Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme

haftanın 5 günü 18-20 bin adım atıp, karbondan kısmadan da kilo vereblirsiniz. tecrübeyle sabittir.

tabi insan gibi besleneceksiniz

Valla ben tamamen saldım, göbek de çıkmaya başladı doğru düzgün adım bile atmıyorum toplasan 500 adım falan atıyorumdur günde. Problem değil ama yav çabuk toparlayabiliyorum bana 3-4 ay yeter. Belki hiç başlamayabilirim kim için ne için yapıyoruz bu kadar uğraş niye diye aklıma gelmiyor değil, 20'li yaşlarda değiliz neticede, krav maga'yı boksu falan da tamamen bıraktım. Mal gibi bir adam oldum yani kısacası niye spora zaman harcayayım ki.

CP yumurta 30 lira olmuş @Mehmet Arslaner

18 liraya aldığım zamanları bilirim yaw.

protein kaynaklarımızı da kısıyorlar abi.

Quark sade Protein çoğu migrosta bulamıyom artık.

Calve fıstık ezmesi de yok migroslarda ilginç bir şekilde
Yumurta işi sıkıntı hakikaten, sabahları sadece 2 yumurta yiyorum başka da bir şey yemiyorum. Hadi ben tekim sıkıntı olmaz da 4-5 kişilik aileler var ve bunların en büyük protein kaynağı yumurta. En ucuz keskinoğlu 30'lu yumurta da 24 lira olmuş.

Quark muark zaten lüks kategorisine giriyor diyebiliriz heralde.

Yumurta işi sıkıntı hakikaten, sabahları sadece 2 yumurta yiyorum başka da bir şey yemiyorum. Hadi ben tekim sıkıntı olmaz da 4-5 kişilik aileler var ve bunların en büyük protein kaynağı yumurta. En ucuz keskinoğlu 30'lu yumurta da 24 lira olmuş.

Quark muark zaten lüks kategorisine giriyor diyebiliriz heralde.
Quark ilk çıktığında proteini bol olanı 3,5 liraya alıyordum abi 6,45 olmuş yaw.

tavuklardan bahsetmiyorum bile.

Valla ben tamamen saldım, göbek de çıkmaya başladı doğru düzgün adım bile atmıyorum toplasan 500 adım falan atıyorumdur günde. Problem değil ama yav çabuk toparlayabiliyorum bana 3-4 ay yeter. Belki hiç başlamayabilirim kim için ne için yapıyoruz bu kadar uğraş niye diye aklıma gelmiyor değil, 20'li yaşlarda değiliz neticede, krav maga'yı boksu falan da tamamen bıraktım. Mal gibi bir adam oldum yani kısacası niye spora zaman harcayayım ki.
fena patladık abi
evde de hiç sarmıyor bu şey

Emekli dede olmuşsun hala ne sporu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt