Yasin Şimşek Sorunsalı - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yasin Şimşek Sorunsalı

5MYWLl.jpg

Bacakları tutmayan saygın kardeşim Yasine yardım etmek boynumun borcudur.
Yasin Şimşek

@Ozan Tokgöz @Erman Türker @Mehmet Arslaner

"Yasin Şimşek Sorunsalı" başlığında adımın zikredilmesi "Ayberk Çetin Sorunsalı"'nı da beraberinde getirmiş...Şaşırdım :D

Ozan ---> Ankara'nın ruhu muhu yok ama düzenli şehir bak hakkını yemeyelim. Ruh görünmüyor arkadaş :D Küba deneyimlerin nerde ? Ne zamandır onu okumak istiyorum lokumdan kesildim resmen.Yılbaşında topladığın içkilerden sonra açılamadın dimi :D
Erman ---> Memlekete döneyim manilerimi aç karnına sabah alacaksın. Şu an lokum başıma vurduğundan pek mani yazasım yok. Ayrıca Eurovision düzenleyip durmayın oğlum katılamıyoruz zamanı ayarlayamıyoruz.Şampiyonluklarım heba oluyor :D
Mehmet----> Sana da teesüf ederim arkadaş, private mesajlarımı ortaya dökmenin ne anlamı vardı. Marslı'da tek güzel şey Abba şarkıları gerçekten.Zaten 40 yaşına basan @B. Arda Aycan(umarım bu defa etiketleme doğrudur,zira B ile Arda arasındaki boşluğu ayarlayamıyorum bir türlü) ağabey de "çok teknik birşey anlamadım kitabından" demişti. Dizi aradıktan sonra 7'de yattım,biraz abarttım galiba :D

(Gülme smile'ları da alt alta tabanca gibi gözüküyor,çok MANİdar bence)

Mevzu nedir? :D

@Ozan Tokgöz @Erman Türker @Mehmet Arslaner

"Yasin Şimşek Sorunsalı" başlığında adımın zikredilmesi "Ayberk Çetin Sorunsalı"'nı da beraberinde getirmiş...Şaşırdım :D

Ozan ---> Ankara'nın ruhu muhu yok ama düzenli şehir bak hakkını yemeyelim. Ruh görünmüyor arkadaş :D Küba deneyimlerin nerde ? Ne zamandır onu okumak istiyorum lokumdan kesildim resmen.Yılbaşında topladığın içkilerden sonra açılamadın dimi :D
Erman ---> Memlekete döneyim manilerimi aç karnına sabah alacaksın. Şu an lokum başıma vurduğundan pek mani yazasım yok. Ayrıca Eurovision düzenleyip durmayın oğlum katılamıyoruz zamanı ayarlayamıyoruz.Şampiyonluklarım heba oluyor :D
Mehmet----> Sana da teesüf ederim arkadaş, private mesajlarımı ortaya dökmenin ne anlamı vardı. Marslı'da tek güzel şey Abba şarkıları gerçekten.Zaten 40 yaşına basan @B. Arda Aycan(umarım bu defa etiketleme doğrudur,zira B ile Arda arasındaki boşluğu ayarlayamıyorum bir türlü) ağabey de "çok teknik birşey anlamadım kitabından" demişti. Dizi aradıktan sonra 7'de yattım,biraz abarttım galiba :D

(Gülme smile'ları da alt alta tabanca gibi gözüküyor,çok MANİdar bence)
Hele şükür foruma uğradığını gördük :D Kardeşim senin maniler sabah alınmıyor hele ki aç karnına hiç alınmaz mazallah mideyi bile delebilir :asd22: Bir insanın başına lokum nasıl vurur onu bilemiyorum lakin bu sebepten ötürü mani yazasın olmaması benim adıma iyiye işaret :D Eurovisionları ben düzenlemiyorum artık talep var o yüzden düzenleniyor. Mehmet Arslaner bile eurovision düzenledi ve o yarışmada ben bir Evanescence parçası ile şampiyon oldum :D Senin bundan haberin yok tabi. Ömrü hayatında böyle bir kapak gördün mü kardeşim sen söyle :asd22:

Hele şükür foruma uğradığını gördük :D Kardeşim senin maniler sabah alınmıyor hele ki aç karnına hiç alınmaz mazallah mideyi bile delebilir :asd22: Bir insanın başına lokum nasıl vurur onu bilemiyorum lakin bu sebepten ötürü mani yazasın olmaması benim adıma iyiye işaret :D Eurovisionları ben düzenlemiyorum artık talep var o yüzden düzenleniyor. @Mehmet Arslaner bile eurovision düzenledi ve o yarışmada ben bir Evanescence parçası ile şampiyon oldum :D Senin bundan haberin yok tabi. Ömrü hayatında böyle bir kapak gördün mü kardeşim sen söyle :asd22:

Bile derken ? :D

Cicim ayları bitti artık, biliminsanı titizliğiyle yarışacağım.

Forumun sinirini geçenlerde çok bozmuştu ordan ismi aklımda kalmış. Yaşı muhtemelen 16-18 arasında olan bi arkadaş. Belliki iyi ya da kötü yol ayırtmaksızın dikkat çekmeyi seviyo. Kendisi adına konu açılmasından ötürü de mutludur muhtemelen "şhok popülerim phen jnm yha" gibi bişeyler diyodur kankisi olan güneş gözlüğüne.

D5803 cihazımdan gönderildi
Ne diyorsun lan ulan ben sen miyim populer olmayi planlayayim akilli olmayi ogren once.

Üst Alt