Volkan'in kafasına atılan şişe - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan'in kafasına atılan şişe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Volkan'in kafasına atılan şişe

2008-2009 Sezonu

i042zs3.jpg

2009-2010 Sezonu

volkan_topu_poposuyla_tuttu-3ccdcc148b03d59b99073b69de39cf65.jpg

2010-2011 Sezonu

volkantakla-300x162.jpg

Şu fotoğrafları koymak için girmiştim ama benden önce paylaşan olmuş.Sonrada Ümit Karanın,Gerets'in ve geçen seneki hakemin başına gelenlere baksın herkes.Volkanı sevmem ama başına gelipte ölmesinide istemezdim TT Arenada it köpek mezarlığı değil. Ama keşke vücudun ön tarafında bir yerine gelseydi şişe :D

"Ama onlar da bize yapttııaaa!!!11!!1!!"

Haydi hep beraber birbirimizi öldürelim o zaman.

Söylediklerin güzel şeyler futbol, spor, kardeşlik daha doğrusu MEDENİYET. Ancak 6 milyar dünyalı içerisinde 3 isim Emre, Volkan, ve Lugano için bunları beklemek fazla hayalcilik olur. Fenerliler ne ekiyorlarsa onu biçtiler. 2001 yılından bizdeki sulak maça kadar biz onları iyi ağırladık bizim futbolcularımız orda dayak yedi hemde stad güvenliğinden. Yarısı turnikeden geçerken yarısı dışarıda bırakıldı. Mondragon, Gerets, Ümitin başına gelenler Lucescunun yaşadıkları seyircimize yapılanlar daha dün gibi aklımda. Şimdiş sen güzel şeyler düşünüyorsun onlar yapsın biz insan olalım belki böylece anlarlar bunun spor olduğunu. Bende Mevlananın bir sözünü hatırlatıyorum. "Nekadar bilirsen bil anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır" Onlar hiçbirşey anlamaz.

"Ama onlar da bize yapttııaaa!!!11!!1!!"

Haydi hep beraber birbirimizi öldürelim o zaman.

provokasyonun sonuclarini tahmmin edebiliyormusunuz

Gs lilar fener tribunune dalsa yada disarda birbirine girse bu volkan emre falan filan yuzunden

onlarca insan olse yaralansa

(olmamis mi boyle seyler tarihte)

gene volkan insan diyebilirmisiniz

bunu dusunmedigine gore volkan

bende yuzlerce insanin yaralanmasi risikini alan bir mahlukata cok acik yureklilikle geberse uzulmem diyebiliyorum

icimde cok rahat sahsen

kendimi olabilecek daha kotu olaylari engellmeis biri olarak goruyorum:)

yahu gidip antuda

biz insan degiliz geretsin kafasini yardik diye bogursenize

almiyolarmi o foruma sizi

ben uzuntuluyum arkadas volkana isabet etmedi diye

Volkan tarih boyunca Galatasaray taraftarının tepkisini çeken en büyük mahlukattır. Bizleri tahrik etmek için elinden geleni ardına koymamıştır. Fakat atılan şişe Galatasaray'a değil Volkan'a yarar sağladı. İleride bize yine pislik yapacak ve kendini savunmak için bu şişe olayını anlatacaktır. O 'kendini bilmez birkaç taraftar' bizleri zor durumda bırakıyor. Tepkimizi daha akılcı bir şekilde göstermeliyiz.

Ama yukarıdaki fotolara bakınca haketmiş diyenlere de hak vermemek elde değil. İki ucu pisli değnek.

bence küfredilmesi ve ya da cam şişe yerine pet şişe falan atılması lazımdı. tepkide bi yere kadar.

Valla birisi ölsün artık da herkes rahatlasın (!). Zaten gidişat o yönde. Bjk-Bursa maçında ilk sinyaller verilmişti. Yakında birileri gidecek, İtalya liginde gördük, çok uzak değil, bakalım taraftar mı, futbolcu mu?

40 yılda 1 bişey atar bizimkiler oda denk gelmez 2007 deki maçtada pet şişesi manyağı ettiler sahayı ama 1 tanesi rakip oyuncuya gelmez mi arkadaş

Nasıl olsa denk gelsede gelmesede ceza yiyoruz bari denk gelsin

Her hafta halısaha maçları yapıyoruz. Halısaha maçlarında aynı rakibin sürekli oynayan kalecisi; Bir maçta son dakika yediği golden sonra rakip takımın on numaralı oyuncusuna sadece topu istedi diye kovalayıp umursamazcasına tekme sallarsa, ertesi denk gelen maçta cinsel organını tutup gösterirse, ertesi denk gelen maçta poposuyla top tutmaya kalkarsa, ertesi denk gelen maçtada auta giden topa takla atarsa bizim Kasımpaşa'da ölür. Şaka yapmıyorum gerçekten mevzu çıkar ölür.

Ama şöyle bir gerçekte var, bizim halısaha maçlarında oynayan kalecilerin bile yapmayacağını bu ülkenin milli takımının ve önemli takımlarından birinin kalecisi yapıyor. Düşünmüyor rakip yeniliyor gergin demiyor. Onların en nefret ettiği formanın içindeyim ve bunlardan binlerce var. Bunların 100'ü sahaya girse bu yaptıklarımdan tahrik olupta, 80'ini güvenlik tutsa 20'si kaçıp yanıma gelse ağzım burnum ezilse diye düşünmüyor. Biz Galatasaray'lılar olarak Volkan'ın kafasına şişe gelseydi ya ölseydi diye düşüneceğiz. Bir şey diyeyim mi? İster bana kızan renkdaşım veya rakip takım taraftarı olsun, istersenizde insanlığımdan şüphe edin. O şişe Volkan'ın kafasına gelseydi. Volkan ölseydi. Zerre kadar umrumda olmazdı. Allah rahmet eylesin, akıllı dursaydı bok yoluna gitti der ve geçerdim.

Arkadaşlar bakın. Ben rakip taraftarım profilime bakan herkes bunu zaten anlar. Ancak bugüne kadar sizlere saygısızlık olarak nitelendirilecek hiçbirşey yazmadım, burası sizin forumunuz. Ancak ortada ciddi bi olay var, Volkan'ın kafasına atılan şişe o adamın kafasına gelseydi muhtemelen ölecekti, oracıkta ölecekti herif. Bakın, bu tip eylemlerin cezası ciddi ülkelerde, mesela california'da 25 yılla müebbet arasında başlıyor. Dersiniz ki burası california'mı lan, türkiye burası. eyvallah! ama bir sporcudan bahsediyoruz. suçu ne yahu! tamam gıcık oluyorsun eyvallah, ölmeyi hakediyormu peki? gelse ölecek çünkü! Nereye geldik biz ya? Tamam rakibiz de ne olduk böyle?

Ayılara bişey olmaz kolay kolay.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt