Video Haber - Volkan Demirel: "Muslera jübile yaparsa Galatasaray'ın kalesini korurum, sorun yok" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber Volkan Demirel: "Muslera jübile yaparsa Galatasaray'ın kalesini korurum, sorun yok"

Volkan'a olan 1 nefretim yok ama formamızı giymemeli en önemlisi de Muslera 1 maç da olsa Fb forması giymemeli.Metin Oktay zamanından bahsedecek olan olursa da o zamanlar sanmıyorum bu kadar futbolda 1 savaş gibi 1 ortamın olduğunu.Şu an rakip takımdan dolayı öyle 1 kaos aktif ki futbolda millet beraber maç izlerken bile kavga eder oldu..

Melo’nun Fenerbahçe camiasına bizdeyken bir saygısızlığı olmadı, Melo Türkiye’de bir figür de değil.

Melo’nun saygısızlığı sadece Emre’ye olmuştur o da hakettiğinin çok azına tekabül eder.

Melo’nun Riera’yı dövmesi bizim iç meselemizdir, başkasının değil.
Ben karakterden bahsediyorum. Melo da çok karaktersiz bir adamdı. Taraf olduğumuz için zamanında rakipleri kudurttugu için gülüyorduk ama sorunlu bir karakterdi.

Seni anliyorum sen saygıdan bahsediyorsun Yukarıda Emre Bari de yazdı. Gencecik adamlar Aziz Yıldırım'ın nefretiyle beslendi. 40'indan sonra insanların olgunlaşması çok normal. Off the record sohbet etsek bunu volkan itiraf eder. Kaos Ligi'nde yaptıklarını geçmişte bıraktım. Ciddiye almıyorum.

Ben karakterden bahsediyorum. Melo da çok karaktersiz bir adamdı. Taraf olduğumuz için zamanında rakipleri kudurttugu için gülüyorduk ama sorunlu bir karakterdi.

Seni anliyorum sen saygıdan bahsediyorsun Yukarıda Emre Bari de yazdı. Gencecik adamlar Aziz Yıldırım'ın nefretiyle beslendi. 40'indan sonra insanların olgunlaşması çok normal. Off the record sohbet etsek bunu volkan itiraf eder. Kaos Ligi'nde yaptıklarını geçmişte bıraktım. Ciddiye almıyorum.

Melo karaktersiz bir adam değildi bence. Mükemmel bir futbolcuydu ve karaktersiz algısı üzerine yapıştırılmaya çalışılıyordu. Melo ne karaktersizlik yaptı desek mesela karaktersiz diyenler 3 tane olay sayamaz.

Melo karaktersiz bir adam değildi bence. Mükemmel bir futbolcuydu ve karaktersiz algısı üzerine yapıştırılmaya çalışılıyordu. Melo ne karaktersizlik yaptı desek mesela karaktersiz diyenler 3 tane olay sayamaz.
Rakip taraftarı gereksiz geren tahrikkar bir oyuncuydu.
Rierra'yi dövmesi asla affedilir yani yok. Anında gönderilmesi gerekirdi. İhtiyacımız vardı diye sustuk. Bize yakışmadı.

Ayrıca bu soruyu GS forumda sormak çok saçma.

Rakip taraftarı gereksiz geren tahrikkar bir oyuncuydu.
Rierra'yi dövmesi asla affedilir yani yok. Anında gönderilmesi gerekirdi. İhtiyacımız vardı diye sustuk. Bize yakışmadı.

Ayrıca bu soruyu GS forumda sormak çok saçma.
Kusura bakma da 10 sene Turk futbolunun/sporunun icine edenlerin onde gideni Volkan'a canimsin deyip surada iki uc sene oynamis, pek te kimsenin takmadigi adama sallamak biraz yanlis sanki.

Dayı çok beklersiniz yav 45e kadar yolu var bu işin sizi gömer muhtemelen. Önündeki hat sağlam olup musleraya çok az iş düşerse aynı seviyede 3 sene daha rahat oynar +1 i zorlar

Yürü git Volkan... Sana o forma nasip olmadı, jübile maçında bile olmamalı. Türk futbolunun çakma kabadayısı... Bu herifin yanında Melo evliya kalır

Espriyle karışık yeter ki bıraksın, jübilesinde Galatasaray kalesini korumaya bile razıyım minvalinde bir açıklama yapmış. Elimizdeki değerin kıymetini bilmemiz adına iyi bir hatırlatıcı oldu bu söylem.

Kusura bakma da 10 sene Turk futbolunun/sporunun icine edenlerin onde gideni Volkan'a canimsin deyip surada iki uc sene oynamis, pek te kimsenin takmadigi adama sallamak biraz yanlis sanki.
Ülke futbolunun içine edilmesinde hepimizin suçu var. Kindar ve nefret yüklü değilim. Görüşüm böyle. Volkan çok iyi bir insan ve başarılı bir teknik adam. 10 sene önce yaptıkları yüzünden bugün nefret duymayacağım.

Nomalde en uyuz olduğum futbolcu bile olabilir Volkan. Ama yaşadıklarından sonra akıllandığını düşünüyorum. İnsanlar bazı şeylerin ne kadar boş olduğunu bazı acı tecrübeler sonucu öğreniyor ne yazık ki... şu anda ona karşı nötürüm... ilerleyen zamanlarda eski haline dönebilir. O zaman ben de yine eski duygularıma dönebilirim.

Üst Alt