Yayın İhalesine Kulüpler Talip: 'Türk Modeli' - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yayın İhalesine Kulüpler Talip: 'Türk Modeli'

Her klübün kendi dekoderini satması harika olur. Şu an Beinsport a tüm maçlar için para ödeniyor. O zaman sadece GS maçları için ödenir hem daha ucuz olur hemde klüp daha fazla kazanır. Ancak TFF kabul eder mi bilmem. Havuz bozulmuş olur.

İşte o zaman belli olur kimin daha çok seyircisi var ya da hangi takımın taraftarı daha çok kaçak yayın izliyor 😛

Ayrıca geçenki ihaledeki göksel gümüşdağda unutulmasın

Katakuli çevirip gitti kuru sabitletti kulüplerede bunu yedirdi,aradaki farkla borçsuz kulüp kalmazdı 5 senede(direkt borca kullansalardı)

Bir tek aziz başkanım itiraz etmiş,göksele ihaleye fesat karıştırıyosun demişti açık açık

Okuyunca çok tatlı güzel görünüyor lakin o iş öyle kolay değil. Maç sonu yorumlar, özet görüntüleri vs. curcunaya döner ortalık. Fenerbahçe kalkar ben daha çok abone getiriyorum nasıl böyle yorumlar yapıyorsunuz der ve kaos çıkar ya da Galatasaray, Beşiktaş vs. vs.

Daha da tuhaf olan Anadolu kulüpleri. Sivasspor kaç abone getirebilir? Anadolu kulüplerinin gelirleri ciddi oranda düşer.
mac sonu yorumlarını kaldırarak bu isi cözebiliriz

Yayıncı kuruluş vs olmasın Youtubedan yayınlansın süper lig,süper lig kanalı adında

Katıl diye bi zımbırtı var yap kişi başı 20 tl filan herkes izlesin,dekoder şu bu sorunuda yok

Burdan gelecek para devede kulak,esas para izlenmelerden gelir,dehşet bir para akışı söz konusu bu mecrada + dolar ödüyo yt,kuruda baz alınca ağızların suyu akar

Bağımsız,tarafsız,kulüplerin işini kendisinin göreceği ve bu sebeple suçlu aramayacağı,indirim talebiyle karşılaşmayacağı,ihaleye fesatın karıştırılamayacağı bi fikir

Öteki türlüsünde hem kulüpler hem yayıncı kuruluş kazanıyo pasta ikiye bölünüyodu,bu sayede pastanın tamamıda kulüplere kalır
Buna benzer bir yayıncılığı Rusya yapıyor sanıyorum. Maçları YouTube üzerinden dediğiniz şekilde yayınlıyor ama ayrıca yayıncı kuruluşu var mıdır bilmiyorum.

Bunun icin ulkede internet alt yapi sistemi saglam ve hizli olmasi lazim. Bu konuda Turkiye , Bati Avrupa ulkeleri ile kiyaslarsak cok geride.

olm bilmeden o kadar sallamayin la

türkiye su anda mobil internet konusunda almanyanin önünde olabilir

bayern eyaletinde ufak bir sehirde vodafone ile birini aramaya calis bakalim olacak mi

bak internetten bahsetmiyorum aramadan bahsediyorum

ben burada köyde 40mbit bile aliyorum bazen

olm bilmeden o kadar sallamayin la

türkiye su anda mobil internet konusunda almanyanin önünde olabilir

bayern eyaletinde ufak bir sehirde vodafone ile birini aramaya calis bakalim olacak mi

bak internetten bahsetmiyorum aramadan bahsediyorum

ben burada köyde 40mbit bile aliyorum bazen
aramak ile internet ne alaka, millet mobil internetten mi mac izleyecek?

Üst Alt