Yavru Köpek Hakkında - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yavru Köpek Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bizim insanımız 2 şeyi hiç sevmiyor yeşil ve hayvanlar ülkede adalet olsa bu hayvanlara kimse dokunamaz

adam trafik kazasında insanı çigniyor hapse girmiyor

fransada kediye işkence eden birine 2 yıl hapis verdiler yani biz insanımıza bulamadıgımız adaleti hayvanlara hic bulamayız

bu haberi sabah kahvaltıda izledim yediğim yemeğin boğazıma dizilmesini geçtim uzun zamandır böylesine hıçkıra hıçkıra ağlamamıştım konusunu foruma açacaktım bende ama tekrar tekrar görüp aynı acıyı yaşamak istemedim.

Bunu yapan yaratık bulunursa eğer umarım benim karşıma çıkmaz.

Sonra avrupa medeniyetine ovgude bulunulunca kizilir

Oralarda da var , ornek boga guresleri goz gore gore

Baska yerde balina katliami var japonyada , falan filan

Ama bunlar sacma da olsa biri spor , oteki bir cinsin populasyonunu dizginlemek , yemek vs icin ... ki elbette o da cinayet ama bizdekiler tam skandal

Hani yani bari ayagini kestin gebert de bari bu hale gelmesin . En kotu senaryoyu planliyorlar artik

Su konuda harekete gecen bir parti olsa 1-2% oy alirdi ekstradan , bu kadar talep var hala her gun bedelli askerlik , yok imar affi

Zaten 10 kisiden 1 i yakalaniyor , ona da ceza veremiyorsun

35297822_10156731747200934_3363148212415234048_n.jpg

Yaşattığınızı yaşamadan ölmeyin pezevenkler

masum bir yavruya böyle bir güzelliğe bunu yapan sana bana ne yapmaz korkunç bir olay gerçektende üzerinde konuşulacak birşey yok bunu yapan bulunmalı ve ibreti alem için çok büyük acılara maruz bırakılıp feci şekilde can vermesi sağlanmalıdır.

Saat 3 az önce öğrendim gözyaşlarımı tutamadım. Böyle şerefsizlerin dünyaya gelmesinde 7'den 70'e kimlerin emeği varsa tüm sülalesine sokayım.

Nasıl da masum ve mahzun bakıyor yavrucak, içim parçalandı bir kez daha, lanet olsun!...

Hep dediğim şeyi burada da söyleyeyim; bu ülkenin öncelikli ilk üç sorunundan biri ve belki de birincisidir madde bağımlılığı. @Mehmet Arslaner arkadaşımız da değinmişti. Hapı-tozu çeken, insandan başka bir şeye dönüşüyor. Ne bunun ticaretini engelleyecek ciddi bir çalışma var, ne tedavisi için.

Meslek gereği müptelalarla karşılaşıyorum ki aklı başında, gerçekten bu durumdan kurtulmak isteyenler; yahut evlatlarını zaptedemeyen perişan ailelerle muhatap oluyorum. Tam bir çaresizlik durumu söz konusu. Kamu hastaneleri aciz, en babası Bakırköy RSHH' nde torbacılar, sözde tedavi altındaki kişilere ''Erzak'' temin ededursunlar. Özel kuruluşlar ise tam para tuzağı; 3-5 günlük yatış ve sözümona tedavi için 150-200 binlik fatura çıkarıyorlar ki bir fayda sağladıkları da yok...

Ülkeyi yönetenler ''Sosyal Devlet'' söyleminden vazgeçeli çok oluyor maalesef. Tam da sadece ''Sosyal Devlet'' in çözebileceği bir konu. ''Güçlü Lider'' imize selam ve hürmetlerimi sunarım bu vesileyle!:hat::mad:...

Akıl ve mantık almayan bir durum... Kafayı yiyen biri bile acır lan!!! Ulan bu nasıl bir insafsızlıktır! Yavru köpeğin ne gibi bir suçu olabilir ki? Bu şerefsizi yakalayıp şişeye oturtsan sen suçlu olursun! İnsan için ne ceza veriyorsan, hayvanlar için de o cezayı vereceksin.

