Video İstekleri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video İstekleri

Cevap: Video İstekleri

S.A Beyler.Video yapmayı düşünüyorum.Kime yapacağıma karar veremedim.Emre Çolak mı?Necati Ateş mi?

Yardımcı olursanız sevinirim :)

S.A Beyler.Video yapmayı düşünüyorum.Kime yapacağıma karar veremedim.Emre Çolak mı?Necati Ateş mi?

Yardımcı olursanız sevinirim :)

bitane Baros yap lan nolur, diva dance'i koy muzik olarak muthij derecede makbule gecer [pozisyon/ritim/vurgu ayarını iyi yap reidz] sabırsızlıkla bekliyorum.

Şöyle Selçuk İnan'ın bu seneki bütün golleri bütün asistleri olan bir video ne güzel giderdi be. Yok mu yapabilcek bi arkadaş?

söyle agresif, psikopat muzikle elmanderin derbilerde attigi golden, hareketlerden, sevinclerden olusan bir video hos olur bjk maci öncesi.

ts maclari da dahil

6,5 aylık daha :D Elimde videoları çok var, nasıl hallederiz. Çok uğraştıracaksa boş ver.

Forum tanır benim oğlanı, resimleri yüklenmişti hem doğduğunda hem 4 aylıkken falan :)

Reis sen şimdiden 4 büyük takımın formasıyla çocuğun fotoğraflarını çek.Olurda transfer olursa mesela bjk doğuştan bjk li deriz :asd: Biraz büyüsün reis çok acelecisin :D

Olum futbolcu olsun diye değil zaten işim olmaz, olmasın futbolcu. Öyle aile hatırası falan diye. Neyse boşver, azıcık daha büyüsün:D

Üst Alt