Yaptığınız En Akılsız İş - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yaptığınız En Akılsız İş

Cevap: Yaptığınız En Akılsız İş

özürsüz devamsızlık çok olmasın diye okul için rapor almaya gitmiştim.(hasta değildim) muayene eden doktor ablamıza ishal olduğumu söyledim. muayene etti ve hiç bir sorunun yok dedi.

bende o zaman ateşim var ve başım çok ağrıyor öksürüyorum da dedim. sırtımı dinledi ateşime baktı felan yine bişeyciklerin yok senin dedi.

bende rapor almak zorunda olduğum için yaa olur mu haaa hüüü öyle cidden çok kötü haldeyim dedim.

tamam deyip yardımcısı kolumun altına bi derece koydu. inşallah sen yanılıyorsundur deyip biraz kızgın bir dille ve bakışlarla hadi itiraf et doğruları amacın ney demek istedi herhaldim.

tabi bende yemedim bu zarfı. boşluklarından yararlanıp hemen cebimdeki çakmağa sarılıp dereceye tuttum. elimde patlayacağını nerden bileyim ki.

hemen bana dönerek ne oldu dereceye deyince bende galiba çok fazla ateşim var patladı dedim.

bi tane daha derece verdiler. avucuma alıyorum kendimi sıkıyorum kızarıyorum bozarıyorum yok derece yükselmiyor abi. kadın dereceyi almaya geldiğinde çıkarırken birden elimden kaydı numarası yapıp düşürüyorum ve yine o anlamlı bakışlarla taciz ediliyorum.

bi derece daha veriyorlar.

sonra kendi kendime iç muhasebeye giriyorum. lan şu raporu nasıl alacağım nasıl alacağım 19.5 19.5 kitlenmişim öyle. bu seferde zamanımı öyle aptalca harcıyorum. kadın dereceye bakmaya geliyor bu sefer sen karışma lütfen ben herşeyi yaparım deyince öksürük moduna giriyorum siz zahmet etmeyin ben yaparım hesabında dereceyi çıkarırken tühh yine düştü :)

nerden bileyim doktor ablamın o an da öyle celallenip alın şu veleti güvenliğe, çağırın annesini babasını diyeceğini.

ulan bu zarfı harbiden bana yedirince itiraf ettim doğruları birden bire bir kaç saniyede.

sonrası yüz kızarıklığı aynı zamanda da içten içe tebessüm ettiğim büyük zafer. elimde o bir günlük beyaz kağıt ve kahraman edasıya yarıya indirilmiş kravat dışarı çıkartılmış gömlekle yürüdüğüm koridor.

koridorun sonunda rapor almak için bekleyen arkadaşlarım :D

Liverpool limanında face-control için gemiye gelen sahil güvenlik elemanlarına görünmem gerekiyordu, ama inanılmaz uykusuz olduğum için kamaramdan vaktinde çıkmadım. Biraz çirkef olsalar beni tutuklamışlardı :)

Öğrenciyken badana yapalım dedik. Tişörtüm boya olmasın diye koltuğa çıkardım. Sonrada gidip koltuğun üzerinden boyamaya başladık tabi altta benim tişört.

Yapma Sergen bunu ya zamanın değerini bilmiyorsun içimiz parçalandı içimiz...............................................

üniversite de okurken uzun tekel 2000 sigarasını zamlı fiyattan birgün önce bana satan bakkaldan intikam almak için dışarıda bıraktığı kola,meyve suyu vs içecek dolabını soymam. operasyonun başarıyla tamamlanmasından dolayı alınan gazla ve içilen şarabın etkisiyle aynı gece ev arkadaşlarını da çoşturup mahalle de bulunan aygaz arabasından büyük tüp çalmamızdır..

Fatih Terim milli takımın basindayken bir Belcika maci vardı,deplasmanda 2-0 kaybetmiştik.

O maçta tribundeydim,benim bulunduğum tribünde cogu kisi Fatih terim istifa diye bağırıyordu,bir anda bende gaza geldim ve Fatih hocayı istifaya davet ettim,çok pişmanım:D

en güzel 8 yılımı bi gerizekalıya adamam...duygusal saatler yasıyorum üstüme gelmeyin lan!

ufakken tüpçüleri,lahmacuncuları arar yanlış yerlere sipariş yollatırdım, hiç unutmam karşı daireye yollatmıştım bir siparişi, adam pizza kutusunun üstünde tepinmişti sinirden hey gidi :D

Yıl 1995,Okulun son günü.Kaldığım ilçeden 30 kilometre uzaklıktaki başka bir ilçede okuyordum liseyi.Hava sıcak.Okula hergün sabah kaldığım ilçeden 7,de gidiyordu belediye otobüsü.Okuduğum ilçedende dönüş akşam 5,te.Neyse karne günü karneleri aldık saat 11 gibi sonra bir şeyler yedik arkadaşlar içtik derken para kalmadı yanımda.Parasız gez dolaşda olmuyor.Dönüşde akşam 5,te,işin yoksa bekle 5-6 saat boş boş.Benim gibi parası kalmayan bi arkadaşa kalk gidelim lan yayan hem maceralı olur falan:DNeyse çıktık yola saat 12.30 gibi bu beni 8-10 kilometrde sattı dayanamayıp durdurup bindiği yolcu otobüsüne kaldığım ilçede vericem üstümde para yok diyerekten.Ben buna utandım yada kahramanlık peşindeydim karışımı bi duyguyla ben yürüycem sen git dedim.:asd:Ulan yürü yürü bitmiyor yol havada sıcak.Bi kaç yerde oturdum dinlendim.Yorulmakdan daha çok sıcaktan dolayı.Akşam 5.25 gibi okula gidip geldiğimiz otobüs ilçeye 5 kilometre kala geçti beni.Tanınmamak için yüzümü dağa taşa çevirdim.Tanıyan oldumu bilmiyorum artık.7 gibi eve vardım en sonunda:D

Yaptığım en akılsızca iş sigara kullanmaya başlamak,daha da ötesi yok,Allah cezamı versin diyeceğim de,vermiş zaten. :(

Üst Alt