Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme

Uzun zamandır yağ yakımındayım ciddi bir yağ oranı vardı neyseki kurtuldum ama hala karın bölgesindeki kasları belirginleştiremiyorum yağ oranım hala fazla ama bu alt karın özellikle gitmek bilmiyor 2ay l carnitine ile cardio 1 ay termo bir yağ yakıcıyla yaptım ama hala sıkıntı bana önerebileceğin bir yağ yakıcı var mı diğerlerinden istediğim sonucu malesef alamadım

1 - meyveden bile şeker alma ! kupkuru bi hale getir diyeti

2 - antrenmanlardan önce koyu nescafe iç uyumadan öncede 4 tane limonu sık biraz da su koy ve iç

ciddi yağ yakımı yapar

Uzun zamandır yağ yakımındayım ciddi bir yağ oranı vardı neyseki kurtuldum ama hala karın bölgesindeki kasları belirginleştiremiyorum yağ oranım hala fazla ama bu alt karın özellikle gitmek bilmiyor 2ay l carnitine ile cardio 1 ay termo bir yağ yakıcıyla yaptım ama hala sıkıntı bana önerebileceğin bir yağ yakıcı var mı diğerlerinden istediğim sonucu malesef alamadım

cardio yu kaç dk yapıyorsun kaç gün yapıyorsun ?

Üstte dediklerini yapacagım şeker almıyorum sadece antrenmandan sonra saf üzüm suyu önermişlerdi bırakacagım onuda, cardio haftada enaz 4gün yapıyorum salon rahatsa 45dk yogunsa 20-30 dakika koşu bandı 10-15dk bisikletteyim.

ilk resimde bir tv programına konuk olarak katıldığımda aralık ayında ciddi bi göbek vardı yazdan beri spor yapmamıştım işte rusya gece hayatı vs viski vodka mc donalds derken şişmanlamıştım spora başladıktan sonra 4 ayda 2. resimdeki hale geldim ve düzenli beslenmemin yanında sadece ekstradan kardio yu hiç aksatmadım [attachment=9596:tR3J7WujW5U.jpg]

Ekli dosyalar

• BHjPSuCG0ko.jpg
    BHjPSuCG0ko.jpg
    106.7 KB · Görüntüleme: 168
  • tR3J7WujW5U.jpg
    tR3J7WujW5U.jpg
    79.6 KB · Görüntüleme: 164
Bölgesel bir yağ yakımı ( liposection dışında ) mümkün değildir yağlar vücuttan ortak bi şekilde giderler ve en son alt mide kısmı erir ! karın kaslarını çıkarmak için mekik çekmek diye bir olay yoktur karın kasları ancak bel bölgenizdeki yağ ve deri kalınlığı seviyesi yeterli seviyede incelince görünür !

TV Reklamlarına pek itibar eden bir insan değilim fakat özellikle youtube'da falan videolar mevcut ve hareketleri gösteren insanlarda profesyonel olarak uğraşan insanlar , günde " birkaç dk.nızı ayırarak " yada " günde 15dk nızı ayırarak " göbeğinizi eritebilirsiniz türünden lafları yalan mı ?

Ben internette gördüğüm videolara uyarak yaklaşık 3 ay öyle birkaç dk. da değil hergün 1 saat civarı çalıştığım halde özellikle hedeflediğim alt karın bölgesine dönük hiçbir sonuç alamadım sonrasında ise nükseden bel sorunum nedeniyle hareketleri bıraktım ve 3 aydırda yapmıyorum ,,

Şimdilerde yine iyiyim ve özellikle alt karın bölgesini eritmek istiyorum neler yapabilirim .

9 aydırlı spor yapyıorum fena sayılmam kasları büyütücü iyi bir antrenman programı önermeni isterim set sayıları ile birlikte.

TV Reklamlarına pek itibar eden bir insan değilim fakat özellikle youtube'da falan videolar mevcut ve hareketleri gösteren insanlarda profesyonel olarak uğraşan insanlar , günde " birkaç dk.nızı ayırarak " yada " günde 15dk nızı ayırarak " göbeğinizi eritebilirsiniz türünden lafları yalan mı ?

Ben internette gördüğüm videolara uyarak yaklaşık 3 ay öyle birkaç dk. da değil hergün 1 saat civarı çalıştığım halde özellikle hedeflediğim alt karın bölgesine dönük hiçbir sonuç alamadım sonrasında ise nükseden bel sorunum nedeniyle hareketleri bıraktım ve 3 aydırda yapmıyorum ,,

Şimdilerde yine iyiyim ve özellikle alt karın bölgesini eritmek istiyorum neler yapabilirim .

HATA ŞURDA ! SİZE ORDA KİLO VEREBİLİRSİNİZ DİYORLAR YAĞ YAKARSINIZ DEMİYORLAR =) KASLARDAN KAYBETMEDEN KİLO VERMEKE MESELE

[attachment=9597:Nick-Mitchell-arm-training.jpg]
El bilegi ila dirsek arasindaki kas sadece

barı bu adamın tuttuğu şekilde tutarak kol kası çalışır gibi 40 derecelik bi açı ile kendine doğru kaldırarak en son kalkarken el bileğini kendi yüzüne doğru birazda kırarak üst bilek bölgesini büyütebilirsin

Ekli dosyalar

• Nick-Mitchell-arm-training.jpg
    Nick-Mitchell-arm-training.jpg
    103.5 KB · Görüntüleme: 193
ilk resimde bir tv programına konuk olarak katıldığımda aralık ayında ciddi bi göbek vardı yazdan beri spor yapmamıştım işte rusya gece hayatı vs viski vodka mc donalds derken şişmanlamıştım spora başladıktan sonra 4 ayda 2. resimdeki hale geldim ve düzenli beslenmemin yanında sadece ekstradan kardio yu hiç aksatmadım Ekli dosyayı görüntüle 13659Ekli dosyayı görüntüle 13660

Çok iyi 4 ay için gercekten benim 5. Ayım bitti ama şu alt karında hala ufak bir göbek var acaba sabırsızmıyım diyordum senin 4 Ay çok yol katetmişsin mesela, yeni bir diyet programı çıkarttıracagım salonda birde öyle deneyelim bakalım, animal cuts için ne dersin işimi görür mü şuan.

Çok iyi 4 ay için gercekten benim 5. Ayım bitti ama şu alt karında hala ufak bir göbek var acaba sabırsızmıyım diyordum senin 4 Ay çok yol katetmişsin mesela, yeni bir diyet programı çıkarttıracagım salonda birde öyle deneyelim bakalım, animal cuts için ne dersin işimi görür mü şuan.

tamamda şunu düzelteyim bu spora 4 aydır başlamadım geçmişi var ben bu yıla özel ornek verdim sadece

HATA ŞURDA ! SİZE ORDA KİLO VEREBİLİRSİNİZ DİYORLAR YAĞ YAKARSINIZ DEMİYORLAR =) KASLARDAN KAYBETMEDEN KİLO VERMEKE MESELE

Haklısın önemli bir ayrıntı , öncede yazdığım gibi benim kilo problemim yok tek derdim diyebilirim göbeğimi özellikle alt karın grubunu eritebilmek , öyle baklava kası falanda istemiyorum amacım ne kilo vermek ne kas yapmak yani .

Ne yapabilirim ?

Üst Alt