# Volkan Şen - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Volkan Şen

Cevap: # Volkan Şen

Galatasaray'da özellikle yerli transferde en yetkili isim olarak görüşmeleri sürdüren Adnan Sezgin turkspor.net'in her üç futbolcu konusundaki son durumu sorması üzerine şu özel açıklamayı yaptı..

" Volkan Şen ile anlaştımız haberi tamamen yalan.. Böyle bir anlaşma yok.. Ricardo Costa listemizde olan bir futbolcu ancak bitmiş bir transfer yok.. önceden ilgilendiğimiz bir futbolcuydu, transferi konusunda ciddi bir görüşme yapılmadı. Lincoln takası gündeme gelmedi.. Sercan Yıldırım konusunda ise bir kaç gün daha bekleyin.. "

turkspor.net özel..

Şu Volkan çok işe yara alınması lazım hep yabancı trnasfer değil yerlilerden iyileri toplamak lazım

Yoo kimse öyle bir şey söylemedi ayrıca çok sakatlık yaşadı Sercan

Yanlız bu adama da salladın ya helal olsun :asd:

Memlekette sanki çok iyi Türk oyunucu varmış gibi salla anasını satayım salla

Bu adam kim yahu?

M.topuzdan daha kötü oyuncu gelsin büyük takımda oynasın.Bakalım ne oluyor.

Bu adam kim yahu?

M.topuzdan daha kötü oyuncu gelsin büyük takımda oynasın.Bakalım ne oluyor.

Abi yapmayın ya bu adam gerçekten iyi oyuncu..

Sercan'da bence iyi oyuncu ama bu daha iyi zaten boş adam olsaydı güvenmeselerdi Volkan Şen'e 10 numara vermezlerdi..

İddia ediyorum Volkan Şen Galatasaray'da oynasa özellikle Avrupada çok iyi gösterir kendini birçok takımında canını yakar,ki bunu ben söylüyorum yerli futbolculardan zerre hoşlanmam...

Gerçekten bazen inanamıyorum böyle bir yeteneğin Bursasporda oynadığına

Üst Alt