vincent aboubakar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bck nin 6.3 milyon eurosuna mal oldu.

Sene sonu valizini toplayip gidecek.

Bu herifin son vurusu ozurlu deyip erenin yarisi gol atar dedigimde bana laf edenler vardi!! :)

Reis ultimate teamde fena oynuyor ilk 2 macta 20 dk da hattrick yapti. Tip olarakta zaten yesilyol filmindeki deve benziyor sovmem ben bu adama

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ta kendisi Burak hocam. :coffee:

Pek adetim değildir ama çıkıp gelse de bir kapışsanız fena olmaz diye aklımdan geçmedi değil; hasım grogi duruma düştüğünde nakavt için destek de olurdum:DD...

Lakin böyle offside da kaldığı pozisyonlarda ölü numarası yapmakla ün yapmıştır kendileri!...Olay soğuduktan sonra, hele de savını destekleyecek bir kıvılcım olsa yeter, hiç o değilmiş gibi kaldığı yerden devam etmekte beis görmez, değişik!:38573::asd22::D...

Pek adetim değildir ama çıkıp gelse de bir kapışsanız fena olmaz diye aklımdan geçmedi değil; hasım grogi duruma düştüğünde nakavt için destek de olurdum:DD...

Lakin böyle offside da kaldığı pozisyonlarda ölü numarası yapmakla ün yapmıştır kendileri!...Olay soğuduktan sonra, hele de savını destekleyecek bir kıvılcım olsa yeter, hiç o değilmiş gibi kaldığı yerden devam etmekte beis görmez, değişik!:38573::asd22::D...

:asd: :asd22: müthiş bir karakter analizi tebrikler üstad.

Üst Alt