Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme

33 beden pantolon giyiyordum 2 ayda 30'a düştüm daha fazla vermem görsel olarak kötü olacağı için bıraktım ve şimdide spora başladım.
Bilirkişi olmak haddime değil ama yaptığımı yazayım buraya.
Her ne yiyiyorsam (sağlıklılardan) yarıya indirdim. 2 tabaksa 1 - 1 tabaksa yarım
Ekmeği tamamen bıraktım
Tatlı falan ağzıma hiç sürmedim
Günde en az 6000 adım attım
2 Ayın ilk 1 ayı her akşam karın hareketleri yaptım ( yaklaşık 20dk süren bir antrenman) ve 2-3 günde bir 10-15dk ip atladım amatörce
76 kilodan 69'a düştüm simit hala bi miktar var alt karında bi miktar var ama oda daha çok kaslarımın güçlü olmamasından diye düşünüyorum yağ oranım 12.5

He bana bunun ne zararı oldu bayadır pantolon falan almıyodum her şey bol gelince gittim bi ton para bayıldım her şeyin fiyatı uçmuş

velhasıl kelam her şey bizim elimizde , ipin ucunu kaçırmadan kış gelmişken başla zayıflamaya hocam.

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Zaten ben de kiloları ekmek ve tatlılar yüzünden aldım. Onları azaltacağım. Gelecek yaza kesinlikle böyle girmek istemiyorum. Siz de dikkat edin ben verdim fazla kiloları mutluyum diye rahat rahat geziyordum bir salınca geri geldiler. Şimdi tekrar uğraş ağırlık kaldır indir dur :)

kilo vermek de yetmiyor nasıl verdiğin de önemli. skinny fat olmak şişman olmaktan daha kötü.

Evet haklısınız kilo vereceğim diye ölüm orucuna girip tamamen aç kalıp bütün kaslarını eritenlerden olmamak lazım. O yüzden protein ağırlıklı beslenme + ağırlık antrenmanlarına dönüşü düşünüyorum. Hiç sevmiyorum ağırlıkları ama yapacak da bir şey yok. Akılsız başın cezasını çekelim :)

iyi yiyorum ama yediğim şeyleri değiştirdim. carb ve yağı baya azalttım sebze ve protein ağırlıklı besleniyorum. günlük aktivitemi artırınca kilo vermeye başladım hafiften. 1 aya yakın oldu sanırım başlayalı 2-3kilo verdim
sabahlari sutlu yulaf , oglen haslanmis yumurta , aksam yagsiz pilav ile haslanmis tavuk ye ve bol bol kos.
2 ayda filinta gibi olmaz isen beni bul

Arkadaşlar konuya ilgi çokken hemen sorumu sorayım.
Yüzmeyi düşünüyorum 3-4 günde bir ama body ile pek gitmeyeceği yorumları var kasları uzatma vs mevzularından.
Bugün idman vardı mesela yarın boş günüm yarın yüzeyim diyorum bi fikri olan var mı ?

Arkadaşlar konuya ilgi çokken hemen sorumu sorayım.
Yüzmeyi düşünüyorum 3-4 günde bir ama body ile pek gitmeyeceği yorumları var kasları uzatma vs mevzularından.
Bugün idman vardı mesela yarın boş günüm yarın yüzeyim diyorum bi fikri olan var mı ?

Alakası yok, yüzme tekniği belirleyicidir.

Lakin şu var aynı günde yüzme ve kas geliştirme yapmak mantıklı değildir çünkü yüzerken çok enerji harcıyorsun.

Üst Alt