Volkan'in kafasına atılan şişe - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan'in kafasına atılan şişe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Volkan'in kafasına atılan şişe

ya bak arkadaşım, canım kardeşim, inşallah da kızmasın böyle konuştuğum için seninle. Ne diyorsun? kıçıyla top tutmuş. Bir insanın ölmesi için gerekli sebep mi bu? söyle, de ki evet kıçıyla top tutan ölür! cezası budur!

bak, bizler Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarlarıyız, öyle takımlar ki birisi olmazsa diğeri olmaz. Biz mesela sizin ligdeki eksikliğinizi çok hissediyoruz, ister inanın ister inanmayın. Yani ne lan, Kayserisporla çekişmek mi daha zevkli yoksa Galatasaray'la mı? siz düşünün. Ama Sporcularımızı öldürmek??? Biraz düşünelim abi, nolur?

sana neden kizayim reis

derdimiz senin gibi taraftarla degilki

hepimizin fenerli bjkli yakini arkadasi var

aptal degiliz

ama aradaki mantarlar kendini bilmemeye devam edecek bizde sessiz kalacagiz oylemi:)

yok oyle yagma

sen simdi volkanabir mektup yaz yada klubune

bu volkan biz yakismiyoor

serefsizin tekidir bizi birbirimize dusunuyor de

bu hafta maca cikarken yuhla volkani

o zman ben gelip burada ozur dilemezsem en adi serefsizim

ha sen gol kurtardi diye volkani alkislayacaksan

bende bir daha geldiginde damacana atacagim mumkunse kafasina onun

geretsin kafasini yardiginizda antuda boyle bir konu acmadiysan

bugun burada bu konuyu acabiliorsan

bu bizim buuklugumuzdur zaten

fazlasini isteme

Geretsin kafasını yaranlarda embessildi geçen sene oluşan kavgaya bozuk para ile müdahil olmaya çalışıp hakemin kafasını yaranlarda embesildi şişeyi atan embesiloğlu embesil

Şişenin farkı öldürücü olması

Ha sen şişe atarsın digeri tutar el bombası atar sahaya bir gün

2008-2009 Sezonu

i042zs3.jpg

2009-2010 Sezonu

volkan_topu_poposuyla_tuttu-3ccdcc148b03d59b99073b69de39cf65.jpg

2010-2011 Sezonu

volkantakla-300x162.jpg

Bu adama küfret, omuzundaki melekler sana sevap yazar, ciddiyim... O nedenle küfrediyorum ama bura yazmiyorum...

Geretsin kafasını yaranlarda embessildi geçen sene oluşan kavgaya bozuk para ile müdahil olmaya çalışıp hakemin kafasını yaranlarda embesildi şişeyi atan embesiloğlu embesil

Şişenin farkı öldürücü olması

Ha sen şişe atarsın digeri tutar el bombası atar sahaya bir gün

benim icin bir farki yok

ilgilendigim bildigim bir spor oldugu icin soyluyorum

tenis maci seyrederken yavasca sekerek gelen tenis topu ile gozu kor olmus arkadasim var

oyle paraya 5 ceza siseye 10 ceza yok

taklaya bravo kicla tutmaya bravo yok

dedigim gibi sirada lugano ve emre var

adam olsunlar bizde guzelce maclar yapalim

ama oyle basit degil

benim normale donmem icin onlarin duzgun davranmaya baslamasi yetmez

once ben pislik yapacagim siz sesisinizi cikarmayacaksiniz

mesela biz seenye kadikoyde tuvalete yetisemeyecegiz diregin dibine isiyecegiz mac sonunda

siz susacaksinzi kasigi agriyordur falan diyeceksiniz

bunun gibi bir kac kez alttan alacaksiniz

ondan sonra bizde eger yeterli gorursek centilmen olacagiz tekrar

sana neden kizayim reis

derdimiz senin gibi taraftarla degilki

hepimizin fenerli bjkli yakini arkadasi var

aptal degiliz

ama aradaki mantarlar kendini bilmemeye devam edecek bizde sessiz kalacagiz oylemi:)

yok oyle yagma

sen simdi volkanabir mektup yaz yada klubune

bu volkan biz yakismiyoor

serefsizin tekidir bizi birbirimize dusunuyor de

bu hafta maca cikarken yuhla volkani

o zman ben gelip burada ozur dilemezsem en adi serefsizim

ha sen gol kurtardi diye volkani alkislayacaksan

bende bir daha geldiginde damacana atacagim mumkunse kafasina onun

Abicim canım güzel kardeşim bırakıcaksın sen o mantarları. İnsan öldürmeye gidiyoruz, nereye gidiyoruz biz? Evde "ooo koyduk" demek için mi gidiyoruz nedir? Değer mi? Bana soruyorsan değmez, GS 21 defa koysun Fener'e, yine insan hayatına değmez. Noluyoruz ya?

Bizler delikanlı insanlarız, düzgün insanlarız, yapmayalım böyle şeyler ne olur. Birbirimize yapmayalım ne olur. İnsan düşünür. Adam öldürmeye teşebbüs bu.

Abicim canım güzel kardeşim bırakıcaksın sen o mantarları. İnsan öldürmeye gidiyoruz, nereye gidiyoruz biz? Evde "ooo koyduk" demek için mi gidiyoruz nedir? Değer mi? Bana soruyorsan değmez, GS 21 defa koysun Fener'e, yine insan hayatına değmez. Noluyoruz ya?

Bizler delikanlı insanlarız, düzgün insanlarız, yapmayalım böyle şeyler ne olur. Birbirimize yapmayalım ne olur. İnsan düşünür. Adam öldürmeye teşebbüs bu.

sana kimse birsey yapmiyorki ne oldu?

volkani neden boyle korudugunu anlamiyorum

eden bulur

etki tepki

ben sahsen geretsi bu kadar korumadim kafasi yarildiginda

banane

yersen

benim icin bir farki yok

ilgilendigim bildigim bir spor oldugu icin soyluyorum

tenis maci seyrederken yavasca sekerek gelen tenis topu ile gozu kor olmus arkadasim var

oyle paraya 5 ceza siseye 10 ceza yok

taklaya bravo kicla tutmaya bravo yok

dedigim gibi sirada lugano ve emre var

adam olsunlar bizde guzelce maclar yapalim

ama oyle basit degil

benim normale donmem icin onlarin duzgun davranmaya baslamasi yetmez

once ben pislik yapacagim siz sesisinizi cikarmayacaksiniz

mesela biz seenye kadikoyde tuvalete yetisemeyecegiz diregin dibine isiyecegiz mac sonunda

siz susacaksinzi kasigi agriyordur falan diyeceksiniz

bunun gibi bir kac kez alttan alacaksiniz

ondan sonra bizde eger yeterli gorursek centilmen olacagiz tekrar

Yaşımız hemen hemen aynı bu savaşların olduğu dönem biteli çok oluyor bilmiyorum hatırlıyormusun o dönemlerde tribünlerde olup olmadığını cidden bilmiyorum.

İnsanlığın bunlardan çok daha önemli konuları var

Yaşımız hemen hemen aynı bu savaşların olduğu dönem biteli çok oluyor bilmiyorum hatırlıyormusun o dönemlerde tribünlerde olup olmadığını cidden bilmiyorum.

İnsanlığın bunlardan çok daha önemli konuları var

isim olmaz savasla falan

siz asil kendinize sorun neden kimse alexe agzini acmiyor kufur bile etmiyor diye

:)

yok artik oyle yagma

sen spor disinda her seyi getir sahaya

sonra niye sise attin

onunda senin gibi ici bosta ondan attim volkan kardesim

seni oldurmek ne haddime mesaj vermek istemistim

sana kimse birsey yapmiyorki ne oldu?

volkani neden boyle korudugunu anlamiyorum

eden bulur

etki tepki

ben sahsen geretsi bu kadar korumadim kafasi yarildiginda

banane

yersen

Bak aramızda şöyle bir fark var, VOLKAN diil mesele. İNSAN. volkan ister fenerbahçe için oynar, ister manchester united, ister giresunspor. sonuçta bir sporcu o herif. o takımın bir parçası. ha, kıçıyla istop ediyormuş topu. öldürmek zorundamısın?

Bak aramızda şöyle bir fark var, VOLKAN diil mesele. İNSAN. volkan ister fenerbahçe için oynar, ister manchester united, ister giresunspor. sonuçta bir sporcu o herif. o takımın bir parçası. ha, kıçıyla istop ediyormuş topu. öldürmek zorundamısın?

olunce konusuruz o zaman

ayrica senin onu INSAN olarak gormus olmanda senin guzelligin

ben mesela ona bakinca temel reisin her bolumde tecavuz ettigi oduncu kabasakali goruyorum

2 boyutlu yani cizim insan falan degil, ucuncu boyutu yok

olunce konusuruz o zaman

ayrica senin onu INSAN olarak gormus olmanda senin guzelligin

ben mesela ona bakinca temel reisin her bolumde tecavuz ettigi oduncu kabasakali goruyorum

2 boyutlu yani cizim insan falan degil, ucuncu boyutu yok

tamam güzel kardeşim. 30'larında bir insansın üstelik, yani bazı şeyleri daha iyi düşünmen gerekiyor, ne bileyim, belki rakip taraftarım diye böyle söylüyorsun ama söylenecek şey değil bunlar. üzgünüm sadece bu kadar..

tamam güzel kardeşim. 30'larında bir insansın üstelik, yani bazı şeyleri daha iyi düşünmen gerekiyor, ne bileyim, belki rakip taraftarım diye böyle söylüyorsun ama söylenecek şey değil bunlar. üzgünüm sadece bu kadar..

yapacak birsey yo murat abicim bu yastan sonra nerede nasil davranacagimi ogreneek degilim

gecmis artik

bu metaliteyle benden anca fenere kaleci olur

ondan sekip polatin kafaya gelseydi keske

o zaman atani alnindan operdim beraber icerdik

yapacak birsey yo murat abicim bu yastan sonra nerede nasil davranacagimi ogreneek degilim

gecmis artik

bu metaliteyle benden anca fenere kaleci olur

bak güzel kardeşim, biz hepimiz taraftarız. ne eksiğimiz var ne artımız. ve dünyanın en büyük iki takımının taraftarıyız, gurur duyulacak bişey bu üstelik. ama sen hala fener muhabetindesin. yahu bak, atıyorum sabriye bişey olsa veya en siktiriboktan sevmediğiniz kalecinize bişey olsa hoşuna gider mi? insan diil mi o? noluyo lan? nereye geldik? bu kadar mı saygı duymuyoruz veya düşmanız birbirimize? nedir yani bu mu?

hadi tamam birbirimizle dalga geçelim, fener galatasaray muhabeti yapalım. ama bu? bi insan olarak söyle...

Bu camia'ya yakışan şey vardır. Yakışmayan şey vardır. Volkan'a atılan şişe de bize yakışmamıştır.

Arkadaşlar Fenerbahçe'nin bize yaptıklarından dem vuruyor. Bazıları da görüntüleri koymuş. Biz Kadıköyde başımıza sidik dolu şişeler yedik. Onların misafirperverliğini de yakınen gördük yaşadık.

Tüm bu yaptıkları şeyler o camiayı anlatan ve ne olduklarını gösteren şeylerdir. Onlar kendilerine bunu yakıştırmış, biz yakıştıramayız.

Başlığı açan Fenerli kardeşime de şunu söylemek isterim; Önce evinizin önünü temiz tutun ki, sonra gelip karşı tarafın hataları üzerine yorum yapın. Biz zaten bir şekilde bunun özeleştirisini veririz. Ama senelerdir benzer şeyleri karşısındakine yapıp şimdi kendi camiası böyle bir şeyle karşı karşıya kalıyor diye bu olayı kınamanız ya da doğru bulmamanız hiç bir anlam ihtiva etmez. Zira samimiyet noktasında sınıfta kalınır.

İnsanların üzerlerine giydikleri forma yüzünden başlarına bir şey gelmesini kimse istemez. Aslantepe'de yaşanan olay bir kez daha altını çiziyorum bize yakışmamıştır. Daha elimi ise bize hiç yakışmazdı. Umarım bundan sonra bu tarz saçma sapan ve idraksizce hareket edenlerin fiilleri ile anılmayız.

Volkan insan degil insan gorunumlu bir hayvandir . Kisisel fikrimdir Lugano'ya antipatim yok Volkan'a var Emre'den bile o kadar nefret etmiyorum .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt