Video Haber - Volkan Demirel: "Muslera jübile yaparsa Galatasaray'ın kalesini korurum, sorun yok" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber Volkan Demirel: "Muslera jübile yaparsa Galatasaray'ın kalesini korurum, sorun yok"

Kes lan cibiliyetsiz. Yaşadığın yerde deprem olunca adam mı oldun. Sosyal medyada iki açıklama yaptın iki güne aileni topçuları alıp İstanbul'a geldin. Herkes kahraman olacak diye bir kaide yok da zaten üstüne düşen minimum işi yaptın diye 40 yıldır yediğin boklar unutulacak mı.

Ben karakterden bahsediyorum. Melo da çok karaktersiz bir adamdı. Taraf olduğumuz için zamanında rakipleri kudurttugu için gülüyorduk ama sorunlu bir karakterdi.

Seni anliyorum sen saygıdan bahsediyorsun Yukarıda Emre Bari de yazdı. Gencecik adamlar Aziz Yıldırım'ın nefretiyle beslendi. 40'indan sonra insanların olgunlaşması çok normal. Off the record sohbet etsek bunu volkan itiraf eder. Kaos Ligi'nde yaptıklarını geçmişte bıraktım. Ciddiye almıyorum.
Tam tersi melo bu hayatta gördüğüm en karakterli adamlardan biridir. Senin karakterden anladığın kıvırmak, pasif olmak, iki yüzlü olmak ve sünepe olmak ise bilemem

GS taraftarına düşen, depremin simgelerinden olmuş birisi için hoşgörülü olmaktır ama ne yazık ki büyük oranda olamamışız

Diyelim ki GS kalesine geçti, onu orada yuhalamak ve ıslıklamak mı Galatasaray,a yararlı olur yoksa alkışlamak mı

Hoşgörüyle anlayışlı olmakla büyürüz, kibirle nefretle değil

GS taraftarına düşen, depremin simgelerinden olmuş birisi için hoşgörülü olmaktır ama ne yazık ki büyük oranda olamamışız

Diyelim ki GS kalesine geçti, onu orada yuhalamak ve ıslıklamak mı Galatasaray,a yararlı olur yoksa alkışlamak mı

Hoşgörüyle anlayışlı olmakla büyürüz, kibirle nefretle değil
Dediğin doğru bunu karşıdan hakedecek adam volkan değil

böyle karşılıklı forma değiştirmeler - birbirinin kalelerini tutmalar *kendiliğinden gelişen işler olursa* bir anlamı olur. Geçmişteki bir şeyin kopyasını yapmak manasız - göstermelik işler.

gerek yok. Türkiye ligi karması yapılır gs ye karşı eğlencesine bir maç olur - biter gider.

bana kalsa full GS karmaları arasında maç yaparımda eskileride alarak. Okan Buruk vs FT falan gibi - okanda oynar eder 2000 tayfa kadrosu gibi.

Melo’nun Fenerbahçe camiasına bizdeyken bir saygısızlığı olmadı, Melo Türkiye’de bir figür de değil.

Melo’nun saygısızlığı sadece Emre’ye olmuştur o da hakettiğinin çok azına tekabül eder.

Melo’nun Riera’yı dövmesi bizim iç meselemizdir, başkasının değil.
Melo - Riera olayının içyüzünü hiçbir zaman bilemedik.O güne kadar Melo'nun takım içerisinde hiçbir vukuatı yoktu.melo'nun hırsı maç içerisinde kalıyordu daima yıllar boyu.Yani dememiz odur ki Melo'nun manyaklığı maç içerisinde idi.öyle manyaklığa can kurban.keşke bir Melo olsa şu aşamada.
Riera olayında nasıl o aşamaya geldi bunu galiba hiçbir zaman bilemeyeceğiz , kendileri açıklamadığı sürece.Ki açıklamadılar şuana kadar.

Adam 10 sene GS taraftarına, armasına, formasına, oyuncusuna küfür edecek, saygısızlık yapacak sonra da GS ile adının geçmesini istemeyenler suçlu olacak.

Yav hadi ordan.

