Volkan'in kafasına atılan şişe - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan'in kafasına atılan şişe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Volkan'in kafasına atılan şişe

Bakın, kadıköy iyi bir örnek değil, malesef karşıma bu örnek çıkıyor ve cevap veremiyorum. Haklısınız. Ama nereye gidicez biz? rakibiz anladık, ama bizbirimizi öldürmemiz mi gerekiyor? veya sporcularımızı. volkana gıcık olun abi. Ben de sevmiyorum volkanı. ölmesi mi gerekiyor. Öyle bir yere gidiyoruz ki, oturup düşünmemiz, belki de bir araya gelip konuşmamız şeyler var, bilmiyorum ben tribün lideri filan diilim ama var bişeyler. İnsanız çünkü hepimiz. Bana yanlış geliyor bazı şeyler. Hepiniz delikanlı adamlarsınız, biraz düşünün. Nolur.

aramizda halit abi gibi sakin ne dedigini bilenler var diye kendinizi adamdan saniyorsunuz

ama benim gibi ve o siseyi atan arkadas gibi sabri tasmis olanlarda var

insan gibi sahada oynayin topunuzu

eglenelim cosalim

ama oyle kicinla top tutacaksan

portlek gozlu luganoyla

sovalye bozmasi emreyle

saha disi islere devam edecekseniz daha ne siseler yiyeceksiniz

Kusura bakmayın, her zaman iyi polis rolünü Galatasaray taraftarı oynayamaz. Çuvaldızı ilk önce kendine batıracaksın, dönüp arkana bakacaksın, biz ne pislikler yaptık diyeceksin. İşin nerelere geldiğini, Özhan Canaydın'ın arkasında ''sin-kaflı'' küfür eden yöneticilerine soracaksın..

Şise ayıp, ses bombası atılması gerekirdi. Bir kişiye kızdım, o şiseyi atıpta boşu boşuna ceza yememize sebep olan denyoya. Tuttaramayacaksan ne diye atıyorsun? Bundan sonra çirkefliğe çirkeflikle cevap verilmesi taraftarıyım. Kendi taraftarımı eleştiriyorum ve bir fener taraftarı olamadığımızı düşünüyorum. Kaç senedir kafa yarıyor adamlar kadıköy'de, daha 1 kere tutturamadık. Ne kadar beceriksiz taraftarlarımız var lan !

Okan;

Şimdi Bizim futbolcunun kafasına bişey atılınca senden tepki sanırım şu oluyor.

Kahretsin ya hedefi tutturdular...

Bu mudur yani. O sahada oynayan herkes insan evladı. Kendini bilmeyenlerle aynı kefeye girmeyin.

Farkınızı belli edin...

Bakın, kadıköy iyi bir örnek değil, malesef karşıma bu örnek çıkıyor ve cevap veremiyorum. Haklısınız. Ama nereye gidicez biz? rakibiz anladık, ama bizbirimizi öldürmemiz mi gerekiyor? veya sporcularımızı. volkana gıcık olun abi. Ben de sevmiyorum volkanı. ölmesi mi gerekiyor. Öyle bir yere gidiyoruz ki, oturup düşünmemiz, belki de bir araya gelip konuşmamız şeyler var, bilmiyorum ben tribün lideri filan diilim ama var bişeyler. İnsanız çünkü hepimiz. Bana yanlış geliyor bazı şeyler. Hepiniz delikanlı adamlarsınız, biraz düşünün. Nolur.

e soyluyorum iste

bir gun kadikoyde biz kazanalim sizde birsey olmamis gibi maci seyredin cikin sahadan

bizim kalecimizde kiciyla top tutsun takla atsin falan

siz sesinizi cikarmayin

bende o zaman arenaya geldiginizde aynisini yapacagim kahve verecegim beraber icecegiz

geretsin kafasini yardiginizda antuda boyle bir konu acmadiysan

bugun burada bu konuyu acabiliorsan

bu bizim buuklugumuzdur zaten

fazlasini isteme

Okan;

Şimdi Bizim futbolcunun kafasına bişey atılınca senden tepki sanırım şu oluyor.

Kahretsin ya hedefi tutturdular...

Bu mudur yani. O sahada oynayan herkes insan evladı. Kendini bilmeyenlerle aynı kefeye girmeyin.

Farkınızı belli edin...

Bu denyolar kaç senedir terörist gibi bomba attığı için sitem ediyorum abi. Sustuk, ezik gibi görükdük sadece. Galatasaray taraftarı ne büyük yaeeee demedi kimse.

