Video İstekleri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video İstekleri

Cevap: Video İstekleri

Felipe Melo

Golleri saha içi hareketleri müdehaleleri falan iyi bişeyler çıkar heralde

Leş Aydın Lig Tv 'nin sitesinde çok eskiye kadar goller var ufak bir araştırma ve İnternet Downloader sayesinde golleri indirip klip yapabilirsin bekliyoruz !!!!!

Ayrıca Hagi 'nin Galatasaray forması altında attığı bütün gollerinin videosu !!!

Leş Aydın Lig Tv 'nin sitesinde çok eskiye kadar goller var ufak bir araştırma ve İnternet Downloader sayesinde golleri indirip klip yapabilirsin bekliyoruz !!!!!

Ayrıca Hagi 'nin Galatasaray forması altında attığı bütün gollerinin videosu !!!

Lan ben sanki Hagi videosunu yapmıştım:p Eski klipler izlenmiyor pek bu seneki tercihini söle bro.

Aydın şöyle bi veideo istesem olur um acaep

2000 uefa kupasında

ŞL maçı Milan dan başlayıp Arsenal maçına kasr ki turlarda attığımız golleri senin elinden görebiilirmiyiz??

:tiphat:

Biraz geç oldu cevabım ama k.b artık Kemal:) 1 hafta içinde bu tarz bişey yapmaya çalışacağım.Her golü koymayabilirim ama daha çok kafamda belli bir şablon oluşturdum.Kafamdakini yapabilirsem güzel olacağını düşünüyorum.;)

Beyler biraz yardım pls:)Uefa Kupasını kazanmamıza giden süreçte olmazsa olmaz dedikleriniz neler var renktaşlar?

Beyler biraz yardım pls:)Uefa Kupasını kazanmamıza giden süreçte olmazsa olmaz dedikleriniz neler var renktaşlar?

Hertha Berlin maçı kesinlikle. Sonra içerdeki son Milan maçı 3-2lik. Birde Hakan'ın Bologna deplasmanında gerideyken havada asılı kalıp beraberliği getiren golü var. Ona ayrı bir detay verirsen güzel olur Aydın :D

Üst Alt