vincent aboubakar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
147487-1497535916.jpg

İsim: Vincent Aboubakar
Uyruk: Kamerun
31.png

D.T: 22/01/1992
Mevki: Santrafor
Sözleşme Sonu: 30/06/2018

Beşiktaş'ta geçirdiği kiralık sezonun ardından Porto'ya dönüş yapan Aboubakar sezona müthiş başlayarak 6'sı ligde , 2 tanesi Şmapiyonlar Ligi'nde olmak üzere 8 gole imza attı.

Sezon sonu kontratı bitecek ve Porto henüz uzatamadı. Beşiktaş tabi ki bu durumdan faydalanmaya çalışacaktır. Ama profesyonel isimler bu futbolcular. Eğer sözleşme yenilemezse Aralık ayına kadar sezon sonu için anlaşma zemini aranmalı.

Benim de tahminim o yönde ama

Aboubakar :''Beşiktaş'tan ayrılmak istedim. Marsilya istedi alışmak zor olup günah keçisi olabilirdim diye düzeni bozmak istemediğim için kabul etmedim. 1 sene burdayım sezon sonu bakacağım duruma ve tekliflere göre'' demiş.

Net kalırım bonservisim alındı değil paraya ve kulübe bakarım demek biraz bu.

Bence de bazi haberciler bjk alır diyor da, mal değildir Porto boşuna para versin

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Büyük ihtimal ayrılmak isterse futbolcu veya gideceği yeni kulüp o parayı öder gibi bir sözleşme imzalatmıştır Porto.

Beşiktaş'a vidayı kaptırdık gerçi bence ihtiyacımız yok ama bunu kaptırmayalım.Ayrıca talisca için de zamanı gelince devreye girelim.

Üst Alt