Akıl ve mantık almayan bir durum... Kafayı yiyen biri bile acır lan!!! Ulan bu nasıl bir insafsızlıktır! Yavru köpeğin ne gibi bir suçu olabilir ki? Bu şerefsizi yakalayıp şişeye oturtsan sen suçlu olursun! İnsan için ne ceza veriyorsan, hayvanlar için de o cezayı vereceksin.
Aynen duyar kasanların hayvanlara karşı işlenen suçları kabahatler kanunundan çıkarıp türk ceza kanununa göre yargılanmasının önünü açmak için kampanya başlatması lazım...Hiç bir siyasi parti buna hayır diyemez...Öyle konuşmakla, kermes yapmakla sorun çözülmüyor...

Şimdi gelip insanlara da yapılıyor diyecek cihangir ahalisi de alakası yok hayvanlara yapılan çok fazla basına yansımayan olay var ve çok yaygın...Bunun kültürle de alakası yok avrupada kimse parklardaki kuğuları avlamaz zira dünya kadar cezası var ama bizim kuğulu parkta ördek var niye kuğuları alıp kesmişler ucuz tadı nasıl diye :) eğer bedeli 3.000 ingiliz sterlini olsa değil kuğuyu kesmeyi tek tüyünü koparmazlar...Ama eğitim filan demek işlerine geliyor kalıcı çözüm için emek lazım geçici çözümler ise safi rüzgar...Sen yasal altyapını kur hele boş ver orta doğulu olmayı ki yasal düzenlemeden kaçmak esas şark kurnazlığı değil mi :) Hürmetler Alp Üstat hayırlı bayramlar...

Nasıl da masum ve mahzun bakıyor yavrucak, içim parçalandı bir kez daha, lanet olsun!...

Hep dediğim şeyi burada da söyleyeyim; bu ülkenin öncelikli ilk üç sorunundan biri ve belki de birincisidir madde bağımlılığı. @Mehmet Arslaner arkadaşımız da değinmişti. Hapı-tozu çeken, insandan başka bir şeye dönüşüyor. Ne bunun ticaretini engelleyecek ciddi bir çalışma var, ne tedavisi için.

Meslek gereği müptelalarla karşılaşıyorum ki aklı başında, gerçekten bu durumdan kurtulmak isteyenler; yahut evlatlarını zaptedemeyen perişan ailelerle muhatap oluyorum. Tam bir çaresizlik durumu söz konusu. Kamu hastaneleri aciz, en babası Bakırköy RSHH' nde torbacılar, sözde tedavi altındaki kişilere ''Erzak'' temin ededursunlar. Özel kuruluşlar ise tam para tuzağı; 3-5 günlük yatış ve sözümona tedavi için 150-200 binlik fatura çıkarıyorlar ki bir fayda sağladıkları da yok...

Ülkeyi yönetenler ''Sosyal Devlet'' söyleminden vazgeçeli çok oluyor maalesef. Tam da sadece ''Sosyal Devlet'' in çözebileceği bir konu. ''Güçlü Lider'' imize selam ve hürmetlerimi sunarım bu vesileyle!:hat::mad:...
Çözüm konuya vakıf biri olarak aslında senin tarafından da biliniyordur bence üstat; vakıf...Malum rum ve ermeni vakıflarından allah razı olsun k, bu hizmeti müslüman ahaliye de veriyorlar ne var ki dediğin gibi uçuk kaçık meblağlara değil ve tabii ki bedavaya da değil zira ortada bir emek ve masraf var...Devletten çok daha iyi hizmet veriyorlar bunun bir karşılığı olacak tabii ki...Çok şükür ne madde ne de alkol bağımlılığımdan tedavi gören bir yakınım oldu ama vakıflar üzerinden şahidim çok iyi hizmet veriliyor yani mesele sosyal devlet değil bu toprakların harsına geri dönmek malum balıklı rum ve surp pırgiç önemli vakıflar...Ve bu toprakların parçaları sorun siyasilerde malum çeteci dediklerimiz hınçak ve taşnak politik partiler...Ayırdını yapacak olanlar da bizleriz o iş ayrı bu iş ayrı...Harsımızın parçası zenginliğimizdir ayrıca itikadımız gereği de böyle olmak durumunda ki bu vakıflar türk insanının zimmetindedir...Özetle siyasetten bir halt olmaz gölge etmesin başka ihsan istemez...Hürmetler üstat...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt