi. LÜtfen rİca edİyorum. Ezİklere karŞi gÜzel bİr Şey yapalim.

1-)slayt gÖsterİsİ mÜzİklİ (grİpİn İn Şarkisi, mosa mosa, trİbİndekİ Şarkilar v.b.) olacak

2-)slayt aralarinda 2012 senesİndekİ gÜzel goller olacak

Engin Baytar ve mümkünse Burak Yılmaz. Özellikle Burak için sağlam bir video yaparsın diye düşünüyorum.

Üst Alt