Ne yaşandığını bir tek deprem anında ve sonrasında orada olanlar biliyor

Ne trajediler yaşandı. Yüzbinler öldü bak yüzbinler. Düşün bu forumda kaç kişiyiz hepimiz yok olmuşuz aynı anda

Bunu yaşayan bir insan daha önceki hayatında hangi duyguları en pik seviyede yaşamışsa yaşasın, aslında onların gereğinden fazla değer verilmiş duygular olduğunu düşünmeye başlayabilir. Bu duygu nefret kin de olabilir sevgi mutluluk da olabilir

O yüzden Volkan bunları yaşamış bir insan olduğu için, önceki hayatındaki gs nefretinde yüksek oranda yontulma olduğunu düşünüyorum

Bunu biz hoşgörü ile yumuşatmazsak Şenol Güneş şerefsizinden ne farkımız kalmış olur

Ne yaşandığını bir tek deprem anında ve sonrasında orada olanlar biliyor

Ne trajediler yaşandı. Yüzbinler öldü bak yüzbinler. Düşün bu forumda kaç kişiyiz hepimiz yok olmuşuz aynı anda

Bunu yaşayan bir insan daha önceki hayatında hangi duyguları en pik seviyede yaşamışsa yaşasın, aslında onların gereğinden fazla değer verilmiş duygular olduğunu düşünmeye başlayabilir. Bu duygu nefret kin de olabilir sevgi mutluluk da olabilir

O yüzden Volkan bunları yaşamış bir insan olduğu için, önceki hayatındaki gs nefretinde yüksek oranda yontulma olduğunu düşünüyorum

Bunu biz hoşgörü ile yumuşatmazsak Şenol Güneş şerefsizinden ne farkımız kalmış olur
Yav ne alaka deprem falan

Galatasaray ismiyle adının anılmasını istemiyorum, çok net.

O gün o hareketleri yaparken yarınlar yokmuşcasına Galatasarayın her hücresiyle taşşak geçmeyi biliyordu di mi. Gazetecileri evinden aldırıyor, tv ekranlarında Galatasaray’a, oyunculara alenen hakaret ediyordu. Mevcut futbol ortamının bu hale gelmesindeki en büyük aktörlerden birisidir Volkan, milli maçta Galatasaray taraftarına ekranlarda ana avrat küfretmiş adamdır.

Niye affetmek zorunda oluyorum ben bu adamı, skimde bile değil kendisi.

Futbol dışı yaşamında yaptıkları bu konunun kapsamında değil. Ben de 10 yaşında büyük deprem yaşadım, bir çok arkadaşımın göçük altında kalma hikayeleriyle büyüdüm.

Yav ne alaka deprem falan

Galatasaray ismiyle adının anılmasını istemiyorum, çok net.

O gün o hareketleri yaparken yarınlar yokmuşcasına Galatasarayın her hücresiyle taşşak geçmeyi biliyordu di mi. Gazetecileri evinden aldırıyor, tv ekranlarında Galatasaray’a, oyunculara alenen hakaret ediyordu. Mevcut futbol ortamının bu hale gelmesindeki en büyük aktörlerden birisidir Volkan, milli maçta Galatasaray taraftarına ekranlarda ana avrat küfretmiş adamdır.

Niye affetmek zorunda oluyorum ben bu adamı, skimde bile değil kendisi.

Futbol dışı yaşamında yaptıkları bu konunun kapsamında değil. Ben de 10 yaşında büyük deprem yaşadım, bir çok arkadaşımın göçük altında kalma hikayeleriyle büyüdüm.
17 Ağustos depreminin sabahında devlet sokaktaydi.

Hatay merkeze üç gün kimse gelmedi. Volkan o videoyu cekmeseydi Hatay'a neler olduğunu kimse anlamayacakti! Volkan süreci hızlandırdı.

Deprem merkezi Kahramanmaraş olduğu için herkesin dikkati oradaydı. Ama Antakya haritadan silindi. Buna Volkan dikkat çekti. Lütfü Savaş Ankara'da kimseye ulaşamıyorum dediği anlarda Volkan'ın videosu tüm Türkiye'de yayılmış. Adam her şeyden evvel insan. İnsan olarak da kaliteli bir insan!
Bizim otelde konaklıyordu. "Fenerbahçeli" deyip tanışmaya gitmedim hiç. Ama nasıl bir insan olduğu hikayelerini dinlemekten yorulmuştum.

Üst Alt