# Xherdan Shaqiri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Xherdan Shaqiri

Cevap: İbre Shaqiri’ye Döndü

sanmıyorum ama bu adamı alırsak üç sene sonra dört katı fiyatına satarsın.hem arnavut cana ikna eder.

gelme ihtimali zor zaten bonservisini fazla ister basel muhtemelen Bu arada Arnavut ama İsviçre milli takım forması giyiyor.. Aslen Kosovalı..

Amrabat'tan vazgeçip bu çocuğa yöneliyoruz öyle mi?Çok sallama olmamış mı bu haber ya?Bu çocuğun epey piyasası var diyorlar zira.

Alınma ihtimali çok düşük ama transfer edilirse süper olur.Hem 3-4 yıl faydalanılır hemde kar edilerek satılır.

Shaqiri gelse cok güzel olur arda nin takimina ne oluyor avrupa yolu gelecek sezon kapali olacak gibi herseye de salca olmayin yahu :D

Bu kadar saçma bir haber olamaz Amrabat kim yahu bu elemanın yanında. İyi piyasası çok büyük paralar isterler.

Shaqiri

Genelde transfer haberlerinde bir çok transferin videoları verilir ve genelde en güzel bölümleri koyulur ve bizde kanarız oooooo süper diye ama bu adam başka yaşı 20 aynı bizim emre yaşında ama videoyu seyrettiğinizde her iki kanatta da ne kadar etkili olduğunu görüyoruz ve bu yaşta kareye bu kadar şey koyan bir futbolcu bana göre çok iyi olduğunu düşünüyorum.... İzleyin Fanatik

yöneticiler fatih hoca genç oyuncu yetiştirmek istiyor demedi mi ? olabilir ama min 8 milyon

Valla ben ben olalı böyle genc yabancı hemde isim yapmıs görmedim riberyi dısında ama bu yönetimin verdigi demeclere güvenirsek böyle bir transfer olabilir gibime geliyor

Üst Alt