Yasin Şimşek Sorunsalı - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yasin Şimşek Sorunsalı

Fuat yetti be kardeş donup dolaşıp aynı resimleri görmek sıktı

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Z7MQJZ.jpg

Dostlarınızı yakın tutun, düşmanlarınızı daha yakın. -The Godyasin

Son düzenleme:
Hele şükür foruma uğradığını gördük :D Kardeşim senin maniler sabah alınmıyor hele ki aç karnına hiç alınmaz mazallah mideyi bile delebilir :asd22: Bir insanın başına lokum nasıl vurur onu bilemiyorum lakin bu sebepten ötürü mani yazasın olmaması benim adıma iyiye işaret :D Eurovisionları ben düzenlemiyorum artık talep var o yüzden düzenleniyor. @Mehmet Arslaner bile eurovision düzenledi ve o yarışmada ben bir Evanescence parçası ile şampiyon oldum :D Senin bundan haberin yok tabi. Ömrü hayatında böyle bir kapak gördün mü kardeşim sen söyle :asd22:
O Theron mu o ? :)

60 bilmem kaçıncı yarışmada kalmıştı,yerinde sayıyordu , ben buraya lokumlara geldim 70'ler almış başını gitmiş...Doların artışı gibi Dolarvisiondaki artışı sağlayan gizli Soros'umuzun Mehmet Bey olma ihtimali yüksek. Amy Lee bacımızın şarkısıyla Mehmet Bey'in yarışmasında birinci olman da pek şaşılacak birşey değil. Zira müzikalite belli diyorum BİLE'ye vurgu yapıyorum...Finans işleriyle uğraşırken müzikle uğraşması orada da popüleritenin patlamasını beraberinde getirmiştir.

Bu arada o Charlize mi o ? :)

Üst Alt