Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme - Sayfa 64 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme

Full body çalışmaya devam ediyorum yeterince karın çalışmadığımı düşündüğüm için 2 hareket daha ilave ettim sağlam basıyorum

Tek problemim günlük aldığım karbonhidrat ve proteini belli düzeye oturtamamak.
Çok eksik almıyorum ikisinide ama kafaya göre oluyor biraz bugün öğlen sulu yemek yedim diyorum kendime akşam yulaf fıstık ezmesi falan gömüyorum vs.

Ne kadar karşıda olsam protein+karbonhidrat takviyesi mi yapsam diyorum en azından sürekli farklı şeylerden açığı kapatayım diye koşturmaktansa yemek dışında bunu çakıp geçebilirim

Yemek işini rayına oturtamazsam çok çok anlamı olacağını düşünmüyorum bu işin , bir şekilde çözmek zorundayım.

Diyeti sevmem ve diyeti yapmam da.Haftanın 2-3 günü ağır 1 şekilde spor çalışmam var evimde.Bunun yanında hava güzelken de denizde yüzerim dağa tırmanırım.Ayda 4-5 defa en fazla tatlıydı poğaçaydı pastaydı falan filan yerim en fazla o da ideali 2'dir ben de..

Yeterince yag var iste üsümemek icin :asd:

Son aylarda biraz cok saldim kendimi. Kosuya basladim yine. Yaglarim sayesinde kosarken fazla üsümüyorum disarisi buz gibi olmasina ragmen.
Şaka gibi ama geçen haftaya kadar diyet yapıyordum. Ulan her sabah tir tir titriyordum. Normalde üşümeyen bir insanım, soğuğu severim yani. Bu hafta saldım diyeti, harbiden üşüme kesildi birden ;D

Faydası var yani :red:

sağla neyi fazla yaptıysan bir süre solla yap diyeceğim de neyse boş ver renktaş, sen ağrıyan bölgeyi tam tarif et yapacağın hareketleri söyleyeyim.
üstat valla güldüm yalan yok. arkadaşlar arasında da bu muhabbet dönüyor sürekli ama ben lisede sol kolumu dirsekten çatlatmıştım. çatlak olduğunu 10 12 saat fark etmedim hastaneye gidince film çekildi öyle anladık. O sakatlanmadan beri sol kolumda bir işlev kaybı var sanki. Sağ kol daha esnek ve daha güçlü. Çözemedim

üstat valla güldüm yalan yok. arkadaşlar arasında da bu muhabbet dönüyor sürekli ama ben lisede sol kolumu dirsekten çatlatmıştım. çatlak olduğunu 10 12 saat fark etmedim hastaneye gidince film çekildi öyle anladık. O sakatlanmadan beri sol kolumda bir işlev kaybı var sanki. Sağ kol daha esnek ve daha güçlü. Çözemedim
Kemik düzgün kaynamamış mıydı renktaşım? Ve o dönem mr çekildi mi bağ hasarı da var mıydı?

Şu simit bölgesi denen bel çevresi yağlarından muzdaribim.

7.5 kilo aldım yazın başına göre. Tamam aldık bir halt ettik kabul ediyorum ama sanki hepsi de direkt belime yapışmış gibi. Biraz homojen dağılsın değil mi yok. Diyet + sporun zamanı geliyor da geçiyor.

Tam üç hafta olmuş şunu yazalı. Yazdıktan sonra ertesi gün spora başladım. Biraz da yediklerimi azaltmaya çalıştım. Ekmeği unu şekeri tatlıları tamamen kestim. İçtiğim su miktarını da bayağı arttırdım. Bu süreçte 2.5 kilo gitti kaldı 5 kilo.

Sen güç ver yarabbim diyorum. Gerçekten tatlılar olmayınca bu hayatın tadı yok.

Üst Alt