Sami Yen 'de kıçıyla top tutarak milleti tahrik etmeyi bilen bu hırbo kaleci, taraftar olarak o şişeyi atacak karaktere sahip birisi olduğunu gösterdi. Kafasına gelse sonucu ne olur bilmem ama üzülmezdim galiba. Hala takla atıyor bu maçta.

Valla bu denyolar kibarlıktan nezaketten falan anlamıyor abi. 33 yaşındasın ve muhtemelen benim izlediğim derbi sayısının 2-3 katını izlemişşindir. Her seferinde ayrı bi olay olmuyor mu? Bu denyolara iyilik yaramadığını gördük işte. :D

Anlattıklarının hepsini yaşadık.

Sidik dolu torbalar taraftarlarımızın üstüne atıldı.

Hasan Şaşa yumuratalar atıldı.

Bu yapan denyolara hep küfür ettim.

Eee şimdi bizde kendi denyalarımızı yaratmaya çalışıyoruz...?

tamam anladik basimizda bizi yonetenler an itibariyle embesil

ama biz degiliz

psikolojik savassa kralini veririz gerektiginde

korkunuz belli

eskisi gibi rahat yenemeyeceginizin farkindasiniz

simdi siseye falan kaldi

cok acik soyluyorum

bu nefret siz centilmen oldunuz diye bitmeyecek

bu nefret

siz biz centilmen davranmadigimizda alttan aldiginizda bitecek

biz oyle yaptik cunku

Bu denyolar kaç senedir terörist gibi bomba attığı için sitem ediyorum abi. Sustuk, ezik gibi görükdük sadece. Galatasaray taraftarı ne büyük yaeeee demedi kimse.

Bizim adamlığımız ve büyüklüğümüz birilerinin bunu söylemesinden geçmiyor...

Biz GALATASARAY taraftarıyız.

Bunlar benim düşüncem....

e soyluyorum iste

bir gun kadikoyde biz kazanalim sizde birsey olmamis gibi maci seyredin cikin sahadan

bizim kalecimizde kiciyla top tutsun takla atsin falan

siz sesinizi cikarmayin

bende o zaman arenaya geldiginizde aynisini yapacagim kahve verecegim beraber icecegiz

sevgili arkadaşım, senin mesajını örnek aldım ama aslında senle birlikte başka birkaç arkadaşa cevap veriyorum. Tamam bak kıçıyla top tutmuş, tamam rakibiz, hatta Turkiye ve dünyada kimsenin yanına yaklaşamayacak bir rekabetimiz var, Fenerbahçe ve Galatasaray'ız biz, dünyada kimse yanına yaklaşamaz. Eee? Sporcularımızı öldürmemiz mi gerekiyor? Gerekiyor mu yani sen bana bunu söyle. Ben de tasvip etmiyorum kadıköy'de olanları. Tamam birbirimizle dalga geçelim, herşeyi yapalım. Ama sporcularımızı öldürmek ne demek abi? Bi yerde duralım ya..

sevgili arkadaşım, senin mesajını örnek aldım ama aslında senle birlikte başka birkaç arkadaşa cevap veriyorum. Tamam bak kıçıyla top tutmuş, tamam rakibiz, hatta Turkiye ve dünyada kimsenin yanına yaklaşamayacak bir rekabetimiz var, Fenerbahçe ve Galatasaray'ız biz, dünyada kimse yanına yaklaşamaz. Eee? Sporcularımızı öldürmemiz mi gerekiyor? Gerekiyor mu yani sen bana bunu söyle. Ben de tasvip etmiyorum kadıköy'de olanları. Tamam birbirimizle taşak geçelim, herşeyi yapalım. Ama sporcularımızı öldürmek ne demek abi? Bi yerde duralım ya..

sen rakibinle dalga gecerken bunu goze aliyorsun demekki ne bilim

ben mesela kalkipta kicimla top tutmam

bu seviyedeki sporcularin taraftarin futbolu sporu ogrenmesi, centilmenligi rekabeti ogrenmesi

rakiple seviyesizce dalga gecmemeyi hile hurda yapamamayi ogrenmesi

yada kalecisi baska takima kiralaninca maci satiirmamayi ogrenmesi icin volkanin kafasinin yarilmasi gerekiyorsa cok koymuyor bana

cidden koymuyor

bunlar goreceli isler

topuza sise atsalar mesela ben sana haklisin arkadas cok abarttik derdim:)

bu isi buralara getiren taraftar degil

ilkokul mezunu topcular ve yoneticiler

onlarin adam olmasi icin bir kac tanesi telef olacaksa sorun yok

Ali samiyendeki son derbi macinda öyle kicinla basinla top tutmak degil oyunculara taraftara saygin yoksa 105 yillik kulübe saygin olsun sen kim oluyorsunki ? (keske isabet etseydi o sise :( )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt