Yasin Şimşek Sorunsalı - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yasin Şimşek Sorunsalı

@Ozan Tokgöz @Erman Türker @Mehmet Arslaner

"Yasin Şimşek Sorunsalı" başlığında adımın zikredilmesi "Ayberk Çetin Sorunsalı"'nı da beraberinde getirmiş...Şaşırdım :D

Ozan ---> Ankara'nın ruhu muhu yok ama düzenli şehir bak hakkını yemeyelim. Ruh görünmüyor arkadaş :D Küba deneyimlerin nerde ? Ne zamandır onu okumak istiyorum lokumdan kesildim resmen.Yılbaşında topladığın içkilerden sonra açılamadın dimi :D
Erman ---> Memlekete döneyim manilerimi aç karnına sabah alacaksın. Şu an lokum başıma vurduğundan pek mani yazasım yok. Ayrıca Eurovision düzenleyip durmayın oğlum katılamıyoruz zamanı ayarlayamıyoruz.Şampiyonluklarım heba oluyor :D
Mehmet----> Sana da teesüf ederim arkadaş, private mesajlarımı ortaya dökmenin ne anlamı vardı. Marslı'da tek güzel şey Abba şarkıları gerçekten.Zaten 40 yaşına basan @B. Arda Aycan(umarım bu defa etiketleme doğrudur,zira B ile Arda arasındaki boşluğu ayarlayamıyorum bir türlü) ağabey de "çok teknik birşey anlamadım kitabından" demişti. Dizi aradıktan sonra 7'de yattım,biraz abarttım galiba :D

(Gülme smile'ları da alt alta tabanca gibi gözüküyor,çok MANİdar bence)

Son düzenleme:
Ozan Tokgöz Erman Türker Mehmet Arslaner

"Yasin Şimşek Sorunsalı" başlığında adımın zikredilmesi "Ayberk Çetin Sorunsalı"'nı da beraberinde getirmiş...Şaşırdım :D

Ozan ---> Ankara'nın ruhu muhu yok ama düzenli şehir bak hakkını yemeyelim. Ruh görünmüyor arkadaş :D Küba deneyimlerin nerde ? Ne zamandır onu okumak istiyorum lokumdan kesildim resmen.Yılbaşında topladığın içkilerden sonra açılamadın dimi :D
Erman ---> Memlekete döneyim manilerimi aç karnına sabah alacaksın. Şu an lokum başıma vurduğundan pek mani yazasım yok. Ayrıca Eurovision düzenleyip durmayın oğlum katılamıyoruz zamanı ayarlayamıyoruz.Şampiyonluklarım heba oluyor :D
Mehmet----> Sana da teesüf ederim arkadaş, private mesajlarımı ortaya dökmenin ne anlamı vardı. Marslı'da tek güzel şey Abba şarkıları gerçekten.Zaten 40 yaşına basan B. Arda Aycan(umarım bu defa etiketleme doğrudur,zira B ile Arda arasındaki boşluğu ayarlayamıyorum bir türlü) ağabey de "çok teknik birşey anlamadım kitabından" demişti. Dizi aradıktan sonra 7'de yattım,biraz abarttım galiba :D

(Gülme smile'ları da altalta tabanca gibi gözüküyor,çok MANİdar bence)
Iyi misin abi ?

Sent from my HTC One using Tapatalk

@Ozan Tokgöz @Erman Türker @Mehmet Arslaner

Mehmet----> Sana da teesüf ederim arkadaş, private mesajlarımı ortaya dökmenin ne anlamı vardı. Marslı'da tek güzel şey Abba şarkıları gerçekten.Zaten 40 yaşına basan @B. Arda Aycan(umarım bu defa etiketleme doğrudur,zira B ile Arda arasındaki boşluğu ayarlayamıyorum bir türlü) ağabey de "çok teknik birşey anlamadım kitabından" demişti. Dizi aradıktan sonra 7'de yattım,biraz abarttım galiba :D

(Gülme smile'ları da alt alta tabanca gibi gözüküyor,çok MANİdar bence)
Knorr cabuk corbami fincanima koydum, abdli nobetten yeni donmus doktor edasiyla koltuguma kuruldum, filmi tam acacaktim ki icime yasin sorunsali ne alemde diye kurt dustu, bir baktim ki yeni bildirim var.

Saygilarimi sunar iyi geceler dilerim, yalniz film konusunda anlasiyor olmamiz hafiften urpermeme sebep oldu, 1920 yapimi filmlere saracagim diye cok korkuyorum.

?Wesley Sneijder, Fernando Muslera, Didier Drogba ve 8 diğer kişi bunu beğendi..

Engelliler ile ilgili davranışınız hoş olmamış editlemenizi rica ederim.

5MYWLl.jpg

Bacakları tutmayan saygın kardeşim Yasine yardım etmek boynumun borcudur.

Son düzenleme:
Forumun sinirini geçenlerde çok bozmuştu ordan ismi aklımda kalmış. Yaşı muhtemelen 16-18 arasında olan bi arkadaş. Belliki iyi ya da kötü yol ayırtmaksızın dikkat çekmeyi seviyo. Kendisi adına konu açılmasından ötürü de mutludur muhtemelen "şhok popülerim phen jnm yha" gibi bişeyler diyodur kankisi olan güneş gözlüğüne.

D5803 cihazımdan gönderildi

Son postlardan anladigim yasini caprisun yapmislar once hupletip sonra gumletiyorlarmis ? Tovbe estagfurullah estagfurullah estagfurulllah.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Üst Alt