Video Haber - Volkan Demirel: "Muslera jübile yaparsa Galatasaray'ın kalesini korurum, sorun yok" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber Volkan Demirel: "Muslera jübile yaparsa Galatasaray'ın kalesini korurum, sorun yok"

Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, Fernando Muslera'nın jübilesine dair açıklamalarda bulundu.

Soru: "Muslera 37 yaşına geldi, Galatasaray'da emekli olmayı hedefliyor. Jübile maçı için size de bir teklif gelse, orada olmak ister misiniz?"

Volkan Demirel: "İnşallah. Yeter ki jübile yapsın. Muslera jübile yaparsa Galatasaray'ın kalesinde yer alabilirim, sorun yok."

Volkan Demirel: "Fernando Muslera benden daha iyi bir kaleci. Galatasaray'ın değerinin Galatasaray'da kalarak jubile yapmasının gerektiğini düşünüyorum."

Kimse kusura bakmasın, götüyle top tutarken centilmenlikten bihaber olan bir insanın bugün akıllanmış olması geçmişi silmez.

Volkan Türk futbol tarihinde Galatasaray armasına en fazla yanlış yapan insanlardan birisidir.

bu arada gencecik futbolcuları rakiplere terbiyesizlik yapmaya yönelten kırılma noktası aziz yıldırımdır

rakibine alaycı ve küfürlü şarkıyı stadda ilk çaldıran da odur

o heriften önce sahada yumruklaşılsa da camiaya dil uzatmazdı futbolcular

Valla biraz politik davranmaya başladı Galatasaray lilara sempatik hareketleriyle böylesi daha iyi bir jübile maçında eglenci olabilir biraz futbolun futbol yüzünü görürüz.

Gençliğinde holiganizm sebebiyle, Fenerbahçe formasının ve yönetiminin verdiği gerginlikle yaptığı saçma sapan hareketler sebebiyle eleştirilir ama bana mantıksız geliyor. Günah çıkaran insana saldırmak da kibirdir. Kibir de çok tehlikelidir.

Sanki bizim futbolcular çok mu mükemmel insanlardı. Melo gibi bir manyak vardı takımda. Rierra'yi dövdü lan adam. Daha fazla bir şey demeyeceğim.

bu arada gencecik futbolcuları rakiplere terbiyesizlik yapmaya yönelten kırılma noktası aziz yıldırımdır

Orası öyle.

Yine de ben Volkan kadar saygısızlık yapan az kişi hatırlıyorum, her maçımızda olay çıkarır her maç öncesi ısınan oyuncularımızı gerip saldırmaya çalışırdı.

Bir nesil onun nefretiyle büyüdü, Volkan gözümde insan kategorisinde bile birisi değil.

Depremde insanlığının aklına gelmesi de bunu değiştirmiyor, yıllarca camialar arası nefreti körükleyen baş etkenlerden birisi olduktan sonra Galatasarayla adı geçen hiç bir vakada ismi dahi geçmemeli.

Aynen öyle. Futbolculara nefret tohumunu eken o ş.... Ali Koç da şimdi bayrağı devraldı.

Gençliğinde holiganizm sebebiyle, Fenerbahçe formasının ve yönetiminin verdiği gerginlikle yaptığı saçma sapan hareketler sebebiyle eleştirilir ama bana mantıksız geliyor. Günah çıkaran insana saldırmak da kibirdir. Kibir de çok tehlikelidir.

Sanki bizim futbolcular çok mu mükemmel insanlardı. Melo gibi bir manyak vardı takımda. Rierra'yi dövdü lan adam. Daha fazla bir şey demeyeceğim.
Melo’nun Fenerbahçe camiasına bizdeyken bir saygısızlığı olmadı, Melo Türkiye’de bir figür de değil.

Melo’nun saygısızlığı sadece Emre’ye olmuştur o da hakettiğinin çok azına tekabül eder.

Melo’nun Riera’yı dövmesi bizim iç meselemizdir, başkasının değil.

Üst Alt