# Xherdan Shaqiri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Xherdan Shaqiri

Cevap: # Xherdan Shaqiri

bunun yerine ardayı aldıklarına göre rahat 20 kağıt isterler buna.

doğru söylüyorsun. ama çok ihtiyacımız var böyle bir oyuncuya. yetenekli adam eksiltebilen kanat oyuncusu eksikliğini son derece görüyoruz. bu adam gelse türkiyede 365 gün adından söz ettirir. Quaresma'nın Stoch'un esamesi okunmaz. evet hayallerle yaşıyorum :asd:

61 tane mesaj gecmis 1 tane video koyan çıkmamıs. Sağlam videosunu gören oldu mu bu adamın herhangi biryerlerde?

Adamin pesinde devler varmis.Unutun :)

Bu Shaqiri'den icin her transfer donemi devler pesinde denir zaten ama ortada fol yok yumurta yok. Ben sadece 1x 2. yari da oyuna girdikten sonra izledim kendisini biraz, zarardan baska birsey'i yoktu adamin. Cogu kisi ovdugune gore muhtemelen kotu gunune denk gelmisimdir fakat cok sisirildigini dusunuyorum hic izlemedigime ragmen.

Bu Shaqiri'den icin her transfer donemi devler pesinde denir zaten ama ortada fol yok yumurta yok. Ben sadece 1x 2. yari da oyuna girdikten sonra izledim kendisini biraz, zarardan baska birsey'i yoktu adamin. Cogu kisi ovdugune gore muhtemelen kotu gunune denk gelmisimdir fakat cok sisirildigini dusunuyorum hic izlemedigime ragmen.

Onun yaşında böyle güçlü böyle iyi sert şut atan hatta sağlam frikik atan adam zor bulunur eğer şişiriliyorsa da bunu hak ediyor bence. Yaş grubundan farklı çünkü.

eğer çok yüksek maliyetli olursa grosickide kumar oynamak lazım ya çok iyi sınıf atlar bizde yada geldiği paraya gider.

Çok zor bu adamın gelmesi Ünal Reis , Hasan Şaş bunu önerse bile ''Aldık Hasanım'' diyemez...

Amrabat'ı alalım yabancı olarak yeter. Fazla uçmaya gerek yok. Atletico bunu alamadı diye Arda'yı almış. Demek ki Shaqiri'nin bonservisi 12den çok daha fazladır.

Daha önceleri belki alınabilirdi ama bu sezonki oyunundan sonra bize gelmesi çok düşük bir ihtimal.

İbre Shaqiri’ye Döndü

fft1mm1590915.jpg

Amrabat konusunda Kayserispor ile yaşanan çekişme adeta bir savaşa dönüşünce, Galatasaray diğer alternatifleri gözden geçirmeye karar verdi.

Haberin devamı GSC Portal'da!

Üst Alt