vincent aboubakar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cidden 6 milyon avro mu verdiler 1 yil icin?

'Vincent Aboubakar'ın geçici transferi konusunda oyuncunun kendisi ve kulübü ile anlaşmaya varılmıştır.
FC Porto kulübüne 2016-2017 sezonu kiralama bedeli olarak 2.500.000 euro ödenecektir.

Oyuncuya 2016-2017 sezonu için 3.300.000 euro garanti ücreti ve 4.000 euro puanbaşı ücreti ödenecektir.'

Yine g.tten uydurma laflar dönmüs o böyle dedi, su böyle dedi diye. Talisca ne fena koymus lan cocuga laf uyduryor iftira atmak icin :D

Aglama lan Talisca yetenekli dedik, dünyanin en iyisi demedik olmaz da, korkma yani :D Fazla rezil olmadin mac günü, cekinme.

Insan kendi pisligini örtmek icin bunlari yapmasi dogal.

Son düzenleme:
talisca gol attı diye bana mention atan hıyar gelmiş bana niye koyuyormuş talisca beşiktaşlımısın nesin tepkiye bak hıyar herif.. ligin en iyi transferleri bi tarafında patladı hala konuşuyor

rezil olmaktan bahsedene bak yaew :asd: he taliscayla makara yaptım diye galatasaray forumunda rezil oldum zihniyetine çakayım

ebubekir aslında tam bizlik bir zenci. eren yorulduktan sonra veya gol aramak için taktik değişikliği ihtiyacı hissettiğimizde ofansif anlamda rahatlatacak bir topçu. maaşının az olanından bulalım 1 tane, fransadan falan

talisca gol attı diye bana mention atan hıyar gelmiş bana niye koyuyormuş talisca beşiktaşlımısın nesin tepkiye bak hıyar herif.. ligin en iyi transferleri bi tarafında patladı hala konuşuyor

rezil olmaktan bahsedene bak yaew :asd: he taliscayla makara yaptım diye galatasaray forumunda rezil oldum zihniyetine çakayım

zuhahaha :asd22:

dr bey bu laflarin altinda kalmis nedense

Üst Alt